Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford EcoSport bude mať verziu ST Line

Modrý ovál chce zatraktívniť svoje najmenšie SUV. Pred verejnosťou to neutajil, vozidlo sa podarilo odfotiť bez maskovania.
4 30.08.2017 / Marek Pokrývka

V našich končinách síce typ EcoSport nepoznáme, no na iných trhoch ho Ford predáva už takmer polovicu dekády. Na sklonku minulého roka ho zmodernizoval. Onedlho evidentne rozšíri jeho portfólio, pribudnúť má do neho špičkový model. Vozidlo bude mať verziu ST Line. Podarilo sa ju odfotiť bez maskovania, výrobca teda plán pred verejnosťou neutajil.

Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches 4 fotografií v galérii Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches Zdroj: decoches.blogspot

Svoje najmenšie SUV chce Modrý ovál zatraktívniť pomocou viacerých detailov. V prvom rade jeho bodykit kompletne nalakoval do farby karosérie, sivá plastová spodná časť je teda minulosťou. Strieborné partie zasa nahradil čierny lak korešpondujúci s kontrastnou strechou. Balík obsahuje nadstavce prahov a väčší strešný spojler, okrem toho sú jeho súčasťou aj štýlové disky kolies.

Ford EcoSport ide do USA s novou tvárou

Modrý ovál ukáže v Los Angeles skromne dimenzované SUV v zmodernizovanej podobe, ktorá sa inšpirovala väčšími súrodencami.

Špecifiká novej verzie, vrátane jasne viditeľného označenia ST Line, odhalili fotografie publikované na španielskom blogu decoches. K obrázkom však neprislúchali žiadne detaily. Jasný teda nie je ani dátum debutu ani dostupnosť motorov, vzhľadom na štítok AWD na dverách však určite nebudú chýbať varianty s pohonom 4x4. Viac sa možno dozvieme vo Frankfurte.


Najnovšie články
Arteon Shooting Brake: Najkrajšie kombi sveta?

Modernizácia automobilu bola najmä kozmetická, výrobca však spomína aj upravené vybavenie. Plug-in hybrid má predĺžený elektrický dojazd.

Ford Fusion: Druhý facelift a väčšia batéria

Pri tetovaní platí pravidlo “Dvakrát meraj a raz rež” viac, než kdekoľvek inde. Najmä permanentné obrázky na koži sa prerábajú pomerne ťažko. Tento človek sa...

Najhoršie tetovanie na svete valcuje internet

Nosnou témou skupiny je Wrangler, ktorý dostal nedávno novú generáciu. Dopĺňa ho Renegade a veterán Wagoneer.

Jeep odhalil sedem terénnych konceptov

V žilinskej fabrike Kia sa možno schyľuje k štrajku, keďže odbory odmietli ďalšiu ponuku vedenia na zvýšenie platov. Stalo sa tak aj napriek tomu,...

Odborári Kia odmietli ponuku vyšších platov

Luxusný kórejský sedan pôsobí veľmi elegantne. Presné proporcie i technické detaily si výrobca naďalej necháva pre seba.

Kia K9: Limuzína na oficiálnych záberoch

Slovenský výrobca lietajúcich automobilov chce opäť posúvať level technických riešení. AeroMobil dnes predstavil koncept lietajúceho vozidla 5.0 VTOL, ktorý...

AeroMobil 5.0 VTOL: Vzlietne ako helikoptéra
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×