Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Len v Rusku: Lietadlo sa na ceste zrazilo s autom

TOP VIDEO
Rusko je okrem iného známe tým, že sociálne siete zásobuje nekonečným prúdom videií zachytávajúcich rôzne dopravné nehody. Výraz “toto sa môže stať len v Rusku” už odvtedy zľudovel. Tento prípad je z rovnakého súdka.
5 príspevkov 10.08.2017 / Filip Kadlečík

Ako je možné, že sa tesne pred priechodom pre chodcov zrazí lietadlo s automobilom? Veľa ľudí by po takejto otázke očakávalo úsmevné rozuzlenie a zábavnú pointu. Tentokrát však nejde o vtip. Na ruskej ceste sa skutočne zrazilo malé lietadlo s automobilom. Nikto si nevie vysvetliť, ako sa tam pilot dostal. Zatiaľ nie je zrejmé ani to, či sa pokúšal o štart, alebo pristátie.

Návrat ruského luxusu: Volga 2020 Concept

Automobilová značka Volga, za ktorou stála firma GAZ, má svoje najlepšie časy dávno za sebou. Šikovný grafik sa však rozhodol stvárniť modernú interpretáciu ruského luxusného vozidla.

My by sme sa skôr priklonili k prvej možnosti. Bohužiaľ, cesta nie je runway a nachádzajú sa na nej aj prekážky. Neúspešný pokus o odlet rezolútne zastavil malý úžitkový automobil.Treba povedať, že našťastie - chodec, ktorý prechádzal po vyznačenom priechode, by sa lietadlu inak vyhol len ťažko. Na prvý pohľad hrozivá nehoda si našťastie nevyžiadala ľudské obete.


Najnovšie články
Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie

Nový typ GL6 má charakteristický dizajn a interiérovú konfiguráciu 2+2+2. Podľa zákulisných zdrojov stojí na rovnakej technike ako Opel Zafira.

Buick predstavil druhé MPV pre Čínu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×