Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

McLaren s prepracovaným interiérom z Poľska

Máloktorý tuner sa špecializuje na kokpity áut tak ako poľský Carlex. Táto firma vytvára v vo vozidlách umelecké diela, čerstvým príkladom je model 720S.
15 2 príspevky 27.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Malá spoločnosť Carlex Design z Poľska sa dostala do povedomia motoristického sveta len nedávno, no vo svojom obore nie je žiadnym začiatočníkom. V oblasti úprav interiéru patrí na špičku. Svojím kreáciám venuje množstvo pozornosti a výsledky to dokazujú. Firma sa nezľakla ani moderného britského superšportu 720S, ktorého vnútro vyšperkovala do posledného detailu.

McLaren 720S skrýva za krídlovými dverami unikátny interiér 15 fotografií v galérii McLaren 720S skrýva za krídlovými dverami unikátny interiér Zdroj: Carlex Design

Navonok síce tmavošedý McLaren pôsobí jednoducho, no grafikou anjelských krídel naznačuje, že nie je úplne bežný. Po nahliadnutí do interiéru sa naskytne pohľad na šialenosť. Vínovo červený kokpit je zdobený rozličnými vyšívanými vzormi a prémiovými materiálmi. Nedotknutý neostal ani centimeter vnútorných plôch. Červená koža sa strieda s alcantarou na palubovke, volante či strope, zopár komponentov si ponechalo karbónový povrch.

Nemecký úpravca vyladil McLaren 720S

Väčšina moderných superšportov má výkonu viac než dosť. To však tunerov neodrádza. Dobrým príkladom sú vylepšenia, ktoré ponúka firma Wheelsandmore pre McLaren 720S.

Poliakom trvali práce na superšporte 3 týždne. Technika však ostala nedotknutá. Kupé má teda pod kapotou prepĺňaný štvorlitrový agregát naladený na 529 kW (720 k). Cena nového modelu 720S sa pohybuje na úrovni 250-tisíc eur. Cenu úpravy interiéru Carlex nezverejnil.


Najnovšie články
Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch

Švédsky sedan debutoval v americkom Charlestone, kde ho automobilka začína vyrábať. Jeho modelová paleta bude benzínovo-elektrická.

Volvo S60: Krásavec bojkotujúci naftu

Volkswagen len tento týždeň zaplatil miliardovú pokutu v súvislosti s dieselgate a už si na časť z tohto koláča robia zálusk viaceré spolkové krajiny. Aké sú...

VW zaplatil miliardu, každý ju chce

Vzácne vozidlo pravdepodobne vzbĺklo vinou chybného ventilu palivového systému, zachovaná zostala iba jeho predná časť.

Ford GT: Pýcha značky zhorela do tla

Český automobilový priemysel zaznamenal rekordný minulý rok, keďže sa vyrobilo vyše 1,4 milióna nových áut. Pochopiteľne sa to odrazilo aj na zárobkoch...

Česi vlani vyrobili rekordný počet áut

Malý japonský off-road sa drží klasického receptu, okrem retro vzhľadu má rebrinový rám, pohon štyroch kolies a redukčnú prevodovku.

Suzuki Jimny: Prvé oficiálne fotografie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×