Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

McLaren 720S našiel svojho premožiteľa

TOP VIDEO
Proti britskej strele sa na štart šprintu s letmým štartom postavil modifikovaný Nissan GT-R, ktorého výkon presahuje 1 250 koní.
2 príspevky 04.12.2017 / Marek Pokrývka

Od príchodu na cesty uchvacuje McLaren 720S svojou akceleráciou, ktorou môže konkurovať mnohým výkonnejším automobilom. Kanonáde tejto novinky sa nevyrovnala dokonca ani Tesla Model S P100D. Reálnym porovnaním na to prišli ľudia z internetového kanála DragTimes a odvtedy hľadali vozidlo schopné poraziť anglický superšport. Ten teraz svojho premožiteľa konečne našiel.

McLaren 720S sa vyrovná hyperšportom

Číslami z exaktne meraného testu dynamiky sa pýcha britskej automobilky dostáva do spoločnosti omnoho drahších modelov.
Proti britskej strele sa na štart šprintu s letmým štartom postavil Nissan GT-R. Nešlo však o sériovú verziu, to ani zďaleka. McLaren dal na frak aj viacerým výrazne modifikovaným modelom. Tento išiel zatiaľ najďalej, podľa merania produkuje 815 kW (1 108 k) na kolesách. Jeho reálny výkon presahuje 919 kW (1 250 k). Vďaka tomu dostal model 720S nakladačku, no vzhľadom na parametre svojho súpera sa vôbec nemusí hanbiť.


Najnovšie články
Nissan Terra: Veľké SUV na ďalších fotkách

Ropné trhy zažili turbulentný týždeň, no po prudkom vzostupe sa ropa vrátila na pôvodnú úroveň. Vývoj medzinárodných cien palív nenaznačujú žiadnu úľavu.

Benzín a nafta: Za koľko natankujeme cez sviatky

SUV s vysokým výkonom sa stávajú čoraz populárnejšími. Na dopyt odpovedajú nielen automobilky ale aj úpravcovia. Manhart spojil extrémnu silu s off-roadovými...

Najdrsnejšia X6 sveta: Off-road od Manhartu

Model S je známy najmä vďaka svojim výkonnostným parametrom a mnohých stále šokuje svojím zrýchlením. Novitec si pre neho pripravil športovejší vzhľad aj...

Novitec: Ostrejší vzhľad pre elektrický Model S

Za prvých 11 mesiacov tohto roka sa odbyt skupiny zvýšil takmer o 4 % na 9,74 milióna vozidiel.

Predaj koncernu Volkswagen vzrástol o vyše 11 %

Na objednávku vytvorené karbónové monštrum sa inšpirovalo farebnou schémou konceptu z roku 1954, v jeho interiéri prevláda netradičný šachovnicový vzor.

Huayra Lampo: Najnovší exot od Pagani

V našich končinách je brunejský sultán známy hlavne vďaka svojej zbierke áut. Časť z nej už však rozpredal a naďalej v tom pokračuje. V Anglicku sa v ponuke...

Staňte sa ďalším majiteľom sultánovho BMW
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×