Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nebezpečná nehoda v Bratislave na videu

TOP VIDEO
Za volantom treba byť ostražitý v každej chvíli. Video z rannej nehody v Bratislave ukazuje, že nešťastie čaká za rohom. Diaľnica sa v priebehu sekúnd zastavila.
25.06.2018 / Filip Kadlečík

Dnes ráno sa na moste Lafranconi stala nehoda v dvoch smeroch jazdy naraz. Najskôr došlo ku kolízii kamióna s osobným vozidlom v smere od tunela Sitina do Petržalky a len sekundy na to sa karambol vyskytol aj v protismere. Vodiča totiž vystrašili trosky, ktoré z miesta zrážky vyleteli do protismeru a následne nezvládol vyrovnať šmyk.

Hammondova nehoda: Všetko má svoje plusy

Dopravné nehody sú jav, ktorému sa všetci za každých okolností snažíme vyhnúť. Keď už sa však stanú a nik pri nich nepríde o život, nemusí ísť o úplne tragickú udalosť. Dokonca sa z nej dá aj...

O definitívnom vinníkovi sa zatiaľ hovoriť nedá, ťažko povedať, čo presne predchádzalo kolízii osobného automobilu s kamiónom. Pri zrážke sa našťastie nikto nezranil, škody utrpeli len automobily, preto sa celá situácia nakoniec uzavrela ako škodová udalosť. O tom, že išlo o veľmi nebezpečnú situáciu, snáď netreba hovoriť. Je len šťastie, že sa nikomu nič nestalo. Aj tento záznam svedčí o tom, že za volantom treba byť v strehu neustále.


Najnovšie články
Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Alfa Romeo je vnímaná najmä ako značka s bohatou pretekárskou históriou, ktorá dokáže vyrobiť štvorkolesové nálože emócií. Aj Taliani však musia byť racionálni...

Alfa Romeo prekvapuje: Sedemmiestne SUV

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie

Marek Slobodník sa so svojou partiou dobrodruhov vydal do obrovských nadmorských výšok. Na počiatku cesty ani netušili, aké ťažké skúšky vôle na nich v horách...

Na motorke v Ázii: Štyri skúšky pevnej vôle

Na sedany rýchle ako superšporty sme už takmer zvyknutí. Výkon od výrobcu však nikdy úpravcom nestačí, čo si myslí aj Manhart o novej em-päťke.

BMW M5: Manhart pridáva karbón i výkon
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×