Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 911 GT3 RS v netradičných šatách

Neidfaktor navrhol pre deväťstojedenástku fóliu, ktorej základom je ikonická kombinácia Gulf. Jej súčasťou sú imitácie popraskaného laku či poškodení.
12 4 príspevky 11.09.2017 / Marek Pokrývka

Do nedávneho predstavenia extrémneho Porsche 911 GT2 RS bol najdrsnejším zástupcom modelového radu atmosférický variant GT3 RS. Platí to o jeho technike, ale tiež dizajnovej stránke. Kupé púta pohľady odvetrávanými blatníkmi i obrovským krídlom. V spoločnosti Neidfaktor si však mysleli, že by si nemecký športiak zaslúžil ešte väčšiu pozornosť. Rozhodli sa ho výstredne obliecť.

Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor 12 fotografií v galérii Porsche 911 GT3 s originálnym povrchom od Neidfaktor Zdroj: Neidfaktor

Špecialista na uhlíkové vlákna a interiérové čalúnenie tentokrát vykročil mimo svojej tradičnej oblasti, spomínanú ostrú deväťstojedenástku totiž predviedol v netradičných šatách. Ide o fóliu navrhnutú práve pre tento automobil. Jej základom je ikonická belaso-oranžová kombinácia tímu Gulf, ktorú dopĺňajú čísla a rôzne označenie. To ale nie je všetko.

Porsche 911 GT2 RS: Ovdovovač sa vracia

Najextrémnejšia sériová verzia deväťstojedenástky má sedemsto konských síl, prevodovku PDK, pohon zadných kolies a nekompromisný bodykit.

Súčasťou povrchovej vrstvy sú imitácie rôznej korózie, popraskaného laku či všemožných poškodení akoby vystrihnutých z karosérie dlhoročného pretekára. Výsledkom je naozaj jedinečný vzhľad. Štýl tejto úpravy nie je pre každého, ale za originalitu si zaslúži palec hore.


Najnovšie články
Slováci si vyberali z pol milióna jazdeniek

Hmotnosť pick-upu klesla o zhruba 200 kilogramov. Disponovať bude aj motormi V8, ktoré môžu teoreticky pracovať len na jeden valec.

Chevrolet Silverado podstúpil veľkú diétu

GR Super Sport Concept vo veľkej miere vychádza z vytrvalostného pretekára, okrem dizajnu bol motoršport aj zdrojom pohonu.

Toyota odhalila kupé s výkonom 1 000 koní

Zlodeji využijú čokoľvek, aby sa dostali k peniazom alebo cennostiam motoristov. V Česku, neďaleko našich hraníc, sa začínajú množiť krádeže podľa overeného...

Zlodeji oživili úspešný trik a vykrádajú vozidlá

Podľa predbežných údajov sme aj vlani prekonali miliónovú hranicu vozidiel vyrobených na Slovensku. Z hľadiska počtu vyrobených áut na 1 000 obyvateľov sme aj...

Vlani sa u nás vyrobilo vyše milióna áut

Netradičný kríženec kupé a hatchbacku sa rozmerovo takmer nezmenil. Má však upravený dizajn, lepšie vybavenie a tri pohonné jednotky.

Hyundai Veloster dostal rovno aj verziu N

Fiat Chrysler sa chce v budúcnosti zamerať na segment SUV a využiť pritom potenciál značky Jeep. Do roka 2022 by tak mohol zvýšiť zisk až dvojnásobne.

Fiat Chrysler chce zdvojnásobiť zisky
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×