Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford EcoSport bude mať verziu ST Line

Modrý ovál chce zatraktívniť svoje najmenšie SUV. Pred verejnosťou to neutajil, vozidlo sa podarilo odfotiť bez maskovania.
4 30.08.2017 / Marek Pokrývka

V našich končinách síce typ EcoSport nepoznáme, no na iných trhoch ho Ford predáva už takmer polovicu dekády. Na sklonku minulého roka ho zmodernizoval. Onedlho evidentne rozšíri jeho portfólio, pribudnúť má do neho špičkový model. Vozidlo bude mať verziu ST Line. Podarilo sa ju odfotiť bez maskovania, výrobca teda plán pred verejnosťou neutajil.

Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches 4 fotografií v galérii Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches Zdroj: decoches.blogspot

Svoje najmenšie SUV chce Modrý ovál zatraktívniť pomocou viacerých detailov. V prvom rade jeho bodykit kompletne nalakoval do farby karosérie, sivá plastová spodná časť je teda minulosťou. Strieborné partie zasa nahradil čierny lak korešpondujúci s kontrastnou strechou. Balík obsahuje nadstavce prahov a väčší strešný spojler, okrem toho sú jeho súčasťou aj štýlové disky kolies.

Ford EcoSport ide do USA s novou tvárou

Modrý ovál ukáže v Los Angeles skromne dimenzované SUV v zmodernizovanej podobe, ktorá sa inšpirovala väčšími súrodencami.

Špecifiká novej verzie, vrátane jasne viditeľného označenia ST Line, odhalili fotografie publikované na španielskom blogu decoches. K obrázkom však neprislúchali žiadne detaily. Jasný teda nie je ani dátum debutu ani dostupnosť motorov, vzhľadom na štítok AWD na dverách však určite nebudú chýbať varianty s pohonom 4x4. Viac sa možno dozvieme vo Frankfurte.


Najnovšie články
Vyvarujte sa chýb pri kúpe diaľničnej známky

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade

Polčasové zmeny zasiahli typ Active Tourer i jeho väčšieho brata. Prinášajú nielen osvieženú vizáž, ale aj dvojspojkovú prevodovku.

BMW modernizuje svoje kompaktné MPV

Neznámy milovník deväťstojedenástky zhromažďoval pod jednou strechou to najlepšie z ikonickej generácie 964. Čoskoro jeho kolekcia poputuje do aukcie.

Dražiť sa bude unikátna zbierka Porsche

Stredne veľké SUV prispieva k budovaniu mena švédskeho výrobcu, pyšný môže byť taktiež Volkswagen s tromi prvenstvami.

Najbezpečnejšou novinkou je Volvo XC60

Nemecký off-road spája tradičné silné stránky s výdobytkami súčasnej techniky, vďaka čomu by predchodcu mal prekonať vo všetkých smeroch.

Mercedes-Benz triedy G: Moderná klasika
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×