Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Autá s najkrajším zvukom tohto roka

TOP VIDEO
Zvuk motora je pre milovníkov rýchlych vozidiel jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere auta. Pozrite si tie najlepšie, ktoré youtuber “Cvdzijden” nazbieral za celý rok.
1 príspevok 13.12.2017 / Filip Kadlečík

Youtuber “Cvdzijden” je známy najmä medzi fanúšikmi športových automobilov. V roku 2017 cestoval okrem iného napríklad do Monaka či Saudskej Arábie len preto, aby sa mu podarilo nafilmovať tie najexkluzívnejšie zo športových vozidiel. Často sa pritom zameriava nielen na fabrické kúsky, ale aj na poriadne upravené športiaky.

BMW M5 M Performance dostalo geniálny zvuk

Nové BMW M5 je samo o sebe poriadne ostrým sedanom. Balík M Performance len ďalej podtrhuje jeho zvieraciu stránku - z výfukov s titánovými koncovkami vychádza zvuk serióznej beštie.

Teraz prichystal bohatú kompiláciu automobilov s najlepším zvukom, ktoré sa mu podarilo za uplynulých dvanásť mesiacov stretnúť. Nechýba medzi nimi napríklad BMW M5 s výkonom 585 kW (796 k) z dielne PP Performance, Nissan GT-R Brill Steel (1 305 kW/1 775 k), Ferrari FXX-K či Lamborghini Huracán naladené na 746 kW ( 1 015 k). Pri takýchto výkonoch sa nemožno diviť tomu, že autám z výfukov neraz šľahajú obrovské plamene. Vychutnajte si nielen tieto krásky na priloženom videu.


Najnovšie články
Audi A1: Drobec dostal nabrúsenú fazónu

Farmári z viacerých regiónov Slovenska smerujú do Bratislavy tromi trasami: z Michaloviec, Námestova a Veľkého Medera. Hoci polícia avizovala niektoré...

Protest farmárov: Obrňte sa trpezlivosťou

Automobilka v týchto dňoch odhalila tretí variant crossoveru, pre ktorý bude ponúkať dva akumulátory. Pôjde o najrýchlejšieho člena modelového radu.

Niro na elektrinu: Kedy príde do predaja?

Volkswagen potvrdil, že v súvislosti s vyšetrovaním emisného škandálu vyšetrovatelia zadržali šéfa Audi Ruperta Stadlera.

Dieselgate: Šéfa Audi zadržala polícia

Superšporty vyrábajú výlučne prestížne automobilky. Čo keby však majú takéto autá v ponuke aj bežné značky? Mohli by vyzerať napríklad takto.

7 bežných áut v podobe luxusných superšportov

Aféra dieselgate síce ešte ani zďaleka nekončí, no minimálne podľa predajných čísiel sa zdá, že Volkswagen sa z najhoršieho otriasol. V máji predal viac áut...

VW sa otriasol, jeho predaj stúpa

Ceny palív v celej Európe klesli, Slovensko nie je výnimkou. Ďalší vývoj bude závisieť od stretnutia významných ropných krajín: buď budeme tankovať lacnejšie,...

Budú palivá lacnejšie, alebo sa nedoplatíme?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×