Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bavorské SUV poslalo dodávku do lesa

TOP VIDEO
Čierne osemvalcové BMW sa snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá, no manéver mu celkom nevyšiel.
7 príspevkov 09.02.2018 / Marek Pokrývka

Vo všeobecnosti nemajú majitelia automobilov značky BMW dobrú povesť, mnohí vodiči im automaticky prisudzujú agresívny štýl jazdy. Zväčša ide o neopodstatnený stereotyp. No nájdu sa aj výnimky, ktoré očakávania napĺňajú. Jedna sa nedávno objavila na ruskej ceste. Vodič aktuálnej generácie typu X5 tam spôsobil nehodu, pri ktorej najhoršie dopadol nevinný šofér.

Šialené BMW M5: Drift dlhý stovky kilometrov?

V titule nie je chyba, automobil skutočne môže byť schopný neptretržite jazdiť bokom aj stovky kilometrov. BMW to dokázalo s novým ostrým modelom M5, ktorý odteraz má na konte dva Guinessove svetové...

Na zázname palubnej kamery môžeme vidieť, ako sa čierne bavorské SUV snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá v rôznych pruhoch. Vodič pritom jeho osemvalec vôbec nešetril. Manéver mu však celkom nevyšiel, na zhrnutom snehu pri zvodidlách dostal šmyk a nasmeroval si to priamo do svojho úžitkového suseda. Narazil do jeho prednej časti. BMW tým dodávku poslalo do lesa, kde sa prevrátila. Jej šofér pritom nepríjemnému scenáru prakticky nemal ako zabrániť.


Najnovšie články
Porovnanie elektroáut: Ktoré vás dovezie ďalej?

Vystrelenie elektromobilu smerom k červenej planéte inšpirovalo francúzsku pobočku značky, z Elona Muska si uťahuje úsmevnou reklamou.

Škoda predbehla Teslu v misii na Mars

Rusko je pre nemecké automobilky stále atraktívny a nevzdali sa ho ani počas niekoľko rokov trvajúceho prepadu. BMW je ďalším koncernom, ktorý tam plánuje...

BMW sa Ruska nevzdalo, postaví tam nový závod

Kompakt štvrtej generácie predvádza dynamickú siluetu, predné svetlá s LED architektúrou a športovo štylizované vyhotovenie ST Line.

Nový Ford Focus celkom bez maskovania

Mercedes-Benz zmodernizoval svoju triedu C. Vizuálnej stránky sa facelift výrazne nedotkol, no prináša dvojicu obrazoviek a viaceré technológie.

Céčko bude odteraz jazdiť aj autonómne

Po decembrovom poklese sa v Európe v januári opäť oživil predaj vozidiel. Najväčší nárast zaznamenali Španielsko a Nemecko a január bol veľmi pozitívny najmä...

V januári bodovali najmä francúzske značky

Od klasického modelu sa kupé Iacocca Silver Edition odlišuje čistými líniami. Predávaný exemplár má kompresor a doposiaľ nenajazdil ani 800 kilometrov.

Do dražby sa chystá výnimočný Mustang
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×