Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pod Rolls-Roycom sa prepadla vozovka

TOP VIDEO
Netradičná situácia sa prihodila vodičovi britskej limuzíny v Číne. Po rozbehnutí sa pod ním prepadla zem.
1 príspevok 09.10.2017 / Redakcia AUTO BILD

Príroda si nevyberá. A potvrdila to aj nedávno v Číne, keď sa nezľutovala ani nad luxusnou limuzínou. Prepadla sa totiž pod ňou zem. Takýchto prípadov už bolo zaznamenaných viac, avšak nie s Rolls-Roycom v hlavnej úlohe. Konkrétne Išlo o model Ghost. Ten je síce lacnejším zástupcom značky, no aj tak štartuje na úrovni približne 230-tisíc eur.

Japonský Rolls-Royce prekvapuje motorom

Majiteľ limuzíny Phantom nechcel čakať na výmenu originálneho dvanásťvalca, preto ho nahradil čímsi výkonnejším.

Podľa vodiča sa vozovka pod ním stratila tesne po tom, ako sa rozbehol na semafore. Z vozidla musel vystúpiť cez okno. Exteriér honosného automobilu nevyzerá byť nijak vážne poškodený, čo sa zrejme nedá povedať o spodných partiách. Našťastie, šofér neutrpel žiadne zranenia. Automobil musel po nehode z jamy vyslobodzovať žeriav a pravdepodobne bude vyžadovať opravu. Lacná nepochybne nebude...


Najnovšie články
Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie

Ford Mustang, Dodge Challenger a Chevrolet Corvette sú už legendami motoristickej histórie. Toto je vývoj najznámejších musclecars na sérii krátkych videí.

Americké legendy: História v krátkom videu

Dvojdverová novinka má povedomý dizajn aj interiér, dostala však karbónovú karosériu a štvorvalec doplnený dvomi elektromotormi.

Polestar 1: Hybridné kupé má 600 koní

Fabrické vyhotovenie spaľujúce benzín i ropný plyn disponuje základným trojvalcom s výkonom 60 kW (81 k) a 36-litrovou nádržou na ropný plyn.

Opel Crossland X prichádza vo verzii LPG
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×