Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Huayra Roadster: Superšport na splátky?

Aj drahé autá sa dajú kúpiť na lízing, pri miliónových sumách by ste však na túto možnosť zrejme ani nepomysleli. Istá americká firma takto ponúka Pagani.
4 1 príspevok 20.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Kúpa osobného automobilu pomocou lízingu je v našich končinách bežnou praktikou. Za vozidlo zaplatíte iba časť ceny a zvyšok postupne splácate v mesačných intervaloch. Dá sa však takýmto spôsobom financovať superšport? Nevieme, ako je to u nás, no v Spojených štátoch prekvapujúco áno. A dokonca aj exotické Pagani stojace bežne sedemcifernú sumu.

Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky 4 fotografií v galérii Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky Zdroj: Pagani

Americká firma Putnam ponúka na splátky otvorený model Huayra Roadster. Užívať si ho môžete už od 25 339 dolárov mesačne, čo je v prepočte niečo viac než 21-tisíc eur. Najprv však musíte zaplatiť akontáciu vo výške 700-tisíc dolárov a potom už iba ďalších 60 mesiacov splácať vyššie spomínanú čiastku. To znie ako lákavá ponuka, nie?

Pagani Huayra: Off-road z ríše fantázie

Bez zveličovania môžeme tvrdiť, že Huayra prinúti každého automobilového nadšenca nechať na nej zrak. V prípade, že by uzrel svetlo sveta návrh jej terénnej podoby, otáčali by sa všetci okoloidúci.

Podla slov spoločnosti ide o najdrahší lízing na vozidlo v histórií. Samozrejme, súčasťou ponuky sú aj isté výhody. Napríklad si môžete zmluvu kedykoľvek preniesť na akékoľvek iné auto. No kto by to robil, keď má Huayra Roadster pod kapotou šesťlitrový dvanásťvalec s dvoma turbami od AMG a na zadnú nápravu posiela všetkých 562 kW (764 k)...


Najnovšie články
Rolls-Royce Phantom: Dokonalá symbióza

Päťdverový hatchback mierne narástol a je štylisticky ovplyvnený väčšími súrodencami, vrcholný variant má dosahovať výkon 147 kW (200 k).

Audi A1: Drobec dostal nabrúsenú fazónu

Farmári z viacerých regiónov Slovenska smerujú do Bratislavy tromi trasami: z Michaloviec, Námestova a Veľkého Medera. Hoci polícia avizovala niektoré...

Protest farmárov: Obrňte sa trpezlivosťou

Automobilka v týchto dňoch odhalila tretí variant crossoveru, pre ktorý bude ponúkať dva akumulátory. Pôjde o najrýchlejšieho člena modelového radu.

Niro na elektrinu: Kedy príde do predaja?

Volkswagen potvrdil, že v súvislosti s vyšetrovaním emisného škandálu vyšetrovatelia zadržali šéfa Audi Ruperta Stadlera.

Dieselgate: Šéfa Audi zadržala polícia

Superšporty vyrábajú výlučne prestížne automobilky. Čo keby však majú takéto autá v ponuke aj bežné značky? Mohli by vyzerať napríklad takto.

7 bežných áut v podobe luxusných superšportov

Aféra dieselgate síce ešte ani zďaleka nekončí, no minimálne podľa predajných čísiel sa zdá, že Volkswagen sa z najhoršieho otriasol. V máji predal viac áut...

VW sa otriasol, jeho predaj stúpa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×