Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Uhradí poisťovňa škodu, ak auto poničí víchrica?

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dunciii
23.9.2017 01:01 | |
+0 -1
Reagovať
Tu je napriklad mat vyhodu 2 tonoveho auta ale mozno sa mylim a ked je vietor tak je to mozno rovnake ako na swifte ak zafuka poriadne:-)
milanpatkolo
22.9.2017 12:33 | |
+24 -0
Reagovať
Poisťovne su take iste ako socialne poisťovne povinne platiť , ale nič nedať
joseph58
22.9.2017 12:31 | |
+6 -6
Reagovať
Zlaty socializmus ked som mal bytovu alebo domovu poistku tak sa stahovala ja na rozbite okno ked silno fukalo aj motori prakticky na vsetko.A na auta tiez ale dnes aby ste mali poisku na kazdu prirodnu pohhromu poistku zvalast.Len ako ludi okaslat a ked vam maju nieco dat tak vas naprehanaju az sa vam to znechuti.
Janik661
22.9.2017 12:54 | |
+7 -4
môj brat mal za KOMUNISTOV ako murár celé desaťročia tzv.20 korunovú poistku proti úrazu...ked cigáni upratovali bytovku tak ,že ho z 8 poschodia vyhodená vodovodná trubka trafila a zlomila kľúčnu kosť brat dostal H@VNO...ked to vyšetrovala poisťovňa spýtali sa ho či mal na hlave v čase úrazu prilbu ...samozrejme nemal ...takže netrep sprostosti...že zlatý komunizmus..čo by mu pomohla prilba na hlave ked mal zlomenú kľúčnu kosť ??? nemal úraz hlavy...len sa vyhovárali aby nemuseli platiť...
RTX-01
22.9.2017 12:23 | |
+16 -1
Reagovať
zakladna filozofia vsetkych poistovni je NEPLATIT,NEPLATIT,NEPLATIT, takze necakajte nejaku ustretovost
Janik661
22.9.2017 12:58 | |
+5 -2
PRESNE TAK !!! základom poisťovníctva je peniaze vziať a nedať...!!! ked si budete šetriť rovnakú sumu ako by ste platili poistku ,tak máte prístup ku peniazom okamžite ,ked ich potrebujete bez zbytočných dokazovaní a lepšie zhodnotené ako z poisťovne !!!!! ja to tak robim
vidlakov
22.9.2017 11:15 | |
+9 -1
Reagovať
tak,tak,treba mať uzatvorené havarijné poistenie samozrejme aj na prírodné živly,inak utrete hubu aj pri havarijke!!))
dunciii
23.9.2017 01:02 | |
+3 -1
Aj poistovaka treba mat ale dobreho:-)
  • «
  • 1
  • »
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie