Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Len v Rusku: Lietadlo sa na ceste zrazilo s autom

TOP VIDEO
Rusko je okrem iného známe tým, že sociálne siete zásobuje nekonečným prúdom videií zachytávajúcich rôzne dopravné nehody. Výraz “toto sa môže stať len v Rusku” už odvtedy zľudovel. Tento prípad je z rovnakého súdka.
5 príspevkov 10.08.2017 / Filip Kadlečík

Ako je možné, že sa tesne pred priechodom pre chodcov zrazí lietadlo s automobilom? Veľa ľudí by po takejto otázke očakávalo úsmevné rozuzlenie a zábavnú pointu. Tentokrát však nejde o vtip. Na ruskej ceste sa skutočne zrazilo malé lietadlo s automobilom. Nikto si nevie vysvetliť, ako sa tam pilot dostal. Zatiaľ nie je zrejmé ani to, či sa pokúšal o štart, alebo pristátie.

Návrat ruského luxusu: Volga 2020 Concept

Automobilová značka Volga, za ktorou stála firma GAZ, má svoje najlepšie časy dávno za sebou. Šikovný grafik sa však rozhodol stvárniť modernú interpretáciu ruského luxusného vozidla.

My by sme sa skôr priklonili k prvej možnosti. Bohužiaľ, cesta nie je runway a nachádzajú sa na nej aj prekážky. Neúspešný pokus o odlet rezolútne zastavil malý úžitkový automobil.Treba povedať, že našťastie - chodec, ktorý prechádzal po vyznačenom priechode, by sa lietadlu inak vyhol len ťažko. Na prvý pohľad hrozivá nehoda si našťastie nevyžiadala ľudské obete.


Najnovšie články
Dendrobium D-1: Predátor poháňaný elektrinou

Českí umelci aplikovali na karosériou modelov i3 a i8 státisíce zrniek zlatého prachu, výsledok má pripomínať nočnú oblohu.

Česi vytvorili pre dvojicu BMW lak zo zlata

Jedno z najúspešnejších malých vozidiel sveta čoskoro dostane už svoju piatu generáciu. Veľká premiéra sa odohrá na jeseň, my však máme prvé informácie už...

Renault Clio: Prvé detaily o piatej generácii

Súdny proces s Volkswagenom zasiahol aj jeho najväčšieho dodávateľa Bosch. Súd mu totiž nariadil uvoľniť interné dokumenty, vrátane písomnej komunikácie s VW.

Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×