Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najvtipnejšia reklama Škody je hitom internetu

VIDEO
Škoda sa u nás zvyčajne prezentuje konzervatívnymi reklamnými spotmi, ktoré často zobrazujú šťastnú rodinu užívajúcu si svoje nové praktické auto. V Taiwane ale importér zvolil úplne inú stratégiu a získal si celý internet.
2 20 príspevkov 09.01.2018 / Filip Kadlečík

Škoda Auto Slovensko väčšinou svoje automobily v reklamách prezentuje ako štýlové, no najmä rodinné a praktické vozidlá. Nemôžu chýbať zábery na známe simply clever vychytávky, veľký kufor či priestor pre pasažierov na zadných sedadlách. V prípade SUV Karoq či Kodiaq treba pridať jazdu po nespevnených cestách a ingrediencie správnej reklamy sú naplnené.

V iných krajinách sa však miestni importéri z času na čas snažia o úplne odlišný marketing. Dokazuje to video, ktoré vzniklo v ázijskom Taiwane. Jeho hlavnými postavami sú dvaja tanečníci, Kiki a Choo Choo, ktorí vždy zaručene roztancujú svoje okolie.

Ich opakujúci sa pohyb ramenami je poriadne nákazlivý a zároveň bizarný. Celá reklama svojou odviazanosťou pripomína fenomén Gangnam Style. Podobne ako kórejský ošiaľ, aj tento dvojminútový spot sa stal hitom internetu a po sociálnych sieťach sa šíri ako oheň.

Čo reklama neukáže: Plná vs. základná výbava

Snáď každý z nás sa už presvedčil o tom, že reklamy treba brať s rezervou. Vozidlo, ktoré je v nej vyobrazené je vec jedna, cena začínajúca od istej sumy zasa druhá. Pozrite si obrovské rozdiely...

Nedá sa poprieť fakt, že ide o poriadne uletenú reklamu, ktorá by sa u nás do televízie pravdepodobne nedostala. Zároveň však ide o najvtipnejší spot Škody za posledné roky a obľúbenosť na internete to len dokazuje. Čo si o ňom myslíte vy? Páči sa vám netradičný počin taiwanského importéra?


Najnovšie články
Fiat Chrysler chce zdvojnásobiť zisky

Prototyp predstavený pred sedemdesiatimi rokmi v Amsterdame vyše šesť dekád odpočíval, reštaurovanie má napraviť škody zanechané zubom času.

Úplne prvý Land Rover prejde renováciou

Ešte pred sklonkom života aktuálnej generácie Fordu Focus sme mali možnosť absolvovať rande s jednou z jeho najlepších verzií. Vyhotovenie ST Line tu dáva...

Test Ford Focus ST Line: Baví vás šoférovanie?

Siedma generácia obľúbeného sedanu pôsobí oproti predchodcovi dospelejšie. Stojí na platforme MQB a poháňať ju bude motor 1.4 TSI.

Jetta by mala VW vrátiť na výslnie v USA

Hybridný sedan chce konkurovať triednemu bestselleru. Vo svojich útrobách spojí benzínový štvorvalec, elektromotor a batériu uloženú pod sedadlami.

Honda Insight má jazdiť pod päť litrov

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×