Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

The Grand Tour: Rimac proti Aventadoru a NSX

TOP VIDEO
Protagonisti The Grand Tour lákajú na šou aj materiálom, ktorý natočili ešte pred dramatickou nehodou Richarda Hammonda. Pozrite si ako obsotjí Rimac Concept_One proti Lamborghini Aventador S a Honde NSX.
4 príspevky 12.12.2017 / Filip Kadlečík

Richard Hammond je práve tým, kto je zo známej trojice známym početnými dopravnými nehodami a potvrdil to aj v júni tohto roka. Na verejnosť sa dostali dramatické zábery z natáčania, ktoré dokumentovali jeho drtivú nehodu v chorvátskom elektrickom zázraku menom Rimac Concept_One.

Rimac chystá ešte výkonnejší elektromobil

Pripravované vozidlo podľa neoficiálnych zdrojov ponúkne obdobnú dynamiku, akou nedávno ohúrila Tesla Roadster druhej generácie.

Teraz trio láka na druhú sezónu šou zábermi, ktoré vznikli ešte pred strašidelnou kolíziou. Ide o šprint, na štart ktorého sa bok po boku postavil práve nešťastný Rimac, Lamborghini Aventador S a Honda NSX. Dokáže elektromobil zdolať aj takúto elitnú konkurenciu? To odhaľuje priložené video.


Najnovšie články
Vyvarujte sa chýb pri kúpe diaľničnej známky

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade

Polčasové zmeny zasiahli typ Active Tourer i jeho väčšieho brata. Prinášajú nielen osvieženú vizáž, ale aj dvojspojkovú prevodovku.

BMW modernizuje svoje kompaktné MPV

Neznámy milovník deväťstojedenástky zhromažďoval pod jednou strechou to najlepšie z ikonickej generácie 964. Čoskoro jeho kolekcia poputuje do aukcie.

Dražiť sa bude unikátna zbierka Porsche

Stredne veľké SUV prispieva k budovaniu mena švédskeho výrobcu, pyšný môže byť taktiež Volkswagen s tromi prvenstvami.

Najbezpečnejšou novinkou je Volvo XC60

Nemecký off-road spája tradičné silné stránky s výdobytkami súčasnej techniky, vďaka čomu by predchodcu mal prekonať vo všetkých smeroch.

Mercedes-Benz triedy G: Moderná klasika
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×