Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Nová finta podvodníkov pri predaji jazdených áut

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
krtas21
12.1.2017 23:27 | |
+1 -0
Reagovať
Poznám osobu ktorej sa to stalo.tiež bol ten chudák zo "Španielska". Firma cez ktorú to mal poslať http://www.fast-transport-international.com/trackresult.php. Ešte aj heslo poslal podľa ktorého si to môže skontrolovať kde sa zásielka nachádza.A potom že dalej už bude kontaktovať transportna spoločnosť, tá kontaktovala nasledujúci deň že pre odoslanie auta je potrebné zaplatiť polovicu Z ceny A zmluvu podpísať. Tak sa zaplatila tá záloha a podpísala zmluva.O 2 dní prišiel mail že na nemeckých hraniciach zastavili auto lebo že nieje uplne zaplatené.že nemecké organy pokiaľ nebude uhradená plná suma ho nemôže pustiť cez ich krajinu tak chcel ďalšie peniaze ktoré už neuhradili. Od tedy sa S ním už nedá skontaktovať. Prajem hentakym potkanom aby umrel do rána žebrak.
perlino555
12.1.2017 11:23 | |
+0 -0
Reagovať
lol, ze najnovsia finta... pred asi 10 rokmi mi jeden znamy ukazoval inzerat (mobile.de) na Audinu v total. plnke, bola za polovicnu cenu. Hned som mu vravel -somarina ,ale nedal sa odbit tak som tomu napisal a samozrejme mi odpovedal rozpravky ako je v Australii a auto vobec nevyuziva ..bla,bla..adresu auta mi dokonca poslal taku kde na tej ulici v nemecku len par m od neho bola firma VW -Audi- tak som tomu znamemu povedal ze keby bola za taku cenu ako pisal tak ju obratom preda priamo v tej predajni - servise a aj tak si nedal povedat- auto sice nekupil, ale este po case mi vycital ze som ho odradil od takej dobrej " kupy"... ako som pisal - bolo to min. pred 10. rokmi
santaclause1
12.1.2017 08:22 | |
+2 -0
Reagovať
Tiez nepoznam cloveka ktory naslepo posle neexistujucej firme bez ICO a DIC polovicu (zalohu) za vozidlo... Nehovoriac, ze zjavne to nikomu v europskom parlamente nevadi a pokladaju to za legalny biznis ked tie iste osoby s tym "obchoduju" uz minimalne 10rokov. Pravda je taka, ze kupovat moderne jazdene auta nema zmysel. Pri 150 000 km je potrebne kupit vlastne cele nove auto. Takze second hand auta nemaju zmysel.
lu.k
11.1.2017 23:46 | |
+4 -0
Reagovať
Zas ten kreten dunciii opat uraduje.....
zvedavost.nema.hranic
11.1.2017 21:06 | |
+2 -3
Reagovať
len *** na to moze skocit...uz len logicky, ak auto predava za podozrivo nizku cenu, tak za ten rozdiel si vie zaplatit aj registracne poplatky...to byva okolo 20%..plus minus..druha vec, len .c.h.u.j kupuje auto cez internet..hahaha
kristinno
11.1.2017 19:52 | |
+4 -0
Reagovať
Toto je uz na slovensku davno uz viem o dvoch pripadoch takehoto predaja a s jednim mam priamu skusenost...a viem aj o jednom co peniaze poslal popredu...co vam poviem...
dunciii
11.1.2017 20:11 | |
+2 -13
Mne neposle?:-) vybav ho dam ti 20 percent:-)
TL_unicorn
11.1.2017 19:47 | |
+2 -5
Reagovať
Toto je nový druh podvodu? Vážený Autobild, vy ste sa kde zasekli? Toto sa robí, odkedy existuje portál mobile.de. Len ja sám o tom viem nejakých 15 rokov. A mať tie prachy, čo takto naposieali za tých 15 rokov rôzne naivky len zo SR, tak sa s nikým ani nebavím.
Swiss80
11.1.2017 19:11 | |
+5 -4
Reagovať
Nový podvod???? Prvý krát som na to narazil ešte v roku 2013, keď som chcel kúpiť jeden Mercedes, cena bola na ňom parádna, tak mi to nešlo do hlavy a radšej som bol opatrný, inak scenár úplne rovnaký.
winter78
11.1.2017 18:41 | |
+16 -0
Reagovať
Tak ľudia ktorí takýmto hlúpoostiam naletia by si mali povinne vybaviť nový občiansky preukaz a pred meno pridať titul Korunovaný Ko**t .
