Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Huayra Roadster: Superšport na splátky?

Aj drahé autá sa dajú kúpiť na lízing, pri miliónových sumách by ste však na túto možnosť zrejme ani nepomysleli. Istá americká firma takto ponúka Pagani.
4 1 príspevok 20.05.2018 / Redakcia AUTO BILD

Kúpa osobného automobilu pomocou lízingu je v našich končinách bežnou praktikou. Za vozidlo zaplatíte iba časť ceny a zvyšok postupne splácate v mesačných intervaloch. Dá sa však takýmto spôsobom financovať superšport? Nevieme, ako je to u nás, no v Spojených štátoch prekvapujúco áno. A dokonca aj exotické Pagani stojace bežne sedemcifernú sumu.

Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky 4 fotografií v galérii Otvorená Huayra je najaktuálnejšim produktom značky Zdroj: Pagani

Americká firma Putnam ponúka na splátky otvorený model Huayra Roadster. Užívať si ho môžete už od 25 339 dolárov mesačne, čo je v prepočte niečo viac než 21-tisíc eur. Najprv však musíte zaplatiť akontáciu vo výške 700-tisíc dolárov a potom už iba ďalších 60 mesiacov splácať vyššie spomínanú čiastku. To znie ako lákavá ponuka, nie?

Pagani Huayra: Off-road z ríše fantázie

Bez zveličovania môžeme tvrdiť, že Huayra prinúti každého automobilového nadšenca nechať na nej zrak. V prípade, že by uzrel svetlo sveta návrh jej terénnej podoby, otáčali by sa všetci okoloidúci.

Podla slov spoločnosti ide o najdrahší lízing na vozidlo v histórií. Samozrejme, súčasťou ponuky sú aj isté výhody. Napríklad si môžete zmluvu kedykoľvek preniesť na akékoľvek iné auto. No kto by to robil, keď má Huayra Roadster pod kapotou šesťlitrový dvanásťvalec s dvoma turbami od AMG a na zadnú nápravu posiela všetkých 562 kW (764 k)...


Najnovšie články
Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch

Švédsky sedan debutoval v americkom Charlestone, kde ho automobilka začína vyrábať. Jeho modelová paleta bude benzínovo-elektrická.

Volvo S60: Krásavec bojkotujúci naftu

Volkswagen len tento týždeň zaplatil miliardovú pokutu v súvislosti s dieselgate a už si na časť z tohto koláča robia zálusk viaceré spolkové krajiny. Aké sú...

VW zaplatil miliardu, každý ju chce

Vzácne vozidlo pravdepodobne vzbĺklo vinou chybného ventilu palivového systému, zachovaná zostala iba jeho predná časť.

Ford GT: Pýcha značky zhorela do tla

Český automobilový priemysel zaznamenal rekordný minulý rok, keďže sa vyrobilo vyše 1,4 milióna nových áut. Pochopiteľne sa to odrazilo aj na zárobkoch...

Česi vlani vyrobili rekordný počet áut

Malý japonský off-road sa drží klasického receptu, okrem retro vzhľadu má rebrinový rám, pohon štyroch kolies a redukčnú prevodovku.

Suzuki Jimny: Prvé oficiálne fotografie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×