Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najvtipnejšia reklama Škody je hitom internetu

VIDEO
Škoda sa u nás zvyčajne prezentuje konzervatívnymi reklamnými spotmi, ktoré často zobrazujú šťastnú rodinu užívajúcu si svoje nové praktické auto. V Taiwane ale importér zvolil úplne inú stratégiu a získal si celý internet.
2 15 príspevkov 09.01.2018 / Filip Kadlečík

Škoda Auto Slovensko väčšinou svoje automobily v reklamách prezentuje ako štýlové, no najmä rodinné a praktické vozidlá. Nemôžu chýbať zábery na známe simply clever vychytávky, veľký kufor či priestor pre pasažierov na zadných sedadlách. V prípade SUV Karoq či Kodiaq treba pridať jazdu po nespevnených cestách a ingrediencie správnej reklamy sú naplnené.

V iných krajinách sa však miestni importéri z času na čas snažia o úplne odlišný marketing. Dokazuje to video, ktoré vzniklo v ázijskom Taiwane. Jeho hlavnými postavami sú dvaja tanečníci, Kiki a Choo Choo, ktorí vždy zaručene roztancujú svoje okolie.

Ich opakujúci sa pohyb ramenami je poriadne nákazlivý a zároveň bizarný. Celá reklama svojou odviazanosťou pripomína fenomén Gangnam Style. Podobne ako kórejský ošiaľ, aj tento dvojminútový spot sa stal hitom internetu a po sociálnych sieťach sa šíri ako oheň.

Čo reklama neukáže: Plná vs. základná výbava

Snáď každý z nás sa už presvedčil o tom, že reklamy treba brať s rezervou. Vozidlo, ktoré je v nej vyobrazené je vec jedna, cena začínajúca od istej sumy zasa druhá. Pozrite si obrovské rozdiely...

Nedá sa poprieť fakt, že ide o poriadne uletenú reklamu, ktorá by sa u nás do televízie pravdepodobne nedostala. Zároveň však ide o najvtipnejší spot Škody za posledné roky a obľúbenosť na internete to len dokazuje. Čo si o ňom myslíte vy? Páči sa vám netradičný počin taiwanského importéra?


Najnovšie články
Audi A1: Drobec dostal nabrúsenú fazónu

Farmári z viacerých regiónov Slovenska smerujú do Bratislavy tromi trasami: z Michaloviec, Námestova a Veľkého Medera. Hoci polícia avizovala niektoré...

Protest farmárov: Obrňte sa trpezlivosťou

Automobilka v týchto dňoch odhalila tretí variant crossoveru, pre ktorý bude ponúkať dva akumulátory. Pôjde o najrýchlejšieho člena modelového radu.

Niro na elektrinu: Kedy príde do predaja?

Volkswagen potvrdil, že v súvislosti s vyšetrovaním emisného škandálu vyšetrovatelia zadržali šéfa Audi Ruperta Stadlera.

Dieselgate: Šéfa Audi zadržala polícia

Superšporty vyrábajú výlučne prestížne automobilky. Čo keby však majú takéto autá v ponuke aj bežné značky? Mohli by vyzerať napríklad takto.

7 bežných áut v podobe luxusných superšportov

Aféra dieselgate síce ešte ani zďaleka nekončí, no minimálne podľa predajných čísiel sa zdá, že Volkswagen sa z najhoršieho otriasol. V máji predal viac áut...

VW sa otriasol, jeho predaj stúpa

Ceny palív v celej Európe klesli, Slovensko nie je výnimkou. Ďalší vývoj bude závisieť od stretnutia významných ropných krajín: buď budeme tankovať lacnejšie,...

Budú palivá lacnejšie, alebo sa nedoplatíme?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×