Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láva vs. starý Mustang: Auto nemalo šancu

TOP VIDEO
Príroda ľudstvu z času na čas ukáže svoju plnú silu, vtedy sa všetci len neveriacky prizeráme a sledujeme, akú skazu dokáže spôsobiť. Pozrite si, ako láva na súostroví Havaj bez zaváhania “zhltla” starý Ford Mustang.
1 príspevok 09.05.2018 / Filip Kadlečík

Na americkom súostroví Havaj už niekoľko dní eruptuje sopka Kilauea. Zatiaľ našťastie nešlo o žiadne masové výbuchy, aj tak však už láva stihla zničiť tridsať obydlí a z domovov vyhnať tisíce ľudí. Aktuálne správy hovoria o tom, že erupcia môže trvať ešte aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Jedinečný hybrid: Ford GT a Mustang dokopy

Ford ako tradičná automobilka vo svojom portfóliu má viacero výnimočných modelov. Typy GT či Mustang prerástli meno značky a stali sa ikonami samé o sebe. Čo sa stane, ak dve top ingrediencie spojíte...

Na Havaji zo zeme na mnohých miestach v okolí činnej sopky Kilauea vyviera magma, ktorá potom vo forme lávy putuje na prekvapivo veľké vzdialenosti. Tento rozpálený živel totiž nezastaví vôbec nič. Na priloženom videu uvidíte, ako jednoducho pomalá lavína prekonala starý Ford Mustang. Americkému muscle car láva nedala žiadnu šancu.


Najnovšie články
Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch

Švédsky sedan debutoval v americkom Charlestone, kde ho automobilka začína vyrábať. Jeho modelová paleta bude benzínovo-elektrická.

Volvo S60: Krásavec bojkotujúci naftu

Volkswagen len tento týždeň zaplatil miliardovú pokutu v súvislosti s dieselgate a už si na časť z tohto koláča robia zálusk viaceré spolkové krajiny. Aké sú...

VW zaplatil miliardu, každý ju chce

Vzácne vozidlo pravdepodobne vzbĺklo vinou chybného ventilu palivového systému, zachovaná zostala iba jeho predná časť.

Ford GT: Pýcha značky zhorela do tla

Český automobilový priemysel zaznamenal rekordný minulý rok, keďže sa vyrobilo vyše 1,4 milióna nových áut. Pochopiteľne sa to odrazilo aj na zárobkoch...

Česi vlani vyrobili rekordný počet áut

Malý japonský off-road sa drží klasického receptu, okrem retro vzhľadu má rebrinový rám, pohon štyroch kolies a redukčnú prevodovku.

Suzuki Jimny: Prvé oficiálne fotografie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×