Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rusi pretvorili BMW X5 v off-roadové monštrum

TOP VIDEO
Dnes už SUV nie sú to čo kedysi. Sú určené na komfortnú a luxusnú jazdu, no do terénu by ste s nimi radšej nešli. Teda, pokiaľ nevyzerá tak, ako táto X-päťka.
8 príspevkov 17.06.2018 / Redakcia AUTO BILD

BMW nemá vo svojej ponuke žiaden teréniak. Môžete si síce vybrať niektorý model z radu X, no na offroadové zážitky sa príliš netešte. Ruská partia všetko vzala do vlastných rúk a luxusné SUV pretvorila na beštiu, ktorá sa nebojí ničoho. Vyhliadli si X-päťku staršej generácie, ktorá už očividne má čo-to za sebou.

BMW X5: So štipkou génov od Rolls-Royce

Štvrté vydanie nemeckého automobilu prináša viacero nových interiérových prvkov, od uvedenia bude k dispozícii so štyrmi motormi.

Dôležité bolo, aby SUV bolo pojazdné. Nasledovala tá zábavná časť. Bavorskej päťke odrezali strechu, nahradili ju rámom a dali jej poriadne veľké kolesá. Potom už stačilo len vybrať sa do extrémnych podmienok.


Najnovšie články
VW je naďalej európskou trhovou jednotkou

Automobilke Hyundai sa na poli SUV darí, Tucson patrí medzi predajné hviezdy aj na Slovensku, Santa Fe dostáva novú generáciu. Teraz Kórea do ohňa prilieva...

Jazda s SUV Hyundai: Nástup silnej trojice

Japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien, úprava vyjde na približne 10-tisíc eur.

Larte Design: Karbónový šat pre kupé Q60

Slováci stále kupujú nové autá, v júni však predaj mierne klesol. Medzi osobnými autami stále dominuje tradičná trojica Škoda, VW a Hyundai.

Slováci stále najviac obľubujú Škodu

Po druhej generácii elektromobilu Nissan absolvovala testy dvojica noviniek Ford a Volvo, obe získali perfektné hodnotenia.

Euro NCAP: Päť hviezd pre Focus aj XC40

Hoci emisná aféra stojí Volkswagen nemalé peniaze, jeho víťazné ťaženie to nezastavilo. V prvom polroku zlomil svoj predchádzajúci rekord v počte predaných áut.

VW má za sebou rekordný polrok

Britský superšport poháňa 3,5-litrový šesťvalec Ford EcoBoost, automobilka hovorí o maxime na úrovni 404 kW (550 k).

Noble M500: Angličan s americkým srdcom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×