Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pod Rolls-Roycom sa prepadla vozovka

TOP VIDEO
Netradičná situácia sa prihodila vodičovi britskej limuzíny v Číne. Po rozbehnutí sa pod ním prepadla zem.
1 príspevok 09.10.2017 / Redakcia AUTO BILD

Príroda si nevyberá. A potvrdila to aj nedávno v Číne, keď sa nezľutovala ani nad luxusnou limuzínou. Prepadla sa totiž pod ňou zem. Takýchto prípadov už bolo zaznamenaných viac, avšak nie s Rolls-Roycom v hlavnej úlohe. Konkrétne Išlo o model Ghost. Ten je síce lacnejším zástupcom značky, no aj tak štartuje na úrovni približne 230-tisíc eur.

Japonský Rolls-Royce prekvapuje motorom

Majiteľ limuzíny Phantom nechcel čakať na výmenu originálneho dvanásťvalca, preto ho nahradil čímsi výkonnejším.

Podľa vodiča sa vozovka pod ním stratila tesne po tom, ako sa rozbehol na semafore. Z vozidla musel vystúpiť cez okno. Exteriér honosného automobilu nevyzerá byť nijak vážne poškodený, čo sa zrejme nedá povedať o spodných partiách. Našťastie, šofér neutrpel žiadne zranenia. Automobil musel po nehode z jamy vyslobodzovať žeriav a pravdepodobne bude vyžadovať opravu. Lacná nepochybne nebude...


Najnovšie články
Kupé Tatry: Návrat slovenského klenotu?

Úhrady mýta pre nákladné vozidlá u nás stúpajú. V prvej polovici sa vybralo vyše 100 miliónov eur, čo je takmer o päť percent viac než v rovnakom období...

Štát vybral na mýte vyše 100 miliónov eur

Špeciálne vozidlo disponujúce 4,7-litrovým motorom dosiahne stovku za 4,2 sekundy a jeho najvyššia rýchlosť je 274 km/h.

Aston Martin postavil osemvalcový Cygnet

Čínska stránka publikovala fotografie, ktoré ukazujú druhý karosársky variant medveďa bez kamufláže. Uvádza aj technické údaje.

Škoda Kodiaq GT: České SUV-kupé naživo

Talianskemu elektromobilu prorokujú dobre informované zdroje nekompromisné dynamické schopnosti, stovku zhltne pod dve sekundy.

Pininfarina avizuje elektrický hyperšport

Priechody pre chodcov sa výraznejšie nemenili už poriadne dlho. Môže nevídaná revolúcia prísť napríklad z Ruska? V Kazani sa objavili 3D priechody pre chodcov.

Nový typ priechodu z Ruska: Je nebezpečný?

Opel doteraz nebol v centre pozornosti vyšetrovania v súvislosti s emisným škandálom. Situácia sa však zmenila a úrady začínajú preverovať aj jeho systémy...

Dieselgate: Opel v centre pozornosti
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×