Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Len v Rusku: Lietadlo sa na ceste zrazilo s autom

TOP VIDEO
Rusko je okrem iného známe tým, že sociálne siete zásobuje nekonečným prúdom videií zachytávajúcich rôzne dopravné nehody. Výraz “toto sa môže stať len v Rusku” už odvtedy zľudovel. Tento prípad je z rovnakého súdka.
5 príspevkov 10.08.2017 / Filip Kadlečík

Ako je možné, že sa tesne pred priechodom pre chodcov zrazí lietadlo s automobilom? Veľa ľudí by po takejto otázke očakávalo úsmevné rozuzlenie a zábavnú pointu. Tentokrát však nejde o vtip. Na ruskej ceste sa skutočne zrazilo malé lietadlo s automobilom. Nikto si nevie vysvetliť, ako sa tam pilot dostal. Zatiaľ nie je zrejmé ani to, či sa pokúšal o štart, alebo pristátie.

Návrat ruského luxusu: Volga 2020 Concept

Automobilová značka Volga, za ktorou stála firma GAZ, má svoje najlepšie časy dávno za sebou. Šikovný grafik sa však rozhodol stvárniť modernú interpretáciu ruského luxusného vozidla.

My by sme sa skôr priklonili k prvej možnosti. Bohužiaľ, cesta nie je runway a nachádzajú sa na nej aj prekážky. Neúspešný pokus o odlet rezolútne zastavil malý úžitkový automobil.Treba povedať, že našťastie - chodec, ktorý prechádzal po vyznačenom priechode, by sa lietadlu inak vyhol len ťažko. Na prvý pohľad hrozivá nehoda si našťastie nevyžiadala ľudské obete.


Najnovšie články
Drifty na púšti: Ken Block opäť vyvádza

EXKLUZÍVNA JAZDA Najdrahšie bavorské vozidlo ohúri nielen motorom od značky Rolls-Royce, ale tiež absolútnym luxusom na štyroch kolesách.

BMW M760Li: Dvanásťvalcový elektromobil

Ford v stanovisku uviedol, že elektromobily sa budú predávať pod značkou, ktorá bude majetkom nového spoločného podniku, v ktorej budú mať obe firmy 50-%...

Ford chce v Číne vyrábať elektromobily

McLaren patrí k jedným z najvýnimočnejších automobilov histórie. Špeciál, ktorý fascinuje aj po desaťročiach, si preto logicky drží vysokú cenu. Tá...

Nový rekord: Cena McLarenu F1 stále rastie

Trinásť talianskych automobilov sa predalo v prepočte za 14 miliónov eur, polovicu z toho tvorilo jediné historické kupé.

Úžasná zbierka Ferrari: Ktoré je najdrahšie?

Wolfsburg pripravil pre kompakt s génmi MPV dizajnové zásahy, multimediálny systém s 9,2-palcovým displejom i nové motory.

VW Golf Sportsvan absolvoval facelift

Tisícka nových pracovných miest vznikla podľa neho vďaka príchodu nových produktov. Automobilka hľadá zamestnancov predovšetkým do výroby pre karosáreň,...

VW Slovakia plánuje prijať tisícku zamestnancov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×