Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Len v Rusku: Lietadlo sa na ceste zrazilo s autom

TOP VIDEO
Rusko je okrem iného známe tým, že sociálne siete zásobuje nekonečným prúdom videií zachytávajúcich rôzne dopravné nehody. Výraz “toto sa môže stať len v Rusku” už odvtedy zľudovel. Tento prípad je z rovnakého súdka.
5 príspevkov 10.08.2017 / Filip Kadlečík

Ako je možné, že sa tesne pred priechodom pre chodcov zrazí lietadlo s automobilom? Veľa ľudí by po takejto otázke očakávalo úsmevné rozuzlenie a zábavnú pointu. Tentokrát však nejde o vtip. Na ruskej ceste sa skutočne zrazilo malé lietadlo s automobilom. Nikto si nevie vysvetliť, ako sa tam pilot dostal. Zatiaľ nie je zrejmé ani to, či sa pokúšal o štart, alebo pristátie.

Návrat ruského luxusu: Volga 2020 Concept

Automobilová značka Volga, za ktorou stála firma GAZ, má svoje najlepšie časy dávno za sebou. Šikovný grafik sa však rozhodol stvárniť modernú interpretáciu ruského luxusného vozidla.

My by sme sa skôr priklonili k prvej možnosti. Bohužiaľ, cesta nie je runway a nachádzajú sa na nej aj prekážky. Neúspešný pokus o odlet rezolútne zastavil malý úžitkový automobil.Treba povedať, že našťastie - chodec, ktorý prechádzal po vyznačenom priechode, by sa lietadlu inak vyhol len ťažko. Na prvý pohľad hrozivá nehoda si našťastie nevyžiadala ľudské obete.


Najnovšie články
Predaj áut v Číne vzrástol len mierne

Pri opise apetítu automobilov sa zväčša používa sloveso “spotrebuje”, pri týchto autách je však úplne na mieste aj vyjadrenie “zožerie”. Živiť výkonný stroj...

Číry luxus: Moderné autá s najväčšou spotrebou

Druhá generácia japonského SUV je výborná na ceste i mimo nej. V teréne dokáže vďaka štedrej svetlej výške a režimu X-Mode prekvapujúco veľa.

Subaru XV: Schopnejšie, než by ste čakali

Mladá Boleslav pripravila špeciálnu verziu hatchbacku odkazujúcu na pretekára. Má špecifické farby, bohaté vybavenie a najmä motor 1.4 TSI.

Škoda Fabia dostala najrýchlejší variant

Mercedes-Benz ukázal interiér chystaného off-roadu. Podľa očakávania sa v ňom objavilo duo veľkých displejov, ktoré však nebude štandardom.

Kabína novej triedy G oficiálne odhalená

Dacia uvádza do slovenských obchodov novú verziu svojho populárneho SUV. Ponúkať ju bude v štyroch úrovniach a s piatimi motormi.

Duster druhej generácie prichádza na trh

Úrad rozhodol o zvolaní áut do servisov ešte 8. decembra. V celom svete sa zvolávanie týka 57 600 vozidiel, z toho 25 800 v Nemecku.

Pre emisie musí do servisov aj VW Touareg
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×