Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ruské riešenie: Čo keď niekto parkuje nakrivo?

TOP VIDEO
Parkovanie cez dve miesta, resp. “nenápadné” pretŕčanie do vedľajšieho boxu sú veci, ktoré dokážu vytočiť aj pokojných šoférov. Nemožno sa diviť tomu, že tomuto Rusovi pri podobnom pohľade praskli nervy.
1 9 príspevkov 15.03.2018 / Filip Kadlečík

V nákupných centrách či večer pri príchode domov treba parkovacie miesto neraz hľadať aj dlhší čas. Nemožno sa potom čudovať tomu, že človeka nahnevá pohľad na prázdny box, do ktorého sa však so svojim autom nezmestí, pretože do neho pretŕča časť vedľa stojaceho vozidla. V takejto situácii si za volantom vie zanadávať aj pokojný šofér.

Automobil odstavený takýmto spôsobom totiž nesvedčí o ničom inom, než o arogancii či neschopnosti jeho majiteľa. Nemožno sa preto diviť, že nervy rupli aj Rusovi na videu. Ten obdobný problém riešil extrémne radikálne. Nedá sa povedať, či ide o reálnu situáciu, alebo len vtipný skeč. Krátky záznam však rozhodne pobaví - toto by pri pohľade na zle zaparkované auto často najradšej spravili mnohí z nás.

V Rusku našli tajomný sovietsky obojživelník

Z času na čas sa stane, že sa v starej garáži či priemyselnej budove nájde cenný objav. Rovnaký scenár sa teraz odohral v ruskom Čeľabinsku. Muž náhodou narazil na tajomný obojživelník z čias...


Najnovšie články
Hyundai i20: Po modernizácii bez nafty

Japonci odhalili novú limuzínu vyššej strednej triedy. Evokuje vlani uvedenú vlajkovú loď, dvojicu však nerozdeľujú iba rozmery.

Lexus ES: V našich končinách len hybrid

Čína je pre všetky veľké automobilové koncerny kľúčovým trhom. Volkswagen nie je výnimkou, preto tam pripravuje veľkú investíciu do alternatívnych pohonov.

VW chce v Číne investovať do elektromobilov

Opel Insignia je vo všeobecnosti už dávno známy ako vynikajúci hltač kilometrov. S pohonom 4x4, osemstupňovým automatom a silným dvojlitrom tomu nebude inak...

Test Opel Insignia ST: Esencia vlajkovej lode

Ak ste už niekedy videli vozidlá víťaziace na pretekoch Le Mans, zrejme by vás nenapadlo, že by ste na jednom z nich mohli legálne jazdiť v premávke.

Porsche 917: Okruhová legenda na cestách

Štvordverová verzia kompaktu prichádza s dlhším rázvorom, pri uvedení na trh bude dostupná výhradne s 1,3-litrovým benzínovým motorom.

Mercedes-Benz triedy A vo forme sedanu

Chcete si nechať skontrolovať pneumatiky bez toho, aby ste museli navštíviť pneuservis? Continental ponúkne slovenským motoristom kontrolu v rámci svojho...

Continental vám skontroluje pneumatiky
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×