Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Autá s najkrajším zvukom tohto roka

TOP VIDEO
Zvuk motora je pre milovníkov rýchlych vozidiel jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere auta. Pozrite si tie najlepšie, ktoré youtuber “Cvdzijden” nazbieral za celý rok.
6 príspevkov 13.12.2017 / Filip Kadlečík

Youtuber “Cvdzijden” je známy najmä medzi fanúšikmi športových automobilov. V roku 2017 cestoval okrem iného napríklad do Monaka či Saudskej Arábie len preto, aby sa mu podarilo nafilmovať tie najexkluzívnejšie zo športových vozidiel. Často sa pritom zameriava nielen na fabrické kúsky, ale aj na poriadne upravené športiaky.

BMW M5 M Performance dostalo geniálny zvuk

Nové BMW M5 je samo o sebe poriadne ostrým sedanom. Balík M Performance len ďalej podtrhuje jeho zvieraciu stránku - z výfukov s titánovými koncovkami vychádza zvuk serióznej beštie.

Teraz prichystal bohatú kompiláciu automobilov s najlepším zvukom, ktoré sa mu podarilo za uplynulých dvanásť mesiacov stretnúť. Nechýba medzi nimi napríklad BMW M5 s výkonom 585 kW (796 k) z dielne PP Performance, Nissan GT-R Brill Steel (1 305 kW/1 775 k), Ferrari FXX-K či Lamborghini Huracán naladené na 746 kW ( 1 015 k). Pri takýchto výkonoch sa nemožno diviť tomu, že autám z výfukov neraz šľahajú obrovské plamene. Vychutnajte si nielen tieto krásky na priloženom videu.


Najnovšie články
Honda Insight má jazdiť pod päť litrov

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade

Polčasové zmeny zasiahli typ Active Tourer i jeho väčšieho brata. Prinášajú nielen osvieženú vizáž, ale aj dvojspojkovú prevodovku.

BMW modernizuje svoje kompaktné MPV

Neznámy milovník deväťstojedenástky zhromažďoval pod jednou strechou to najlepšie z ikonickej generácie 964. Čoskoro jeho kolekcia poputuje do aukcie.

Dražiť sa bude unikátna zbierka Porsche

Stredne veľké SUV prispieva k budovaniu mena švédskeho výrobcu, pyšný môže byť taktiež Volkswagen s tromi prvenstvami.

Najbezpečnejšou novinkou je Volvo XC60

Nemecký off-road spája tradičné silné stránky s výdobytkami súčasnej techniky, vďaka čomu by predchodcu mal prekonať vo všetkých smeroch.

Mercedes-Benz triedy G: Moderná klasika
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×