Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford otestoval svoje ostré modely na trati

TOP VIDEO
Pretekársky špeciál proti malým hatchbackom či terénnemu pick-upu. Takto vyzeral súboj členov divízie Ford Perfomance na španielskom okruhu Motorland.
05.02.2018 / Redakcia AUTO BILD

Ford má v súčasnosti vo svojom portfóliu pestrú ponuku ostrých áut. Od malých hatchbackov cez superšport až po veľké terénne stroje. A čo môže byť pri takýchto vozidlách lepšou prezentáciou než súboj na okruhu? Automobilka teda priviezla celý rad produktov z divízie Ford Performance na 5,3 kilometra dlhý okruh Motorland v Španielsku. Za volanty vozidiel posadila profesionálnych pretekárov a súboj sa mohol začať. Najextrémnejší model GT v pretekárskej špecifikácií štartoval z posledného miesta a pick-up F-150 Raptor z prvého. Uhádnete, kto prišiel do cieľa ako prvý?


Najnovšie články
Audi A1: Drobec dostal nabrúsenú fazónu

Farmári z viacerých regiónov Slovenska smerujú do Bratislavy tromi trasami: z Michaloviec, Námestova a Veľkého Medera. Hoci polícia avizovala niektoré...

Protest farmárov: Obrňte sa trpezlivosťou

Automobilka v týchto dňoch odhalila tretí variant crossoveru, pre ktorý bude ponúkať dva akumulátory. Pôjde o najrýchlejšieho člena modelového radu.

Niro na elektrinu: Kedy príde do predaja?

Volkswagen potvrdil, že v súvislosti s vyšetrovaním emisného škandálu vyšetrovatelia zadržali šéfa Audi Ruperta Stadlera.

Dieselgate: Šéfa Audi zadržala polícia

Superšporty vyrábajú výlučne prestížne automobilky. Čo keby však majú takéto autá v ponuke aj bežné značky? Mohli by vyzerať napríklad takto.

7 bežných áut v podobe luxusných superšportov

Aféra dieselgate síce ešte ani zďaleka nekončí, no minimálne podľa predajných čísiel sa zdá, že Volkswagen sa z najhoršieho otriasol. V máji predal viac áut...

VW sa otriasol, jeho predaj stúpa

Ceny palív v celej Európe klesli, Slovensko nie je výnimkou. Ďalší vývoj bude závisieť od stretnutia významných ropných krajín: buď budeme tankovať lacnejšie,...

Budú palivá lacnejšie, alebo sa nedoplatíme?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×