Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Opitý Oravčan driftoval, polícia ho spacifikovala

TOP VIDEO
Driftovanie je lákavé a adrenalínové, vždy si však treba uvedomiť, že patrí na uzavreté okruhy a nie cesty či prázdne parkoviská. Tento Oravčan si to snáď zapamätá do konca života.
10 príspevkov 17.05.2018 / Filip Kadlečík

Okrídlená pravda “Mladosť-pochabosť” zjavne platí aj v dnešnej dobe. V dvadsiatich šiestich rokoch by však už človek mohol vedieť, čo si môže dovoliť a čo už je za čiarou. Vodič Šimon si to zjavne neuvedomuje a tak mu teraz hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Oravčan sa na svojom Nissane 350 Z s tvrdošínskym EČV predvádzal pred kamarátmi.

Poisťovne za alkohol potrestajú i spolujazdcov

Sviatky lásky a pokoja sa môžu cesty zmeniť na bojové pole. Hovoríme o alkohole. Vedeli ste, že za alkohol trestá nielen polícia, ale aj poisťovne? A to dokonca aj spolujazdcov?

Na tom by nemuselo byť nič zlé, ak by opitý nedriftoval na parkovisku obchodného centra, muži zákona mu namerali 1,65 promile. Mladík nielenže ohrozoval svojich priateľov, ale aj narazil do stĺpu verejného osvetlenia. Nechceme byť škodoradostní, ale karma v jeho prípade udrela okamžite. Keď sa snažil vycúvať z chodníka, na ktorom “šikovný” driftér skončil, v spätnom zrkadle uvidel policajné auto. Muži zákona potom dali za jeho opileckým vyčíňaním ráznu bodku.


Najnovšie články
Citroën C5 Aircross prichádza na starý kontinent

Najväčšie plány má aktuálne Škoda Auto, ktorá už v Indii pôsobí. Vlani dodala zákazníkom na tamojšom trhu 17 400 vozidiel.

České automobilky investujú v Indii

Rumunská firma ACF Track vystrojila populárne SUV gumenými pásmi, hlavnou nevýhodou tejto úpravy je cena.

Dacia Duster ako tank do ťažkého terénu

K zníženiu dochádza po obchodnom spore medzi Trumpovou administratívou a čínskymi predstaviteľmi, v ktorom však v posledných dňoch prišlo k uvoľneniu.

Čína zníži clo na dovoz áut z 25 % na 15 %

Kalifornský elektrický sedan prichádza s pohonom všetkých kolies, dostupný bude v dvoch modeloch: All-Wheel Drive a Performance.

Tesla Model 3: Na stovke pod 4 sekundy

Pri SUV segmentu B sa ako hlavná výčitka často skloňuje fakt, že nedisponujú pohonom všetkých kolies. Neplatí to vo všetkých prípadoch. Testovanému modelu...

Test Hyundai Kona: Aký je život s exotom?

Na slovenský trh prichádza konkurencieschopný francúzsky hot-hatch i najmenší člen rodiny Renault so športovými ambíciami.

Mégane R.S. a Twingo GT: Štartuje predaj
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×