Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bavorské SUV poslalo dodávku do lesa

TOP VIDEO
Čierne osemvalcové BMW sa snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá, no manéver mu celkom nevyšiel.
7 príspevkov 09.02.2018 / Marek Pokrývka

Vo všeobecnosti nemajú majitelia automobilov značky BMW dobrú povesť, mnohí vodiči im automaticky prisudzujú agresívny štýl jazdy. Zväčša ide o neopodstatnený stereotyp. No nájdu sa aj výnimky, ktoré očakávania napĺňajú. Jedna sa nedávno objavila na ruskej ceste. Vodič aktuálnej generácie typu X5 tam spôsobil nehodu, pri ktorej najhoršie dopadol nevinný šofér.

Šialené BMW M5: Drift dlhý stovky kilometrov?

V titule nie je chyba, automobil skutočne môže byť schopný neptretržite jazdiť bokom aj stovky kilometrov. BMW to dokázalo s novým ostrým modelom M5, ktorý odteraz má na konte dva Guinessove svetové...

Na zázname palubnej kamery môžeme vidieť, ako sa čierne bavorské SUV snažilo rýchlou myšičkou prejsť pomedzi dve nákladné autá v rôznych pruhoch. Vodič pritom jeho osemvalec vôbec nešetril. Manéver mu však celkom nevyšiel, na zhrnutom snehu pri zvodidlách dostal šmyk a nasmeroval si to priamo do svojho úžitkového suseda. Narazil do jeho prednej časti. BMW tým dodávku poslalo do lesa, kde sa prevrátila. Jej šofér pritom nepríjemnému scenáru prakticky nemal ako zabrániť.


Najnovšie články
Pravda o stáčaní km: 20 populárnych jazdeniek

Novinka má rozmermi tesne podliezť klasický Tiguan, predávať sa bude pravdepodobne výhradne na čínskom trhu.

Tharu: Volkswagen pripravuje ďalšie SUV

Omladená verzia SUV vyrábaného aj v Žiline prichádza s odlišnými svetlami, nárazníkmi či volantom. Hlavnou novinkou je sústava EcoDynamics+.

Kia Sportage: Bestseller prešiel faceliftom

Po minuloročnom uvedení na autosalóne v Šanghaji by malo SUV z francúzskej dielne koncom tohto roka zaútočiť aj na európske trhy. V čele útoku bude najsilnejší...

Citroën C5 Aircross prichádza na starý kontinent

Najväčšie plány má aktuálne Škoda Auto, ktorá už v Indii pôsobí. Vlani dodala zákazníkom na tamojšom trhu 17 400 vozidiel.

České automobilky investujú v Indii

Rumunská firma ACF Track vystrojila populárne SUV gumenými pásmi, hlavnou nevýhodou tejto úpravy je cena.

Dacia Duster ako tank do ťažkého terénu

K zníženiu dochádza po obchodnom spore medzi Trumpovou administratívou a čínskymi predstaviteľmi, v ktorom však v posledných dňoch prišlo k uvoľneniu.

Čína zníži clo na dovoz áut z 25 % na 15 %
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×