Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ken Block sa odmenil: Má ďalšiu ostrú hračku

TOP VIDEO
Ken Block sa preslávil najmä driftérskymi videami. Začal skromne na starom letisku, teraz už driftuje vo vychytených destináciach. Teraz si za tvrdú prácu dal ďalšiu odmenu.
8 príspevkov 10.10.2017 / Filip Kadlečík

Väčšina fanúšikov Kena Blocka vníma najmä ako muža, ktorý vie rýchlo krútiť volantom a bokom jazdí snáď od narodenia. Pravdou však je, že svoje známe videá si aj produkuje a preto s nimi má podstatne viac práce, než je vidieť na výslednom zázname. Známy jazdec a producent sa teraz za tvrdú prácu odmenil a svoju garáž doplnil o novú hračku.

Climbkhana: Ken Block znovu prekvapuje

Slávny pilot zdolal legendárnu horu Pikes Peak na evolúcii svojho brutálneho Mustanga, ktorý teraz dosahuje výkon asi 1 400 konských síl.

Je ňou Ford Escort RS Cosworth, ktorý pôvodne vznikol ako špeciál určený pre A skupinu svetovej rely, teraz je však prispôsobený podmienkam WRC. Aktuálne má pod kapotou prepĺňaný dvojliter s výkonom približne 294 kW (400 k), sedemstupňovú sekvenčnú prevodovku a pohon všetkých kolies. Je otázne, či sa táto špecialitka dostane aj do niektorého z budúcich videí. Zatiaľ nám teda v každom prípade musí stačiť pohľad do jeho interiéru a zopár efektných prejazdov.


Najnovšie články
Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie

Ford Mustang, Dodge Challenger a Chevrolet Corvette sú už legendami motoristickej histórie. Toto je vývoj najznámejších musclecars na sérii krátkych videí.

Americké legendy: História v krátkom videu

Dvojdverová novinka má povedomý dizajn aj interiér, dostala však karbónovú karosériu a štvorvalec doplnený dvomi elektromotormi.

Polestar 1: Hybridné kupé má 600 koní

Fabrické vyhotovenie spaľujúce benzín i ropný plyn disponuje základným trojvalcom s výkonom 60 kW (81 k) a 36-litrovou nádržou na ropný plyn.

Opel Crossland X prichádza vo verzii LPG
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×