Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Brabus prináša prvé úpravy pre nové CLS

V balíku hrajú hlavnú rolu kolesá, tuner ukázal viacero dizajnov ráfikov s priemerom 20 alebo 21 palcov.
11 1 príspevok 14.05.2018 / Marek Pokrývka

Mercedes-Benz koncom minulého roka uviedol tretiu generáciu triedy CLS, ktorá prináša svieži dizajn i technické riešenia. My sme s ňou nedávno jazdili na medzinárodnej prezentácii. Prvé exempláre sa momentálne začínajú premávať po európskych cestách, čo je signálom pre rôzne firmy venujúce sa tuningu. Veľmi krátky reakčný čas má už tradične Brabus.

Tretej generácii kupé-sedanu sa už stihol venovať Brabus 11 fotografií v galérii Tretej generácii kupé-sedanu sa už stihol venovať Brabus Zdroj: Brabus

Renomovaná firma z Bottropu aktuálne prináša pre nové CLS prvé úpravy. Začína pomerne zľahka, výmenou pôvodných symbolov trojcípej hviezdy za vlastné logá. Na veku batožinového priestoru nechala aj svoj podpis a označenie D40. Za ním sa pravdepodobne skrýva modifikovaný naftový model 400d, žiadne detaily o technických zásahoch však zatiaľ nepoznáme.

Mercedes CLS: Rysuje budúcnosť značky

PRVÁ JAZDA Tretie vydanie kupé-sedanu má dravý vzhľad, interiér evokujúci triedu E a špičkovú techniku, ktorá využíva aj elektrickú asistenciu.

Hlavnú rolu v tomto balíku hrajú kolesá, Brabus ukázal viacero dizajnov ráfikov s priemerom 20 alebo 21 palcov. Okrem športovo štylizovaných kúskov ponúka aj naleštené verzie zaváňajúce modelmi z divízie Maybach. Kupé-sedanu okrem toho tuner naordinoval vlastné koberčeky, kolíky zámkov na dverách, kovové pedále či prahové lišty, ktoré disponujú podsvietením.


Najnovšie články
Test Renault Espace TCe 225: Dobré srdce

Moderné automobily sú plné asistenčných systémov, dostávajú sa už aj do najlacnejších modelov a čoskoro budú mnohé z nich povinnou výbavou. Používajú ich však...

Asistenčné systémy: Používajú ich vodiči?

Na záberoch zverejnených na sociálnych sieťach môžeme vidieť čierny a červený exemplár SUV, oba mali putovať do arabského sveta.

Cullinan: Prvé kusy už Rolls-Royce dodal

Manipulácia s odometrom je na Slovensku starým známym fenoménom, ktorý však mala z našej reality vymazať novela zákona z roku 2016. Podarilo sa jej to? Aká je...

Pravda o stáčaní km: 20 populárnych jazdeniek

Novinka má rozmermi tesne podliezť klasický Tiguan, predávať sa bude pravdepodobne výhradne na čínskom trhu.

Tharu: Volkswagen pripravuje ďalšie SUV

Omladená verzia SUV vyrábaného aj v Žiline prichádza s odlišnými svetlami, nárazníkmi či volantom. Hlavnou novinkou je sústava EcoDynamics+.

Kia Sportage: Bestseller prešiel faceliftom

Po minuloročnom uvedení na autosalóne v Šanghaji by malo SUV z francúzskej dielne koncom tohto roka zaútočiť aj na európske trhy. V čele útoku bude najsilnejší...

Citroën C5 Aircross prichádza na starý kontinent
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×