Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru čoskoro odhalí sedemmiestne SUV

Vozidlo zamerané najmä na severoamerických zákazníkov bude mať veľkorysé rozmery a dizajn podobný štúdii prezentovanej v New Yorku.
1 19.11.2017 / Marek Pokrývka

Svoju životnú púť skončilo Subaru Tribeca pred tromi rokmi, pričom skončilo bez nástupcu. Pre nízku predajnosť automobilka druhú generáciu nezrealizovala. Do danej kategórie sa však chystá opäť vstúpiť, čo už vlani avizoval koncept Viziv-7. Na tohtoročnom autosalóne v New Yorku dala plánom konkrétnejšiu podobu štúdia Ascent. Ako už vieme, takto isto sa bude volať aj sériový typ.

Subaru Ascent bude mať premiéru na autosalóne v Los Angeles

Svoje sedemmiestne SUV odhalí japonský výrobca už čoskoro, jeho premiéru chystá pre blížiacu sa výstavu v Los Angeles. Vozidlo sa totiž zamiera najmä na severoamerických zákazníkov. Z tohto dôvodu bude mať veľkorysé rozmery, ktoré sme mohli vidieť už na spomínaných prototypoch. Dizajnom sa novinka nemá veľmi vzdialiť od auta prezentovaného vo Veľkom jablku.

Subaru Ascent: O krok bližšie k výrobe

Športovo-úžitkový obor je menší než koncept Viziv-7, mohutné tvary si však ponechal. Jeho interiér upúta luxusne pôsobiacou kožou i tromi displejmi.

Debut obra ohlásila japonská spoločnosť zverejnením detailného obrázka, na ktorom môžeme okrem označenia Ascent vidieť časť piatych dverí lemovaných ochranným plechom spolu s koncovým svetlom a čiernym nelakovaným nárazníkom. Na lepší pohľad si musíme počkať. Platí to aj pre technické informácie, no šušká sa o nasadení 2,4-litrového prepĺňaného štvorvalca.


Najnovšie články
Jetta spojí dizajnom duo T-Roc a Arteon

Predvianočné obdobie sa nesie v znamení stresu a hektického zháňania darčekov. Preplnené parkoviská pri obchodných centrách sú miestom, kde sa tento stres...

Vianočný stres: Vyhnite sa chybe pri parkovaní

Japonská značka získala svoj titul z Nordschleife späť. Jej samuraj naďalej jazdí ako utrhnutý z reťaze, no je použiteľnejší než predchodca.

Test Civic Type R: Staronový kráľ revíra

Vozidlo kategórie L5e má pôdorys 2,4 x 0,85 metra, hydropneumatický podvozok, dva elektromotory a jednovalcový spaľovací agregát.

PSA pracuje na mestskom aute budúcnosti

BMW sa v novembri darilo v Ázii, ale aj v USA. Lákadlom bolo nové vozidlo päťkového radu, ktoré sa postupne dostáva do predaja v čoraz viac regiónoch.

Predaj koncernu BMW v novembri vzrástol o 5,2 %

Britské kupé stojí na rovnakom základe ako model 720S, no má extrémnu aerodynamiku, nižšiu hmotnosť, silnejší motor a špecifický podvozok.

McLaren Senna: Pocta velikánovi Formuly 1

Nemecká spoločnosť začína ponúkať dielec, ktorý nijak nemení funkčnosť piatych dverí. Za všetko môže symetria.

Startech: Bizarná úprava pre Discovery
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×