Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Biznismen zapálil svoju limuzínu BMW

VIDEO
Pokus o vytvorenie bavorskej fakle vyšiel talianskemu podnikateľovi lepšie než predvlani, firmu opäť obviňuje z nekorektného správania sa.
3 109 príspevkov 26.09.2017 / Marek Pokrývka

Pred mníchovskou centrálou BMW došlo nedávno k nevšednému incidentu. Plamene tam pohltili bývalú vlajkovú loď značky, ktorá stála zaparkovaná na chodníku priamo pred budovou múzea. Nešlo pritom o nejakú náhodu. Oheň bol založený úmyselne a škrtnutie zápalkou mal na svedomí majiteľ vozidla. Týmto spôsobom protestoval proti konaniu domáceho výrobcu.

Pourmohseni Hadi podpálil luxusné BMW priamo pred budovou múzea značky 3 fotografií v galérii Pourmohseni Hadi podpálil luxusné BMW priamo pred budovou múzea značky Zdroj: Youtube (regine k)

Celú scénu mal na svedomí Pourmohseni Hadi, taliansky biznismen a dlhoročný zákazník bavorskej spoločnosti. V minulosti už jeho meno médiami prebehlo. Upozornil na seba v roku 2013, keď počas autosalóna priamo pred frankfurtským výstaviskom rozbil kladivom a sekerou svoje  BMW M6. Tento kúsok po oprave vozidla zopakoval na jar v Ženeve. Dôvodom boli technické problémy kupé, ktoré nedokázal vyriešiť žiaden zástupca automobilky a všetci za ne odmietali niesť zodpovednosť.

Muž úmyselne zničil svoje BMW M6

TOP VIDEO   Podnikateľ sa rozhodol na problémy drahého BMW verejne upozorniť: pred bránami autosalónu ho rozbil kladivom a sekerou.

Na základe svojej skúsenosti začal podnikateľ „križiacku výpravu“ proti bavorskej firme. Okrem rozbíjania em-šestky urobil viacero ďalších protestov, napríklad predvlani vo Frankfurte podpálil model Z3. Požiar bol vtedy rýchlo uhasený strážcami poriadku. Pokus o vytvorenie bavorskej fakle Hadimu teraz vyšiel lepšie, svoju limuzínu staršieho radu 7 zapálil mimo dohľadu požiarnikov či príslušníkov polície. Vedľa horiaceho luxusného auta stál opäť s transparentom obviňujúcim BMW z nekorektného správania sa voči svojim zákazníkom. Nápis jasne hlásal „Hanba Vám!“ a hovoril o podvodnom konaní BMW.


Najnovšie články
Kia Stinger GT: Prvý seriózny tuning v USA

Päťdverové kupé si ponechalo dynamickú siluetu i základné proporcie, no ergonómiu interiéru a množstvo technológií prebralo od á-osmičky.

Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×