Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Autá s najkrajším zvukom tohto roka

TOP VIDEO
Zvuk motora je pre milovníkov rýchlych vozidiel jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere auta. Pozrite si tie najlepšie, ktoré youtuber “Cvdzijden” nazbieral za celý rok.
6 príspevkov 13.12.2017 / Filip Kadlečík

Youtuber “Cvdzijden” je známy najmä medzi fanúšikmi športových automobilov. V roku 2017 cestoval okrem iného napríklad do Monaka či Saudskej Arábie len preto, aby sa mu podarilo nafilmovať tie najexkluzívnejšie zo športových vozidiel. Často sa pritom zameriava nielen na fabrické kúsky, ale aj na poriadne upravené športiaky.

BMW M5 M Performance dostalo geniálny zvuk

Nové BMW M5 je samo o sebe poriadne ostrým sedanom. Balík M Performance len ďalej podtrhuje jeho zvieraciu stránku - z výfukov s titánovými koncovkami vychádza zvuk serióznej beštie.

Teraz prichystal bohatú kompiláciu automobilov s najlepším zvukom, ktoré sa mu podarilo za uplynulých dvanásť mesiacov stretnúť. Nechýba medzi nimi napríklad BMW M5 s výkonom 585 kW (796 k) z dielne PP Performance, Nissan GT-R Brill Steel (1 305 kW/1 775 k), Ferrari FXX-K či Lamborghini Huracán naladené na 746 kW ( 1 015 k). Pri takýchto výkonoch sa nemožno diviť tomu, že autám z výfukov neraz šľahajú obrovské plamene. Vychutnajte si nielen tieto krásky na priloženom videu.


Najnovšie články
Úspornejší motor 1.5 TSI pre klasický Golf

Elektrická limuzína s klesajúcou strechou bude schádzať z pásov fabriky pri Neckarsulme, koncepčne môže ísť o sedan alebo liftback.

Audi uvedie v roku 2020 ďalší elektromobil

Škoda je druhou najziskovejšou dcérou Volkswagenu a materský koncern má s českou automobilkou ambiciózne plány. Súčasťou sú aj úvahy o možnosti výstavby...

Bude Škoda vyrábať aj v zahraničí?

Subaru Forester piatej generácie sme mali kompletne vidieť až 28.3., no na internete došlo k ďalšiemu úniku fotografií. Vďaka tomu sme dizajn obľúbeného SUV...

Piate Subaru Forester odhalené únikom fotiek

Citroen zaznamenal za prvé dva mesiace najväčší predaj za posledných desať rokov a medzi najpredávanejšími značkami obsadil šieste miesto.

Citroen u nás predal najviac áut za 10 rokov

Čína je známa svojim prístupom ku kopírovaniu európskych modelov. Automobilky starého kontinentu sú častou “inšpiráciou” tamojších vozidiel. Teraz k nim opäť...

Drzý čínsky klon: Vidíte v ňom známy originál?

Brazílsky grafik chcel štvordverový model načrtnúť v čo najreálnejšej forme, zadná časť si na vizualizácii ponechala svetlá hatchbacku.

Nová trieda A: Ako môže vyzerať sedan?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×