Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nissan Altima príde s výrazným vzhľadom

Na dizajnovom náčrte sa nástupca veľkého sedanu ponáša na vlani predstavený koncept, žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme.
1 13.03.2018 / Marek Pokrývka

Ženevský autosalón vyzradil počas minulého týždňa všetky svoje tajomstvá a motoristický svet sa začína obracať smerom k ďalšiemu podujatiu medzinárodného významu. Momentálne je na rade New York. Zopár noviniek avizovaných pre túto výstavu už poznáme, svojou troškou k nim teraz prispel Nissan. Ten pripravuje premiéru ďalšej generácie typu Altima.

Nissan Altima je sériovouverziou štúdie Vmotion 2.0

Nástupcu veľkého sedanu naznačil japonský výrobca dizajnovou skicou. V mnohých detailoch sa ponáša na vlani predstavený koncept Vmotion 2.0 a potvrdzuje tak predpoklady, že šlo o predobraz sériovej verzie. Limuzína príde s výrazným vzhľadom. Charakterizovať ho budú ostré hrany, na čele s výraznou maskou chladiča v tvare písmena V a tenkými diódovými svetlami.

Nissan Vmotion 2.0 je Altima budúcnosti

Atraktívny sedan ukazuje dizajnový smer značky a v móde ProPilot má byť schopný jazdiť celkom samostatne.

Z náčrtu možno vytušiť aj prítomnosť výrazných oblúkov blatníkov či stúpajúcej línie okien zadných dverí. Tieto detaily boli prítomné aj na minuloročnej štúdii, inšpiráciu jej tvarmi očakávame tiež v zadnej časti. Žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme. Nissan ich asi zverejní až počas autosalóna, šiesta generácia sedanu má debutovať ešte koncom mesiaca.


Najnovšie články
Slabina SUV? Vodiči o nej však príliš nevedia

Ropné trhy vyčkávali na dohodu významných producentov ohľadne výpadku iránskeho exportu. Ich rozhodnutie je vskutku šalamúnske a nepotešilo trhy. A zrejme...

Benzín a nafta: Aké budú nové ceny za tankovanie

Dacia je známa tým, že predáva cenovo dostupné automobily. Napriek tomu však zákazníkom dokáže ponúknuť niečo, na čo sa nechytajú ani prémiové značky. Pozrite...

Dacia Piknik 2018: Ako sa odvďačiť klientom

Automobilka ukázala aj terénne orientované vyhotovenie Trailhawk. Zmenám sa popri karosérii nevyhol ani interiér, pod kapotu sa nasťahoval trojvalec.

Jeep kompletne odhalil omladený Renegade

Rekordnú cenu na dražbe môže dosiahnuť tretí vyrobený kus modelu 250 GTO, ktorý má bohatú históriu a vo veľkej miere originálnu kondíciu.

Ferrari 250 GTO môže prepísať históriu

Kia pri modeli Ceed odjakživa dbala na potreby a nároky európskych klientov, až teraz však svoju snahu dotiahla takmer k dokonalosti. Na tretej generácii...

Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×