Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 911 GT3 RS v netradičných šatách

Neidfaktor navrhol pre deväťstojedenástku fóliu, ktorej základom je ikonická kombinácia Gulf. Jej súčasťou sú imitácie popraskaného laku či poškodení.
12 4 príspevky 11.09.2017 / Marek Pokrývka

Do nedávneho predstavenia extrémneho Porsche 911 GT2 RS bol najdrsnejším zástupcom modelového radu atmosférický variant GT3 RS. Platí to o jeho technike, ale tiež dizajnovej stránke. Kupé púta pohľady odvetrávanými blatníkmi i obrovským krídlom. V spoločnosti Neidfaktor si však mysleli, že by si nemecký športiak zaslúžil ešte väčšiu pozornosť. Rozhodli sa ho výstredne obliecť.

Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor 12 fotografií v galérii Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor Zdroj: Neidfaktor

Špecialista na uhlíkové vlákna a interiérové čalúnenie tentokrát vykročil mimo svojej tradičnej oblasti, spomínanú ostrú deväťstojedenástku totiž predviedol v netradičných šatách. Ide o fóliu navrhnutú práve pre tento automobil. Jej základom je ikonická belaso-oranžová kombinácia tímu Gulf, ktorú dopĺňajú čísla a rôzne označenie. To ale nie je všetko.

Porsche 911 GT2 RS: Ovdovovač sa vracia

Najextrémnejšia sériová verzia deväťstojedenástky má sedemsto konských síl, prevodovku PDK, pohon zadných kolies a nekompromisný bodykit.

Súčasťou povrchovej vrstvy sú imitácie rôznej korózie, popraskaného laku či všemožných poškodení akoby vystrihnutých z karosérie dlhoročného pretekára. Výsledkom je naozaj jedinečný vzhľad. Štýl tejto úpravy nie je pre každého, ale za originalitu si zaslúži palec hore.


Najnovšie články
Kupé Tatry: Návrat slovenského klenotu?

Úhrady mýta pre nákladné vozidlá u nás stúpajú. V prvej polovici sa vybralo vyše 100 miliónov eur, čo je takmer o päť percent viac než v rovnakom období...

Štát vybral na mýte vyše 100 miliónov eur

Špeciálne vozidlo disponujúce 4,7-litrovým motorom dosiahne stovku za 4,2 sekundy a jeho najvyššia rýchlosť je 274 km/h.

Aston Martin postavil osemvalcový Cygnet

Čínska stránka publikovala fotografie, ktoré ukazujú druhý karosársky variant medveďa bez kamufláže. Uvádza aj technické údaje.

Škoda Kodiaq GT: České SUV-kupé naživo

Talianskemu elektromobilu prorokujú dobre informované zdroje nekompromisné dynamické schopnosti, stovku zhltne pod dve sekundy.

Pininfarina avizuje elektrický hyperšport

Priechody pre chodcov sa výraznejšie nemenili už poriadne dlho. Môže nevídaná revolúcia prísť napríklad z Ruska? V Kazani sa objavili 3D priechody pre chodcov.

Nový typ priechodu z Ruska: Je nebezpečný?

Opel doteraz nebol v centre pozornosti vyšetrovania v súvislosti s emisným škandálom. Situácia sa však zmenila a úrady začínajú preverovať aj jeho systémy...

Dieselgate: Opel v centre pozornosti
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×