Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Senior prešiel po zaparkovaných autách

TOP VIDEO
Vodič sedanu narazí do odstavených vozidiel, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Prejazd katapultuje automobil do vzduchu.
5 príspevkov 05.12.2017 / Marek Pokrývka

Jednou z najnebezpečnejších chýb za volantom je zámena brzdového pedála za plynový. Spôsobila už mnoho nešťastných havárii a pravdepodobne mohla aj za incident z austrálskeho mesta Melbourne, ktorý sa odohral 9. novembra. V týchto dňoch sa na internet dostal jeho záznam zachytený z dvoch palubných kamier. Je na nich vidieť, ako istý senior prešiel po dvoch zaparkovaných autách a potom viac-menej preskočil cez ulicu.

Ďalšia nebezpečná dráma na cestách USA

USA sú na starom kontinente nechválne preslávené policajnými naháňačkami v plnej premávke. Aj tentokrát si majiteľ Chevroletu Corvette myslel, že sa mužom zákona dokáže stratiť z dohľadu.
Zábery ukazujú, ako vodič čierneho sedanu opustí parkovací dom, no namiesto zahnutia na cestu v rýchlosti pokračuje cez zvažujúci sa trávnik. Následne narazí do vozidiel odstavených na jeho opačnom konci. Kolízia ho nezastaví, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Tento prejazd katapultuje automobil do vzduchu. Šoféra nakoniec zastaví až náraz nemocnici na druhej strane ulice. Podľa autora videa utrpel 96-ročný muž zranenia nohy a chrbtice, no vzhľadom na okolnosti môže byť rád, že vôbec prežil.


Najnovšie články
Chiron: Z továrne vyšiel kus s číslom 100

Tlakovanie pneumatík dokáže byť najmä pre neskúsených šoférov otravné. V prípade Nissanu sú obavy minulosťou, výrazne ich totiž uľahčuje.

Nissan: Dofukovanie gúm nikdy nebolo ľahšie

Odbory vstúpili do štrajkovej pohotovosti po tom, ako s vedením nevedeli zosúladiť predstavy o sume a percente zvýšenia. 

Odborári v trnavskej automobilke chcú štrajkovať

Pod dohľadom bezpečnostného systému odišiel spred dverí majiteľa sedan triedy C, záznam bude vyšetrovateľom pravdepodobne nanič.

Rýchla krádež: Mercedes zmizol za 20 sekúnd

Štvrtá generácia luxusného SUV by mala vzniknúť na architektúre CLAR, ktorá prinesie vyššiu tuhosť a zároveň nižšiu hmotnosť.

Nové BMW X5: Mediálna kampaň sa začala

niektoré modely dieselových áut budú mať zakázaný vjazd do dvoch úsekov dvoch ulíc v štvrti Altona.

Hamburg uvádza obmedzenia pre naftové autá

Bezpečnosť dieťaťa vo vozidle nemožno podceňovať a teda ani výber vhodnej autosedačky. Autokluby ADAC a ÖAMTC v tejto sezóne otestovali 23 modelov a väčšina...

Test autosedačiek: Jedna je extrémne nebezpečná
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×