Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

The Grand Tour: Rimac proti Aventadoru a NSX

TOP VIDEO
Protagonisti The Grand Tour lákajú na šou aj materiálom, ktorý natočili ešte pred dramatickou nehodou Richarda Hammonda. Pozrite si ako obsotjí Rimac Concept_One proti Lamborghini Aventador S a Honde NSX.
4 príspevky 12.12.2017 / Filip Kadlečík

Richard Hammond je práve tým, kto je zo známej trojice známym početnými dopravnými nehodami a potvrdil to aj v júni tohto roka. Na verejnosť sa dostali dramatické zábery z natáčania, ktoré dokumentovali jeho drtivú nehodu v chorvátskom elektrickom zázraku menom Rimac Concept_One.

Rimac chystá ešte výkonnejší elektromobil

Pripravované vozidlo podľa neoficiálnych zdrojov ponúkne obdobnú dynamiku, akou nedávno ohúrila Tesla Roadster druhej generácie.

Teraz trio láka na druhú sezónu šou zábermi, ktoré vznikli ešte pred strašidelnou kolíziou. Ide o šprint, na štart ktorého sa bok po boku postavil práve nešťastný Rimac, Lamborghini Aventador S a Honda NSX. Dokáže elektromobil zdolať aj takúto elitnú konkurenciu? To odhaľuje priložené video.


Najnovšie články
Arteon Shooting Brake: Najkrajšie kombi sveta?

Modernizácia automobilu bola najmä kozmetická, výrobca však spomína aj upravené vybavenie. Plug-in hybrid má predĺžený elektrický dojazd.

Ford Fusion: Druhý facelift a väčšia batéria

Pri tetovaní platí pravidlo “Dvakrát meraj a raz rež” viac, než kdekoľvek inde. Najmä permanentné obrázky na koži sa prerábajú pomerne ťažko. Tento človek sa...

Najhoršie tetovanie na svete valcuje internet

Nosnou témou skupiny je Wrangler, ktorý dostal nedávno novú generáciu. Dopĺňa ho Renegade a veterán Wagoneer.

Jeep odhalil sedem terénnych konceptov

V žilinskej fabrike Kia sa možno schyľuje k štrajku, keďže odbory odmietli ďalšiu ponuku vedenia na zvýšenie platov. Stalo sa tak aj napriek tomu,...

Odborári Kia odmietli ponuku vyšších platov

Luxusný kórejský sedan pôsobí veľmi elegantne. Presné proporcie i technické detaily si výrobca naďalej necháva pre seba.

Kia K9: Limuzína na oficiálnych záberoch

Slovenský výrobca lietajúcich automobilov chce opäť posúvať level technických riešení. AeroMobil dnes predstavil koncept lietajúceho vozidla 5.0 VTOL, ktorý...

AeroMobil 5.0 VTOL: Vzlietne ako helikoptéra
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×