Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kontroverzný Clarkson ukázal dobré srdce

TOP VIDEO
Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti. Nie každý je však v tejto činnosti doma a mnohí vodiči či šoférky si ju nevyskúšajú celé roky. Zdá sa, že populárny Jeremy Clarkson k nim nepatrí.
4 príspevky 07.06.2018 / Filip Kadlečík

V niektorých ohľadoch je ku všetkým život férový. Medzi ne rozhodne patrí aj poškodenie kolesa, tzv. defekt. Čas, miesto a ani spôsob si nevyberiete, môžete si však byť istý, že raz za niekoľko rokov sa vám to jednoducho stane. Prejdete po výmole, cez koľajnice alebo len trafíte ostrý predmet na ceste a všetok tlak z pneumatiky je fuč. Výmena kolesa by mala patriť medzi základné šoférske zručnosti, zastaviť sa a ponúknuť pomoc však nikdy nemusí byť na škodu.

Elektromobilita: Čo si o nej myslí Clarkson?

Jeremy Clarkson je známy ako fanúšik nadupaných superšportov, nedávno sa však vyjadril aj na adresu elektromobilov. Takýto názor od populárneho Brita čakal len málokto.

Dokázal to aj kontroverzne vnímaný Jeremy Clarkson, ktorý sa len tak pristavil pri britskej televíznej celebrite Binky Felstead. Jej Volkswagen Polo dostal defekt a britský automobilový novinár jej s ním bez váhania pomohol. Takáto ochota je v ostrom kontraste s Jeremyho povesťou nevrlého muža. Aj on však ukázal dobré srdce a v priebehu 15-tich minút poškodené koleso vymenil. Nejde síce o nijak ohromujúci čas, to ani zďaleka, v tomto prípade sa však cení najmä ochota pomôcť.


Najnovšie články
Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch

Švédsky sedan debutoval v americkom Charlestone, kde ho automobilka začína vyrábať. Jeho modelová paleta bude benzínovo-elektrická.

Volvo S60: Krásavec bojkotujúci naftu

Volkswagen len tento týždeň zaplatil miliardovú pokutu v súvislosti s dieselgate a už si na časť z tohto koláča robia zálusk viaceré spolkové krajiny. Aké sú...

VW zaplatil miliardu, každý ju chce

Vzácne vozidlo pravdepodobne vzbĺklo vinou chybného ventilu palivového systému, zachovaná zostala iba jeho predná časť.

Ford GT: Pýcha značky zhorela do tla

Český automobilový priemysel zaznamenal rekordný minulý rok, keďže sa vyrobilo vyše 1,4 milióna nových áut. Pochopiteľne sa to odrazilo aj na zárobkoch...

Česi vlani vyrobili rekordný počet áut

Malý japonský off-road sa drží klasického receptu, okrem retro vzhľadu má rebrinový rám, pohon štyroch kolies a redukčnú prevodovku.

Suzuki Jimny: Prvé oficiálne fotografie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×