Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takmer ju zrazil vlak: Kde spravila chybu?

TOP VIDEO
Americká šoférka prechádzala cez železničné priecestie, keď tu zrazu rampy začali klesať. Panika ju na chvíľu doslova paralyzovala. Vyriešila situáciu správne?
4 príspevky 22.09.2017 / Filip Kadlečík

Stret vlaku s automobilom máva často tragické následky, tentokrát sa však škody našťastie prejavili len na majetku. Vďaka tomu môže tento prípad slúžiť ako poučná modelová situácia. Šoférka z amerického štátu Severná Karolína zostala uzavretá na železničnom priecestí. Mohla stresovú situáciu vyriešiť aj lepšie? Na jej obranu treba povedať, že sa v prekérnom rozpoložení neocitla vlastnou vinou.

Rozbehnutý vlak roztrhal kamión na kusy

Vinou silného sneženia senzory na trati nezaznamenali prichádzajúci vlak, ktorý trafil súpravu do nákladového priestoru.

Rampy začali klesať náhle hneď po tom, ako sa otvorili. V návale paniky sa z priecestia so svojim automobilom nevedela pohnúť a tak z neho aspoň vyskočila. Isteže, najdôležitejšie je, že zachránila svoj život. Ak by sa však odhodlala s vozidlom rozbehnúť proti rampám, škody by boli prakticky nulové. Presne to urobil vodič, ktorý celý incident zachytil na kameru. Ak by ste sa niekedy ocitli v podobnej situácii, nebojte sa zábrany preraziť.


Najnovšie články
Mercedes CLS: Rysuje budúcnosť značky

Najhonosnejšia limuzína zo Stuttgartu prešla rovnakými úpravami ako jej kratší príbuzní a namiesto označenia S600 má štítok S650.

Maybach modernizuje aj model Pullman

Bratislavská fabrika Volkswagenu neustále hľadá nových ľudí, ktorých chce prilákať nielen lukratívnou mesačnou mzdou, ale aj sociálnym programom, odmenami...

Slovenský VW hľadá stovky nových ľudí

Prepravná aplikácia Uber sa po novom zamerala na nákladiaky, prináša revolučný systém transportu tovarov. Je tento počin s prívlastkom Freight naozaj efektívny?

Autonómny kamión: Efektívna preprava tovaru

Piate vydanie populárneho vozidla spoznáme v New Yorku. Malo by priniesť odvážnejší dizajn a minimálne jednu hybridnú verziu.

Toyota RAV4 čaká na generačnú výmenu

Kia Picanto u nás nikdy nebola obzvlášť populárna, teraz by sa to však mohlo zmeniť. Kórejci prišli s autom, ktorému prakticky nič nechýba. Na čo si pri ňom...

Test Kia Picanto: Malý štýlový drsniak

Česká Škoda vlani potvrdila svoju pozíciu jednej z najziskovejších dcér koncernu Volkswagen. Zaradila sa na druhé miesto po Porsche a porazila aj prémiové...

Škoda stále ťahá zisky Volkswagenu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×