Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 911 GT3 RS v netradičných šatách

Neidfaktor navrhol pre deväťstojedenástku fóliu, ktorej základom je ikonická kombinácia Gulf. Jej súčasťou sú imitácie popraskaného laku či poškodení.
12 4 príspevky 11.09.2017 / Marek Pokrývka

Do nedávneho predstavenia extrémneho Porsche 911 GT2 RS bol najdrsnejším zástupcom modelového radu atmosférický variant GT3 RS. Platí to o jeho technike, ale tiež dizajnovej stránke. Kupé púta pohľady odvetrávanými blatníkmi i obrovským krídlom. V spoločnosti Neidfaktor si však mysleli, že by si nemecký športiak zaslúžil ešte väčšiu pozornosť. Rozhodli sa ho výstredne obliecť.

Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor 12 fotografií v galérii Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor Zdroj: Neidfaktor

Špecialista na uhlíkové vlákna a interiérové čalúnenie tentokrát vykročil mimo svojej tradičnej oblasti, spomínanú ostrú deväťstojedenástku totiž predviedol v netradičných šatách. Ide o fóliu navrhnutú práve pre tento automobil. Jej základom je ikonická belaso-oranžová kombinácia tímu Gulf, ktorú dopĺňajú čísla a rôzne označenie. To ale nie je všetko.

Porsche 911 GT2 RS: Ovdovovač sa vracia

Najextrémnejšia sériová verzia deväťstojedenástky má sedemsto konských síl, prevodovku PDK, pohon zadných kolies a nekompromisný bodykit.

Súčasťou povrchovej vrstvy sú imitácie rôznej korózie, popraskaného laku či všemožných poškodení akoby vystrihnutých z karosérie dlhoročného pretekára. Výsledkom je naozaj jedinečný vzhľad. Štýl tejto úpravy nie je pre každého, ale za originalitu si zaslúži palec hore.


Najnovšie články
Najhoršie tetovanie na svete valcuje internet

Nosnou témou skupiny je Wrangler, ktorý dostal nedávno novú generáciu. Dopĺňa ho Renegade a veterán Wagoneer.

Jeep odhalil sedem terénnych konceptov

V žilinskej fabrike Kia sa možno schyľuje k štrajku, keďže odbory odmietli ďalšiu ponuku vedenia na zvýšenie platov. Stalo sa tak aj napriek tomu,...

Odborári Kia odmietli ponuku vyšších platov

Luxusný kórejský sedan pôsobí veľmi elegantne. Presné proporcie i technické detaily si výrobca naďalej necháva pre seba.

Kia K9: Limuzína na oficiálnych záberoch

Slovenský výrobca lietajúcich automobilov chce opäť posúvať level technických riešení. AeroMobil dnes predstavil koncept lietajúceho vozidla 5.0 VTOL, ktorý...

AeroMobil 5.0 VTOL: Vzlietne ako helikoptéra

Ak si Volkswagen myslel, že je z najhoršieho vonku, mýlil sa. Dôkazom je rozšírené vyšetrovanie prokuratúry, ktorá sa tentokrát zamerala na spotrebu a emisie.

Vyšetrovanie VW sa ani zďaleka neskončilo

S prepĺňaným litrovým motorom Boosterjet doplneným mikrohybridným systémom sa swiftuje jedna radosť, dynamikou dokáže prekvapiť.

Test Suzuki Swift: Na hybrid sa iba hrá
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×