Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nový AUTO BILD: Čo prináša augustové číslo?

V predaji je augustové číslo najpredávanejšieho motoristického magazínu na Slovensku. Čo všetko v novom vydaní AUTO BILDU nájdete?
5 1 príspevok 20.08.2017 / Redakcia AUTO BILD

Exkluzívne témy ako odhalenie novej Dacie Duster prináša len najnovšie číslo magazínu AUTO BILD. Aké prvky výbavy prinesie nová generácia rumunského SUV, ktoré je na Slovensku mimoriadne obľúbené a prečo bude, okrem atraktívnej ceny, veľmi ťažkým súperom pre svojich konkurentov? Okrem toho v augustovom vydaní vášho motoristického časopisu nájdete aj overené tipy, ako ušetriť na opravách auta v servisoch, či detailný 8-stranový porovnávací test o konektivite, ktorý ukazuje, čo všetko dokáže váš mobil súčasných vozidlách.

Nechýba ani téma pre motoristických nadšencov – porovnanie 4 superšportov Porsche 911 GTS, Mercedes-AMG GT R, Honda NSX a Corvette Grand Sport Coupé so spoločným výkonom 2 082 koní. V aktuálnom vydaní vášho časopisu objavíte aj reportáž s bývalým hokejovým reprezentantom Ľubomírom Višňovským, ktorý prezradil, ako využije svoje unikátne BMW za 160 000 eur, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku.

foto: AUTO BILD 5 fotografií v galérii foto: AUTO BILD

Nové číslo mesačníka AUTO BILD práve v predaji:

Výber tém, ktoré nájdete vo vydaní 8 / 2017

  • Všetky detaily o lacnom rumunskom SUV: Čím zaboduje nová Dacia Duster?
  • Exkluzívny súboj štyroch superšportov: Kto z koho? Porsche 911 GTS, Mercedes-AMG GT R, Honda NSX alebo Corvette Grand Sport Coupé?

foto: AUTO BILD 5 fotografií v galérii foto: AUTO BILD

  • Poradca v opravách auta: Ako môžete ušetriť na drahom servise?
  • Nové Audi Q5 vyzvalo svojich súperov: Aké prémiové SUV je najlepšie?

foto: AUTO BILD 5 fotografií v galérii foto: AUTO BILD

  • Porovnávací test konektivity áut: Ktoré vozidlo si s mobilmi rozumie najlepšie?
  • Exkluzívna reportáž: Hokejový ex-reprezentant Ľubomír Višňovský prezradil, ako si užije unikátne BMW M4 DTM za 160 000 eur

foto: AUTO BILD 5 fotografií v galérii foto: AUTO BILD

  • Legendárna Corvette Sting Ray: História modelu, ktorý sa stal americkou ikonou
  • Oplatí sa jazdená Tesla Model S: Potreli sme sa v akom stave sú jej batérie po troch rokoch jazdenia

foto: AUTO BILD 5 fotografií v galérii foto: AUTO BILD


Najnovšie články
Najväčší elektromobil sveta: Je ako elektráreň

Mladí neskúsení vodiči patria z hľadiska nehodovosti medzi najrizikovejšie skupiny. Nedostatok skúseností často vynahradzujú preceňovaním svojich schopností...

Máte čerstvý vodičák? Pozor na tieto chyby!

Inovatívny model GLC F-Cell spája vodík a elektrinu. Dosahuje výkon 147 kW (200 k), na elektrinu prejde 49 kilometrov a má kombinovaný dojazd 437 km.

Mercedes-Benz GLC F-Cell ide do výroby

Hoci polícia počas svojich avizovaných akcií neustále chytá nezodpovedných vodičov, tento víkend a akcia zameraná na alkohol tento trend narušila. Policajti...

Deň zodpovednosti: Žiadny vodič pod parou

Na svete sú prvé vizualizácie úprav elektromobilu. Kalifornská spoločnosť ho plánuje znížiť a pripravuje preň agresívnejší bodykit.

Tesla Model 3 sa určite nevyhne tuningu

Dizajn novinky je verný konceptu prezentovanému počas minulého roka, všimnúť si na ňom možno názov balíka R-Design i označenie T5.

Volvo XC40: Malé SUV predčasne odhalené

Pozrieť si najnovšie autá a pritom ušetriť? Exkluzívne, ako jediný motoristický časopis na Slovensku, vám AUTO BILD daruje vstupenku na autosalón v Nitre...

Vstupenka na autosalón v Nitre len v AUTO BILDE
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×