Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takmer ju zrazil vlak: Kde spravila chybu?

TOP VIDEO
Americká šoférka prechádzala cez železničné priecestie, keď tu zrazu rampy začali klesať. Panika ju na chvíľu doslova paralyzovala. Vyriešila situáciu správne?
4 príspevky 22.09.2017 / Filip Kadlečík

Stret vlaku s automobilom máva často tragické následky, tentokrát sa však škody našťastie prejavili len na majetku. Vďaka tomu môže tento prípad slúžiť ako poučná modelová situácia. Šoférka z amerického štátu Severná Karolína zostala uzavretá na železničnom priecestí. Mohla stresovú situáciu vyriešiť aj lepšie? Na jej obranu treba povedať, že sa v prekérnom rozpoložení neocitla vlastnou vinou.

Rozbehnutý vlak roztrhal kamión na kusy

Vinou silného sneženia senzory na trati nezaznamenali prichádzajúci vlak, ktorý trafil súpravu do nákladového priestoru.

Rampy začali klesať náhle hneď po tom, ako sa otvorili. V návale paniky sa z priecestia so svojim automobilom nevedela pohnúť a tak z neho aspoň vyskočila. Isteže, najdôležitejšie je, že zachránila svoj život. Ak by sa však odhodlala s vozidlom rozbehnúť proti rampám, škody by boli prakticky nulové. Presne to urobil vodič, ktorý celý incident zachytil na kameru. Ak by ste sa niekedy ocitli v podobnej situácii, nebojte sa zábrany preraziť.


Najnovšie články
Kia Stinger GT: Prvý seriózny tuning v USA

Päťdverové kupé si ponechalo dynamickú siluetu i základné proporcie, no ergonómiu interiéru a množstvo technológií prebralo od á-osmičky.

Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×