Rememberme
11.1.2017 18:11 | |
+2 -0
Reagovať
kedy si davno asi 6 rokov dozadu som chcel kupit Raw4 bola v spanielsku nasiel som ju na nejakej stranke nemeckej .. bola za super cenu 10500€ co v tej dobe stali okolo 15000 supúer cena jeho argument rozvadza sa a che predat auto tak sme spolu riesili ako ved to neije len tak ... a tiez mi ho chcel poslat v kontajneri ze to nieje problem ... :))))))) takze nastastie som sa nedal nalakat na nizku cenu .. vsetkym odporucam kupovat vsetko odsobne najlepsie v obchode ojazdene auto je risk . ale ak kupujete aj teraz radcsej spolu na prepis... prajem vela uspechov vsetkym
kidon
11.1.2017 19:12 | |
+6 -0
majú dve možnosti, prečo to lecno predávajú - odchádza do Anglicka a tam sa jazdí opačne, alebo sa rozvádza a chce, aby jeho žena dostala málo peňazí :-) Nechápem, ako môže niekto poslať peniaze vopred za auto, ktoré nevidel, človeku, ktorého nepozná a nemá naňho nijaký kontakt.
mino0091
11.1.2017 18:04 | |
+3 -0
Reagovať
toto je v EU už veľa rokov....jeden tak predával české auto v Aglii, len tak som reagoval trochu ho potočil,on sa vrátil z čESKA a nejde to prihlásiť v Anglii...a na konec,mu hovorím ,ok.,som v Anglii ,kde sa stretneme,zhasol....
mirecbirec
11.1.2017 17:24 | |
+12 -0
Reagovať
kto naletí tomuto musí byť korunovaný vôl,,,,
sven01
11.1.2017 17:10 | |
+18 -0
Reagovať
kto na to naleti, ten si to zasluzi. parkrat som si "pisal" s tymi americkymi vojackami co nasli v iraku trezor s peniazmi a potrebuju maje cislo uctu aby som ich im skoval a ze potom sa so mnou rozdelia, skoda ze vzdy bola rovnaka fotka...
karolkusy
11.1.2017 17:02 | |
+13 -0
Reagovať
Jaaj sa smejem ozaj "nova finta" Toto ozaj magori pisu, ved tak ako uz tu napisali, na bazosi ich bolo dost. Osobne som asi pred 2 rokmi chcel kupit passat a natrafil som na taky, ze ten rocnik sa hybal cca 9000e a tento to ponukal za 4000e teda za polovicnu cenu, foto zo sk znackami ked som napisal mail kde sa da vidiet.. tak jasne v Barcelone a posle ked zalohu zaplatim...ojojooooj.. platit za nieco co nevidim to ee. Normalny clovek nenaleti :-)
dunciii
11.1.2017 15:48 | |
+3 -11
Reagovať
inac par ludi aj do USA poslalo prachy oslici hehe
x.adam.x
11.1.2017 15:46 | |
+22 -0
Reagovať
Nech sa na mna nikto nehneva, ale na nieco take, moze naletiet len velmi sprosty clovek a taky si aj zasluzi, aby ho ***kali, lebo sa musi nejako poucit.
fantastix
11.1.2017 15:41 | |
+6 -1
Reagovať
7 miliard hladnych krkov sa musi nejako uzivit. bude ako nebolo, pocuvali sme s kazdeho megafonu... tu to mate ludkovia naivni.
01ZOCHAR
11.1.2017 14:14 | |
+14 -8
Reagovať
LUDIAA.. NIKDYY§!... NIKDYY§§§§ NIKOMU NEPLATTE DOPREDU!! SKA NEBUDDTE BLBII!!! AJ F OCHPODE PLATITE AZ EKD MATE VECI FTASKEE.... TAK SA ZOBUDDTE SLOVAC!!! AJ SIBENICE RAz rozkvitnuu§!
perfe11
11.1.2017 14:11 | |
+17 -0
Reagovať
Ze nova finta. Vsak to uz roky aj tuna su take inzeraty. Kolko som ich oznacil ako falosne na bazosi. Preco mam pocit ze tu robia ludia ktory o autach a celkovo o vsetko okolo toho maju tak mizerne znalosti ze to az boli. a vacsinu len prekladaju nemecke clanky do slovenciny. Fakt uroven.
santaclause1
12.1.2017 08:25 | |
+0 -0
Preto, lebo su to niekoho deti a nie skutocni redaktori. Tak ako ked dostanu vozidlo na testovanie tak nenapisu uprimne co je na tom zle, lebo najblizsi rok by museli jazdit na vlastnom a nie pozicanom a ked tento rok recenzujem fabiu dalsi rok chcem octaviu a na treti superb a za dalsich 5rokov do horsieho ako Eclass nechcem sadnut. Takze pravda ide bokom a potom sa tu ospevuju 2.0TDI a podobne ***ky ako eco motory a ktore rok zbieraju bordel do filtra a potom ho raz za rok vypalia do ovzdusia. Aby sa to nedostavalo do obehu vsak?
01ZOCHAR
11.1.2017 14:04 | |
+4 -3
Reagovať
LUDIA PREBOHA ROZUMNO... JIKDY!!! NIKDYY!! NIKOMU!!! NIJAKOO.. NEPLATTE DOPREDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ PAN JE TENA ROZHODUJE TEN CO MA PENAZE NA NAKUP ..NEE TEN CO MA TOVAAR!!! CHAPETE!!!!UZ SA ZOBUDDTE SLOVAAC!!! RAZ AJ SIBENICE ROZKVITNU... NO !!! NEBUDDTE BARANI OFCE A NEVIEEM CO ESTE
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie