Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru čoskoro odhalí sedemmiestne SUV

Vozidlo zamerané najmä na severoamerických zákazníkov bude mať veľkorysé rozmery a dizajn podobný štúdii prezentovanej v New Yorku.
1 19.11.2017 / Marek Pokrývka

Svoju životnú púť skončilo Subaru Tribeca pred tromi rokmi, pričom skončilo bez nástupcu. Pre nízku predajnosť automobilka druhú generáciu nezrealizovala. Do danej kategórie sa však chystá opäť vstúpiť, čo už vlani avizoval koncept Viziv-7. Na tohtoročnom autosalóne v New Yorku dala plánom konkrétnejšiu podobu štúdia Ascent. Ako už vieme, takto isto sa bude volať aj sériový typ.

Subaru Ascent bude mať premiéru na autosalóne v Los Angeles

Svoje sedemmiestne SUV odhalí japonský výrobca už čoskoro, jeho premiéru chystá pre blížiacu sa výstavu v Los Angeles. Vozidlo sa totiž zamiera najmä na severoamerických zákazníkov. Z tohto dôvodu bude mať veľkorysé rozmery, ktoré sme mohli vidieť už na spomínaných prototypoch. Dizajnom sa novinka nemá veľmi vzdialiť od auta prezentovaného vo Veľkom jablku.

Subaru Ascent: O krok bližšie k výrobe

Športovo-úžitkový obor je menší než koncept Viziv-7, mohutné tvary si však ponechal. Jeho interiér upúta luxusne pôsobiacou kožou i tromi displejmi.

Debut obra ohlásila japonská spoločnosť zverejnením detailného obrázka, na ktorom môžeme okrem označenia Ascent vidieť časť piatych dverí lemovaných ochranným plechom spolu s koncovým svetlom a čiernym nelakovaným nárazníkom. Na lepší pohľad si musíme počkať. Platí to aj pre technické informácie, no šušká sa o nasadení 2,4-litrového prepĺňaného štvorvalca.


Najnovšie články
Slabina SUV? Vodiči o nej však príliš nevedia

Ropné trhy vyčkávali na dohodu významných producentov ohľadne výpadku iránskeho exportu. Ich rozhodnutie je vskutku šalamúnske a nepotešilo trhy. A zrejme...

Benzín a nafta: Aké budú nové ceny za tankovanie

Dacia je známa tým, že predáva cenovo dostupné automobily. Napriek tomu však zákazníkom dokáže ponúknuť niečo, na čo sa nechytajú ani prémiové značky. Pozrite...

Dacia Piknik 2018: Ako sa odvďačiť klientom

Automobilka ukázala aj terénne orientované vyhotovenie Trailhawk. Zmenám sa popri karosérii nevyhol ani interiér, pod kapotu sa nasťahoval trojvalec.

Jeep kompletne odhalil omladený Renegade

Rekordnú cenu na dražbe môže dosiahnuť tretí vyrobený kus modelu 250 GTO, ktorý má bohatú históriu a vo veľkej miere originálnu kondíciu.

Ferrari 250 GTO môže prepísať históriu

Kia pri modeli Ceed odjakživa dbala na potreby a nároky európskych klientov, až teraz však svoju snahu dotiahla takmer k dokonalosti. Na tretej generácii...

Nová Kia Ceed: Stvorená na obraz Európana

Najmenšie SUV americkej značky má kontroverzný dizajn a priestorom neohúri, ale disponuje dobrým podvozkom i motorom.

Test Ford EcoSport: Fiesta na steroidoch
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×