Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Senior prešiel po zaparkovaných autách

TOP VIDEO
Vodič sedanu narazí do odstavených vozidiel, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Prejazd katapultuje automobil do vzduchu.
5 príspevkov 05.12.2017 / Marek Pokrývka

Jednou z najnebezpečnejších chýb za volantom je zámena brzdového pedála za plynový. Spôsobila už mnoho nešťastných havárii a pravdepodobne mohla aj za incident z austrálskeho mesta Melbourne, ktorý sa odohral 9. novembra. V týchto dňoch sa na internet dostal jeho záznam zachytený z dvoch palubných kamier. Je na nich vidieť, ako istý senior prešiel po dvoch zaparkovaných autách a potom viac-menej preskočil cez ulicu.

Ďalšia nebezpečná dráma na cestách USA

USA sú na starom kontinente nechválne preslávené policajnými naháňačkami v plnej premávke. Aj tentokrát si majiteľ Chevroletu Corvette myslel, že sa mužom zákona dokáže stratiť z dohľadu.
Zábery ukazujú, ako vodič čierneho sedanu opustí parkovací dom, no namiesto zahnutia na cestu v rýchlosti pokračuje cez zvažujúci sa trávnik. Následne narazí do vozidiel odstavených na jeho opačnom konci. Kolízia ho nezastaví, ale ďalej pokračuje po ich kapotách, sklách a strechách. Tento prejazd katapultuje automobil do vzduchu. Šoféra nakoniec zastaví až náraz nemocnici na druhej strane ulice. Podľa autora videa utrpel 96-ročný muž zranenia nohy a chrbtice, no vzhľadom na okolnosti môže byť rád, že vôbec prežil.


Najnovšie články
Jetta spojí dizajnom duo T-Roc a Arteon

Predvianočné obdobie sa nesie v znamení stresu a hektického zháňania darčekov. Preplnené parkoviská pri obchodných centrách sú miestom, kde sa tento stres...

Vianočný stres: Vyhnite sa chybe pri parkovaní

Japonská značka získala svoj titul z Nordschleife späť. Jej samuraj naďalej jazdí ako utrhnutý z reťaze, no je použiteľnejší než predchodca.

Test Civic Type R: Staronový kráľ revíra

Vozidlo kategórie L5e má pôdorys 2,4 x 0,85 metra, hydropneumatický podvozok, dva elektromotory a jednovalcový spaľovací agregát.

PSA pracuje na mestskom aute budúcnosti

BMW sa v novembri darilo v Ázii, ale aj v USA. Lákadlom bolo nové vozidlo päťkového radu, ktoré sa postupne dostáva do predaja v čoraz viac regiónoch.

Predaj koncernu BMW v novembri vzrástol o 5,2 %

Britské kupé stojí na rovnakom základe ako model 720S, no má extrémnu aerodynamiku, nižšiu hmotnosť, silnejší motor a špecifický podvozok.

McLaren Senna: Pocta velikánovi Formuly 1

Nemecká spoločnosť začína ponúkať dielec, ktorý nijak nemení funkčnosť piatych dverí. Za všetko môže symetria.

Startech: Bizarná úprava pre Discovery
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×