Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
< späť na článok

Diskusia : Tesla uvádza najdostupnejší Model S

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RamoS
13.6.2016 14:33 | |
+0 -3
Reagovať
Pokým nebude elektrina vyrábaná ekologicky, dojazd bude aspoň 700 km, tankovanie 5 minút aj so zaplatením a hlavne cena cca 20 000€ za daný model... Nebude o podobné autá až taký záujem. Momentálne rátam Teslu medzi módne výstrelky pre bohatých. Za 60 tis € mám 3 autá strednej triedy, prípadne si kúpim jedno a vozím sa roky. Tesla zrejme nebude mať lepšiu mechanickú výdrž ako podobné konvenčné autá = po 300 000 km bude dosť opotrebená. Navyše majiteľ s***í za daný čas relatívne dlhú dobu na nabíjacích staniciach. ___ Elektromobily sú pekná snaha, ale nie som si istý, či sú ekologicky vhodnejšie ako konvenčné autá, keďže atómové elektrárne nechceme, telepné poriadne znečisťujú ovzdušie a veterné + solárne elektrárne zatiaľ nepokryjú dostatok spotreby el. energie. ___ Ideálne by bolo, keby dosiahli solárne panely takú účinnosť, žeby počas slnečného dňa dobili batériu, prípadne dokázali napájať auto povedzme pri rýchlosti 100 km/h, bez toho aby auto čerpalo energiu z batérii... Osobne o elektro aute vôbec neuvažujem, keďže neverím, že za cca 20 rokov sa hromadne rozšíria. Podľa mňa sa za krátky čas príde na to, že to je slepá ulička (možno okrem dopravy v mestách) a pôjde sa iným smerom...
bumbavc
11.6.2016 16:55 | |
+3 -0
Reagovať
Fiiiha...parada
goreman33
10.6.2016 16:28 | |
+11 -1
Reagovať
chcem to auto...je to moj sen
  • «
  • 1
  • »
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie