Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najvtipnejšia reklama Škody je hitom internetu

VIDEO
Škoda sa u nás zvyčajne prezentuje konzervatívnymi reklamnými spotmi, ktoré často zobrazujú šťastnú rodinu užívajúcu si svoje nové praktické auto. V Taiwane ale importér zvolil úplne inú stratégiu a získal si celý internet.
2 20 príspevkov 09.01.2018 / Filip Kadlečík

Škoda Auto Slovensko väčšinou svoje automobily v reklamách prezentuje ako štýlové, no najmä rodinné a praktické vozidlá. Nemôžu chýbať zábery na známe simply clever vychytávky, veľký kufor či priestor pre pasažierov na zadných sedadlách. V prípade SUV Karoq či Kodiaq treba pridať jazdu po nespevnených cestách a ingrediencie správnej reklamy sú naplnené.

V iných krajinách sa však miestni importéri z času na čas snažia o úplne odlišný marketing. Dokazuje to video, ktoré vzniklo v ázijskom Taiwane. Jeho hlavnými postavami sú dvaja tanečníci, Kiki a Choo Choo, ktorí vždy zaručene roztancujú svoje okolie.

Ich opakujúci sa pohyb ramenami je poriadne nákazlivý a zároveň bizarný. Celá reklama svojou odviazanosťou pripomína fenomén Gangnam Style. Podobne ako kórejský ošiaľ, aj tento dvojminútový spot sa stal hitom internetu a po sociálnych sieťach sa šíri ako oheň.

Čo reklama neukáže: Plná vs. základná výbava

Snáď každý z nás sa už presvedčil o tom, že reklamy treba brať s rezervou. Vozidlo, ktoré je v nej vyobrazené je vec jedna, cena začínajúca od istej sumy zasa druhá. Pozrite si obrovské rozdiely...

Nedá sa poprieť fakt, že ide o poriadne uletenú reklamu, ktorá by sa u nás do televízie pravdepodobne nedostala. Zároveň však ide o najvtipnejší spot Škody za posledné roky a obľúbenosť na internete to len dokazuje. Čo si o ňom myslíte vy? Páči sa vám netradičný počin taiwanského importéra?


Najnovšie články
Úspornejší motor 1.5 TSI pre klasický Golf

Elektrická limuzína s klesajúcou strechou bude schádzať z pásov fabriky pri Neckarsulme, koncepčne môže ísť o sedan alebo liftback.

Audi uvedie v roku 2020 ďalší elektromobil

Škoda je druhou najziskovejšou dcérou Volkswagenu a materský koncern má s českou automobilkou ambiciózne plány. Súčasťou sú aj úvahy o možnosti výstavby...

Bude Škoda vyrábať aj v zahraničí?

Subaru Forester piatej generácie sme mali kompletne vidieť až 28.3., no na internete došlo k ďalšiemu úniku fotografií. Vďaka tomu sme dizajn obľúbeného SUV...

Piate Subaru Forester odhalené únikom fotiek

Citroen zaznamenal za prvé dva mesiace najväčší predaj za posledných desať rokov a medzi najpredávanejšími značkami obsadil šieste miesto.

Citroen u nás predal najviac áut za 10 rokov

Čína je známa svojim prístupom ku kopírovaniu európskych modelov. Automobilky starého kontinentu sú častou “inšpiráciou” tamojších vozidiel. Teraz k nim opäť...

Drzý čínsky klon: Vidíte v ňom známy originál?

Brazílsky grafik chcel štvordverový model načrtnúť v čo najreálnejšej forme, zadná časť si na vizualizácii ponechala svetlá hatchbacku.

Nová trieda A: Ako môže vyzerať sedan?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×