Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ken Block sa odmenil: Má ďalšiu ostrú hračku

TOP VIDEO
Ken Block sa preslávil najmä driftérskymi videami. Začal skromne na starom letisku, teraz už driftuje vo vychytených destináciach. Teraz si za tvrdú prácu dal ďalšiu odmenu.
8 príspevkov 10.10.2017 / Filip Kadlečík

Väčšina fanúšikov Kena Blocka vníma najmä ako muža, ktorý vie rýchlo krútiť volantom a bokom jazdí snáď od narodenia. Pravdou však je, že svoje známe videá si aj produkuje a preto s nimi má podstatne viac práce, než je vidieť na výslednom zázname. Známy jazdec a producent sa teraz za tvrdú prácu odmenil a svoju garáž doplnil o novú hračku.

Climbkhana: Ken Block znovu prekvapuje

Slávny pilot zdolal legendárnu horu Pikes Peak na evolúcii svojho brutálneho Mustanga, ktorý teraz dosahuje výkon asi 1 400 konských síl.

Je ňou Ford Escort RS Cosworth, ktorý pôvodne vznikol ako špeciál určený pre A skupinu svetovej rely, teraz je však prispôsobený podmienkam WRC. Aktuálne má pod kapotou prepĺňaný dvojliter s výkonom približne 294 kW (400 k), sedemstupňovú sekvenčnú prevodovku a pohon všetkých kolies. Je otázne, či sa táto špecialitka dostane aj do niektorého z budúcich videí. Zatiaľ nám teda v každom prípade musí stačiť pohľad do jeho interiéru a zopár efektných prejazdov.


Najnovšie články
Predaj áut v Číne vzrástol len mierne

Pri opise apetítu automobilov sa zväčša používa sloveso “spotrebuje”, pri týchto autách je však úplne na mieste aj vyjadrenie “zožerie”. Živiť výkonný stroj...

Číry luxus: Moderné autá s najväčšou spotrebou

Druhá generácia japonského SUV je výborná na ceste i mimo nej. V teréne dokáže vďaka štedrej svetlej výške a režimu X-Mode prekvapujúco veľa.

Subaru XV: Schopnejšie, než by ste čakali

Mladá Boleslav pripravila špeciálnu verziu hatchbacku odkazujúcu na pretekára. Má špecifické farby, bohaté vybavenie a najmä motor 1.4 TSI.

Škoda Fabia dostala najrýchlejší variant

Mercedes-Benz ukázal interiér chystaného off-roadu. Podľa očakávania sa v ňom objavilo duo veľkých displejov, ktoré však nebude štandardom.

Kabína novej triedy G oficiálne odhalená

Dacia uvádza do slovenských obchodov novú verziu svojho populárneho SUV. Ponúkať ju bude v štyroch úrovniach a s piatimi motormi.

Duster druhej generácie prichádza na trh

Úrad rozhodol o zvolaní áut do servisov ešte 8. decembra. V celom svete sa zvolávanie týka 57 600 vozidiel, z toho 25 800 v Nemecku.

Pre emisie musí do servisov aj VW Touareg
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×