Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nissan Altima príde s výrazným vzhľadom

Na dizajnovom náčrte sa nástupca veľkého sedanu ponáša na vlani predstavený koncept, žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme.
1 13.03.2018 / Marek Pokrývka

Ženevský autosalón vyzradil počas minulého týždňa všetky svoje tajomstvá a motoristický svet sa začína obracať smerom k ďalšiemu podujatiu medzinárodného významu. Momentálne je na rade New York. Zopár noviniek avizovaných pre túto výstavu už poznáme, svojou troškou k nim teraz prispel Nissan. Ten pripravuje premiéru ďalšej generácie typu Altima.

Nissan Altima je sériovouverziou štúdie Vmotion 2.0

Nástupcu veľkého sedanu naznačil japonský výrobca dizajnovou skicou. V mnohých detailoch sa ponáša na vlani predstavený koncept Vmotion 2.0 a potvrdzuje tak predpoklady, že šlo o predobraz sériovej verzie. Limuzína príde s výrazným vzhľadom. Charakterizovať ho budú ostré hrany, na čele s výraznou maskou chladiča v tvare písmena V a tenkými diódovými svetlami.

Nissan Vmotion 2.0 je Altima budúcnosti

Atraktívny sedan ukazuje dizajnový smer značky a v móde ProPilot má byť schopný jazdiť celkom samostatne.

Z náčrtu možno vytušiť aj prítomnosť výrazných oblúkov blatníkov či stúpajúcej línie okien zadných dverí. Tieto detaily boli prítomné aj na minuloročnej štúdii, inšpiráciu jej tvarmi očakávame tiež v zadnej časti. Žiadne detaily o vozidle zatiaľ nepoznáme. Nissan ich asi zverejní až počas autosalóna, šiesta generácia sedanu má debutovať ešte koncom mesiaca.


Najnovšie články
Chorvátsko: Nepríjemné pokuty už aj poštou

Po zatknutí doterajšieho šéfa muselo Audi reagovať rýchlo. Na miesto Ruperta Stadlera si sadne doterajší riaditeľ predaja Bram Schot.

Dieselgate: Audi má nového šéfa

EXKLUZÍVNA JAZDA Kráľ štyroch kolies harmonicky spája tradície a moderné technológie s cieľom poskytnúť svojim pasažierom čo najväčšie pohodlie.

Rolls-Royce Phantom: Dokonalá symbióza

Päťdverový hatchback mierne narástol a je štylisticky ovplyvnený väčšími súrodencami, vrcholný variant má dosahovať výkon 147 kW (200 k).

Audi A1: Drobec dostal nabrúsenú fazónu

Farmári z viacerých regiónov Slovenska smerujú do Bratislavy tromi trasami: z Michaloviec, Námestova a Veľkého Medera. Hoci polícia avizovala niektoré...

Protest farmárov: Obrňte sa trpezlivosťou

Automobilka v týchto dňoch odhalila tretí variant crossoveru, pre ktorý bude ponúkať dva akumulátory. Pôjde o najrýchlejšieho člena modelového radu.

Niro na elektrinu: Kedy príde do predaja?

Volkswagen potvrdil, že v súvislosti s vyšetrovaním emisného škandálu vyšetrovatelia zadržali šéfa Audi Ruperta Stadlera.

Dieselgate: Šéfa Audi zadržala polícia
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×