Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Extrém: Off-road so schopnosťami horolezca

TOP VIDEO
Automobily boli stvorené najmä na jazdu po rovinatom teréne so zanedbateľnými prekážkami. Starý pick-up Toyoty je však dôkazom, že sa nestratia ani v teréne, kde by už mohol mať problémy aj bežný človek.
07.07.2018 / Filip Kadlečík

Štvorkolesové vozidlá síce prioritne jazdia po rovných a spevnených cestách, to však neznamená, že nemajú potenciál ani mimo nich. Existujú beštie, ktoré nezastaví ani terén, ktorý by bol výzvou aj pre bežného človeka. Starý pick-up Toyoty predviedol na skalách nevídaný kúsok. Hanbiť by sa za neho nemuseli ani trikoví experti z Rýchlo a zbesilo.

Test Land Cruiser: Svet bez hraníc a limitov

Názov Toyota Land Cruiser má cveng naprieč celou zemeguľou. Roky toto auto overili v tvrdých podmienkach púšte, tundry, tajgy, pralesov… a dalo by sa pokračovať do nekonečna. Aká je však legenda...

Na cestičku plnú obrovských skál by svojho štvorkolesového miláčika zobral málokto. Pre veľa off-roadových nadšencov však takéto prostredie predstavuje výzvu, ktorej sa odoláva len ťažko. Pozrite si na vlastné oči, aké schopnosti môže mať upravený starý teréniak. Jeho prejazdnosť či náklony sú doslova dychberúce.


Najnovšie články
Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Alfa Romeo je vnímaná najmä ako značka s bohatou pretekárskou históriou, ktorá dokáže vyrobiť štvorkolesové nálože emócií. Aj Taliani však musia byť racionálni...

Alfa Romeo prekvapuje: Sedemmiestne SUV

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie

Marek Slobodník sa so svojou partiou dobrodruhov vydal do obrovských nadmorských výšok. Na počiatku cesty ani netušili, aké ťažké skúšky vôle na nich v horách...

Na motorke v Ázii: Štyri skúšky pevnej vôle

Na sedany rýchle ako superšporty sme už takmer zvyknutí. Výkon od výrobcu však nikdy úpravcom nestačí, čo si myslí aj Manhart o novej em-päťke.

BMW M5: Manhart pridáva karbón i výkon
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×