Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nečakané: Predpovedali Simpsonovci Cullinana?

TOP VIDEO
Animovaný seriál Simpsonovci je už roky známy tým, že akýmsi spôsobom sa mu z času na čas podarí predpovedať budúcnosť. Bolo tak tomu aj v prípade nového Rolls-Royce Cullinan?
1 príspevok 18.05.2018 / Filip Kadlečík

Animovanému seriálu Simpsonovci sú pripisované viaceré vlastnosti, ktorého povyšujú nad status bežného zábavného sitkomu. Často sa napríklad skloňuje fakt, že jeho autori do istej miery mnohými drobnosťami predpovedajú budúcnosť. Ruku na srdce, pri takom kvante dielov a celospoločenskom zábere to zasa až taký problém nie je. V každom prípade sa internetom opäť šíri ďalší vtipný príbeh, ktorý súvisí s kultovým seriálom.

Dominator: Cullinan i Bentayga majú otca

Bentley, či aktuálne aj Rolls-Royce, o svojich superluxusných SUV zvyknú hovoriť ako o zakladateľoch daného segmentu. Treba uznať, že podobne luxusné športovo-úžitkové autá asi inde vo svete...

Simsponovci vraj mali už pre dvomi desaťročiami predpovedať príchod Rolls-Royceu Cullinan. Až nápadne sa na neho totiž podobá reklama na superluxusné a nezastaviteľné SUV Canyonero, ktorá dostala priestor na konci jedného z dielov. Jej znenie natoľko pripomína opis Rolls-Royceu, že by mohla fungovať aj ako oficiálna zvučka Cullinana. Veď sa o tom presvedčte sami na videu, ktoré spája zvuk reklamy na vymyslené Canyonero s vizuálom Rollsu.


Najnovšie články
Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch

Švédsky sedan debutoval v americkom Charlestone, kde ho automobilka začína vyrábať. Jeho modelová paleta bude benzínovo-elektrická.

Volvo S60: Krásavec bojkotujúci naftu

Volkswagen len tento týždeň zaplatil miliardovú pokutu v súvislosti s dieselgate a už si na časť z tohto koláča robia zálusk viaceré spolkové krajiny. Aké sú...

VW zaplatil miliardu, každý ju chce

Vzácne vozidlo pravdepodobne vzbĺklo vinou chybného ventilu palivového systému, zachovaná zostala iba jeho predná časť.

Ford GT: Pýcha značky zhorela do tla

Český automobilový priemysel zaznamenal rekordný minulý rok, keďže sa vyrobilo vyše 1,4 milióna nových áut. Pochopiteľne sa to odrazilo aj na zárobkoch...

Česi vlani vyrobili rekordný počet áut

Malý japonský off-road sa drží klasického receptu, okrem retro vzhľadu má rebrinový rám, pohon štyroch kolies a redukčnú prevodovku.

Suzuki Jimny: Prvé oficiálne fotografie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×