Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takmer ju zrazil vlak: Kde spravila chybu?

TOP VIDEO
Americká šoférka prechádzala cez železničné priecestie, keď tu zrazu rampy začali klesať. Panika ju na chvíľu doslova paralyzovala. Vyriešila situáciu správne?
4 príspevky 22.09.2017 / Filip Kadlečík

Stret vlaku s automobilom máva často tragické následky, tentokrát sa však škody našťastie prejavili len na majetku. Vďaka tomu môže tento prípad slúžiť ako poučná modelová situácia. Šoférka z amerického štátu Severná Karolína zostala uzavretá na železničnom priecestí. Mohla stresovú situáciu vyriešiť aj lepšie? Na jej obranu treba povedať, že sa v prekérnom rozpoložení neocitla vlastnou vinou.

Rozbehnutý vlak roztrhal kamión na kusy

Vinou silného sneženia senzory na trati nezaznamenali prichádzajúci vlak, ktorý trafil súpravu do nákladového priestoru.

Rampy začali klesať náhle hneď po tom, ako sa otvorili. V návale paniky sa z priecestia so svojim automobilom nevedela pohnúť a tak z neho aspoň vyskočila. Isteže, najdôležitejšie je, že zachránila svoj život. Ak by sa však odhodlala s vozidlom rozbehnúť proti rampám, škody by boli prakticky nulové. Presne to urobil vodič, ktorý celý incident zachytil na kameru. Ak by ste sa niekedy ocitli v podobnej situácii, nebojte sa zábrany preraziť.


Najnovšie články
Staňte sa ďalším majiteľom sultánovho BMW

Kontroverzie okolo vzhľadu Priusu sú nekonečné. Väčšina ľudí sa na neho pozerá cez prižmúrené oči. Pravdou však je, že pod karosériou sa skrýva plug-in...

Test Prius Plug-in: Najlepší hybrid vôbec?

Centrum vyrastie na ploche približne 500 hektárov v Karlovarskom kraji a zamestná niekoľko stoviek ľudí.

BMW postaví v Česku nové skúšobné centrum

Severský start-up predstavil malý elektromobil, ktorý je navrhnutý pre sériovú výrobu. Kolaboroval na ňom s firmami Siemens či BorgWarner.

Uniti One vzniklo za peniaze verejnosti

Pantera sa vráti s technikou Lamborghini Huracán. Jej reinkarnácia siahne po charakteristických tvaroch, chýbať nemajú vyklápacie svetlá.

Ares Design oživí slávne kupé De Tomaso

Typy elektronických diaľničných známok ostávajú nezmenené, rovnako ako aj ich cena. Elektronickú diaľničnú známku si môžu motoristi kúpiť buď online alebo cez...

NDS spúšťa predpredaj diaľničných známok na rok 2018

Montáž naznačuje obsah pripravovaných dielov, vidieť v nej môžeme exkluzívne autá, veľkolepé scenérie i neodmysliteľné šialenosti.

The Grand Tour: Druhá séria v plnom prúde
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×