Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru čoskoro odhalí sedemmiestne SUV

Vozidlo zamerané najmä na severoamerických zákazníkov bude mať veľkorysé rozmery a dizajn podobný štúdii prezentovanej v New Yorku.
1 19.11.2017 / Marek Pokrývka

Svoju životnú púť skončilo Subaru Tribeca pred tromi rokmi, pričom skončilo bez nástupcu. Pre nízku predajnosť automobilka druhú generáciu nezrealizovala. Do danej kategórie sa však chystá opäť vstúpiť, čo už vlani avizoval koncept Viziv-7. Na tohtoročnom autosalóne v New Yorku dala plánom konkrétnejšiu podobu štúdia Ascent. Ako už vieme, takto isto sa bude volať aj sériový typ.

Subaru Ascent bude mať premiéru na autosalóne v Los Angeles

Svoje sedemmiestne SUV odhalí japonský výrobca už čoskoro, jeho premiéru chystá pre blížiacu sa výstavu v Los Angeles. Vozidlo sa totiž zamiera najmä na severoamerických zákazníkov. Z tohto dôvodu bude mať veľkorysé rozmery, ktoré sme mohli vidieť už na spomínaných prototypoch. Dizajnom sa novinka nemá veľmi vzdialiť od auta prezentovaného vo Veľkom jablku.

Subaru Ascent: O krok bližšie k výrobe

Športovo-úžitkový obor je menší než koncept Viziv-7, mohutné tvary si však ponechal. Jeho interiér upúta luxusne pôsobiacou kožou i tromi displejmi.

Debut obra ohlásila japonská spoločnosť zverejnením detailného obrázka, na ktorom môžeme okrem označenia Ascent vidieť časť piatych dverí lemovaných ochranným plechom spolu s koncovým svetlom a čiernym nelakovaným nárazníkom. Na lepší pohľad si musíme počkať. Platí to aj pre technické informácie, no šušká sa o nasadení 2,4-litrového prepĺňaného štvorvalca.


Najnovšie články
V Škode sa schyľuje k štrajku

Seat sa dnes chystá odhaliť viacero detailov o svojej novej značke. My sa na veľkej slávnosti zúčastníme naživo a zjavne tam nebude chýbať ani ostrá Cupra...

Prvá Cupra odhalená: 200-koňová Ibiza?

Od svojho príbuzného sa nemecký reprezentant odlišuje prednou časťou, lakovanými nárazníkmi, diskami kolies či volantom.

Opel Combo francúzske gény neskrýva

Toyota zvoláva desaťtisíce pickupov pre dva problémy, ktoré môžu mať pri nehode vážne dôsledky alebo dokonca nehodu spôsobiť.

Toyota zvoláva tisíce pickupov

Nabrúsené kupé ponesie prívlastok, ktorý v taliančine označuje pretekársku trať. Jeho tvary evidentne diktovalo prúdenie vzduchu.

Ferrari 488 Pista: Na okruhu ako doma

Elektromobil merajúci 5,11 metra má natiahnutú siluetu, obrovské kolesá a batériu s kapacitou 111 kWh. Stačiť má až na 665 kilometrov bez dobíjania.

Rodinu Volkswagen I.D. rozšíri liftback

Toyota pripravuje elektromotory, ktoré vyžadujú až o polovicu menej vzácnych kovov. Dôvodom sú obavy z nedostatku surovín, keďže automobilky rozširujú ponuku...

Toyota obmedzí vzácne kovy v e-autách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×