Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Senior prešiel po zaparkovaných autách

TOP VIDEO
Vodič sedanu narazí do odstavených vozidiel, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Prejazd katapultuje automobil do vzduchu.
5 príspevkov 05.12.2017 / Marek Pokrývka

Jednou z najnebezpečnejších chýb za volantom je zámena brzdového pedála za plynový. Spôsobila už mnoho nešťastných havárii a pravdepodobne mohla aj za incident z austrálskeho mesta Melbourne, ktorý sa odohral 9. novembra. V týchto dňoch sa na internet dostal jeho záznam zachytený z dvoch palubných kamier. Je na nich vidieť, ako istý senior prešiel po dvoch zaparkovaných autách a potom viac-menej preskočil cez ulicu.

Ďalšia nebezpečná dráma na cestách USA

USA sú na starom kontinente nechválne preslávené policajnými naháňačkami v plnej premávke. Aj tentokrát si majiteľ Chevroletu Corvette myslel, že sa mužom zákona dokáže stratiť z dohľadu.
Zábery ukazujú, ako vodič čierneho sedanu opustí parkovací dom, no namiesto zahnutia na cestu v rýchlosti pokračuje cez zvažujúci sa trávnik. Následne narazí do vozidiel odstavených na jeho opačnom konci. Kolízia ho nezastaví, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Tento prejazd katapultuje automobil do vzduchu. Šoféra nakoniec zastaví až náraz nemocnici na druhej strane ulice. Podľa autora videa utrpel 96-ročný muž zranenia nohy a chrbtice, no vzhľadom na okolnosti môže byť rád, že vôbec prežil.


Najnovšie články
V Škode sa schyľuje k štrajku

Seat sa dnes chystá odhaliť viacero detailov o svojej novej značke. My sa na veľkej slávnosti zúčastníme naživo a zjavne tam nebude chýbať ani ostrá Cupra...

Prvá Cupra odhalená: 200-koňová Ibiza?

Od svojho príbuzného sa nemecký reprezentant odlišuje prednou časťou, lakovanými nárazníkmi, diskami kolies či volantom.

Opel Combo francúzske gény neskrýva

Toyota zvoláva desaťtisíce pickupov pre dva problémy, ktoré môžu mať pri nehode vážne dôsledky alebo dokonca nehodu spôsobiť.

Toyota zvoláva tisíce pickupov

Nabrúsené kupé ponesie prívlastok, ktorý v taliančine označuje pretekársku trať. Jeho tvary evidentne diktovalo prúdenie vzduchu.

Ferrari 488 Pista: Na okruhu ako doma

Elektromobil merajúci 5,11 metra má natiahnutú siluetu, obrovské kolesá a batériu s kapacitou 111 kWh. Stačiť má až na 665 kilometrov bez dobíjania.

Rodinu Volkswagen I.D. rozšíri liftback

Toyota pripravuje elektromotory, ktoré vyžadujú až o polovicu menej vzácnych kovov. Dôvodom sú obavy z nedostatku surovín, keďže automobilky rozširujú ponuku...

Toyota obmedzí vzácne kovy v e-autách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×