Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 911 GT3 RS v netradičných šatách

Neidfaktor navrhol pre deväťstojedenástku fóliu, ktorej základom je ikonická kombinácia Gulf. Jej súčasťou sú imitácie popraskaného laku či poškodení.
12 4 príspevky 11.09.2017 / Marek Pokrývka

Do nedávneho predstavenia extrémneho Porsche 911 GT2 RS bol najdrsnejším zástupcom modelového radu atmosférický variant GT3 RS. Platí to o jeho technike, ale tiež dizajnovej stránke. Kupé púta pohľady odvetrávanými blatníkmi i obrovským krídlom. V spoločnosti Neidfaktor si však mysleli, že by si nemecký športiak zaslúžil ešte väčšiu pozornosť. Rozhodli sa ho výstredne obliecť.

Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor 12 fotografií v galérii Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor Zdroj: Neidfaktor

Špecialista na uhlíkové vlákna a interiérové čalúnenie tentokrát vykročil mimo svojej tradičnej oblasti, spomínanú ostrú deväťstojedenástku totiž predviedol v netradičných šatách. Ide o fóliu navrhnutú práve pre tento automobil. Jej základom je ikonická belaso-oranžová kombinácia tímu Gulf, ktorú dopĺňajú čísla a rôzne označenie. To ale nie je všetko.

Porsche 911 GT2 RS: Ovdovovač sa vracia

Najextrémnejšia sériová verzia deväťstojedenástky má sedemsto konských síl, prevodovku PDK, pohon zadných kolies a nekompromisný bodykit.

Súčasťou povrchovej vrstvy sú imitácie rôznej korózie, popraskaného laku či všemožných poškodení akoby vystrihnutých z karosérie dlhoročného pretekára. Výsledkom je naozaj jedinečný vzhľad. Štýl tejto úpravy nie je pre každého, ale za originalitu si zaslúži palec hore.


Najnovšie články
Mazda6 prejde ďalšou modernizáciou

Čínsky trh s autami tento rok zasiahlo zrušenie dočasných daňových stimulov na kúpu auta, ktoré vlani pomohli zvýšiť ich predaj o 15 %.

Rast predaja áut v Číne sa spomalil na 0,4 %

Neznalosť zákona síce neospravedlňuje, no môže narobiť v premávke poriadny chaos. Tentokrát sa týka jedného pravidla pre nákladné vozidlá v obci.

Toto veľa vodičov nevie: Jazda na dvojprúdovke

Zábery populárneho automobilového nadšenca ukazujú dva exempláre vylepšeného hyperšportu, ale aj neohlásený šesťkolesový off-road.

Devel Sixteen: Prekoná všetky rekordy?

Vlani uniknuté patentové obrázky nakoniec nezachytávajú sériový model, ale virtuálny koncept navrhnutý pre svetoznámu konzolovú hru.

Malá sestra Hondy NSX bude len digitálna

Pripravované vozidlo bude podľa dobre informovaných zdrojov historicky najextrémnejším zástupcom značky, pôjde o nástupcu hybridu P1.

McLaren P15 príde ešte pred Vianocami

Generálna prokuratúra v New Jersey a nemecká automobilka potvrdili, že spor urovnali. Podľa zástupcov štátu firme pôvodne hrozila pokuta až vyše 1,2 miliardy...

VW zaplatí štátu New Jersey 69 mil. USD
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×