Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pod Rolls-Roycom sa prepadla vozovka

TOP VIDEO
Netradičná situácia sa prihodila vodičovi britskej limuzíny v Číne. Po rozbehnutí sa pod ním prepadla zem.
1 príspevok 09.10.2017 / Redakcia AUTO BILD

Príroda si nevyberá. A potvrdila to aj nedávno v Číne, keď sa nezľutovala ani nad luxusnou limuzínou. Prepadla sa totiž pod ňou zem. Takýchto prípadov už bolo zaznamenaných viac, avšak nie s Rolls-Roycom v hlavnej úlohe. Konkrétne Išlo o model Ghost. Ten je síce lacnejším zástupcom značky, no aj tak štartuje na úrovni približne 230-tisíc eur.

Japonský Rolls-Royce prekvapuje motorom

Majiteľ limuzíny Phantom nechcel čakať na výmenu originálneho dvanásťvalca, preto ho nahradil čímsi výkonnejším.

Podľa vodiča sa vozovka pod ním stratila tesne po tom, ako sa rozbehol na semafore. Z vozidla musel vystúpiť cez okno. Exteriér honosného automobilu nevyzerá byť nijak vážne poškodený, čo sa zrejme nedá povedať o spodných partiách. Našťastie, šofér neutrpel žiadne zranenia. Automobil musel po nehode z jamy vyslobodzovať žeriav a pravdepodobne bude vyžadovať opravu. Lacná nepochybne nebude...


Najnovšie články
Predaj áut v Číne vzrástol len mierne

Pri opise apetítu automobilov sa zväčša používa sloveso “spotrebuje”, pri týchto autách je však úplne na mieste aj vyjadrenie “zožerie”. Živiť výkonný stroj...

Číry luxus: Moderné autá s najväčšou spotrebou

Druhá generácia japonského SUV je výborná na ceste i mimo nej. V teréne dokáže vďaka štedrej svetlej výške a režimu X-Mode prekvapujúco veľa.

Subaru XV: Schopnejšie, než by ste čakali

Mladá Boleslav pripravila špeciálnu verziu hatchbacku odkazujúcu na pretekára. Má špecifické farby, bohaté vybavenie a najmä motor 1.4 TSI.

Škoda Fabia dostala najrýchlejší variant

Mercedes-Benz ukázal interiér chystaného off-roadu. Podľa očakávania sa v ňom objavilo duo veľkých displejov, ktoré však nebude štandardom.

Kabína novej triedy G oficiálne odhalená

Dacia uvádza do slovenských obchodov novú verziu svojho populárneho SUV. Ponúkať ju bude v štyroch úrovniach a s piatimi motormi.

Duster druhej generácie prichádza na trh

Úrad rozhodol o zvolaní áut do servisov ešte 8. decembra. V celom svete sa zvolávanie týka 57 600 vozidiel, z toho 25 800 v Nemecku.

Pre emisie musí do servisov aj VW Touareg
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×