Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najextrémnejšie BMW vzniklo v ruskej garáži

TOP VIDEO
Gigantická krajina, akou Rusko bezpochyby je, so sebou prináša aj množstvo nástrah. Terénne prekážky sa tu prekonávajú extrémnymi strojmi. Jeden z nich spája luxus BMW radu 7 a nekompromisných jazdných vlastností.
1 5 príspevkov 21.03.2018 / Filip Kadlečík

Rusko je tak obrovské, že v ňom nájdete gigantické hory, vyschnuté stepi, bohaté lesy, údolia plné močiarov či dokonca aj krajinu večného ľadu. Nemožno sa preto čudovať tomu, že sa tam uplatnia off-roady, o akých sa tu nám ani nesníva. Jedným z nich je monster truck BMW Valkyrie 766 4x4, ktoré vzniklo spojením predĺženej limuzíny radu 7 generácie E32 a terénneho vozidla GAZ-66.

Test BMW 750d: Zabudnite na biturbo

Bavorská vlajková loď dostala šesťvalec s kvartetom slimákov, ktorý jej dáva nadpriemernú dynamiku. Racionálny dôvod na jeho kúpu však neexistuje.

Jedno z najextrémnejších bavorských vozidiel vzniklo v garáži ruského automechanika, ktorý do tohto diela vložil päť rokov svojej práce. Podvozok s karosériou sú spojené umne a auto na prvý pohľad nevyzerá groteskne. Veľkým lákadlom je päťlitrový dvanásťvalec BMW, ktorý roztáča všetky štyri kolesá. Mamutí motor tu produkuje 221 kW (300 k). Hračka šikovného mechanika sa nedávno predala za bezmála 40 000 eur. Myslíte si, že jej schopnosti za túto sumu stoja? Aspoň približnú odpoveď vám dá priložené video.


Najnovšie články
Dendrobium D-1: Predátor poháňaný elektrinou

Českí umelci aplikovali na karosériou modelov i3 a i8 státisíce zrniek zlatého prachu, výsledok má pripomínať nočnú oblohu.

Česi vytvorili pre dvojicu BMW lak zo zlata

Jedno z najúspešnejších malých vozidiel sveta čoskoro dostane už svoju piatu generáciu. Veľká premiéra sa odohrá na jeseň, my však máme prvé informácie už...

Renault Clio: Prvé detaily o piatej generácii

Súdny proces s Volkswagenom zasiahol aj jeho najväčšieho dodávateľa Bosch. Súd mu totiž nariadil uvoľniť interné dokumenty, vrátane písomnej komunikácie s VW.

Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×