Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 918: Na výlete v nádherných Alpách

TOP VIDEO
Devätnásť exemplárov Porsche 918 Spyder sa stretlo na známej Alpskej ceste. Z ich jazdy vznikli nádherné a neopakovateľné zábery. Vychutnajte si ich s nami.
1 príspevok 09.08.2017 / Filip Kadlečík

Porsche 918 Spyder patrí bezpochyby k najfascinujúcejším automobilom súčasnosti. Jeho hybridný pohonný systém sa skladá z 4,6 litrového osemvalca a dvoch elektromotorov. Táto kombinácia je dokopy schopná vyprodukovať celých 652 kW (887 k). Vďaka tomu na stovku odpáli za 2,8 sekundy a zrýchlovať prestane až na hranici 345 km/h.

Porsche 918 Spyder: Tretí do partie

Extrémne rýchly hybrid zo Stuttgartu prichádza konečne v sériovej podobe. Jeho ambície sú vysoké.

Automobil s takýmito parametrami je ako stvorený na dynamickú jazdu horskými priechodmi. 19 majiteľov sa rozhodlo na svojom 918 Spyder prekonať známu Route des Grandes Alpes - 1 500 kilometrov úzkych cestičiek a prudkých zákrut. Vychutnajte si pohľad na krásnu prírodu i automobily v priloženom videu.


Najnovšie články
Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol

V dnešnom svete už Subaru WRX STi pôsobí ako vystrihnuté z inej dimenzie. Je drsné, tvrdé a extrém z neho cítiť na každom centimetri jazdy. Z tohto auta môžete...

Test Subaru WRX STi: Auto z inej galaxie

Nový typ GL6 má charakteristický dizajn a interiérovú konfiguráciu 2+2+2. Podľa zákulisných zdrojov stojí na rovnakej technike ako Opel Zafira.

Buick predstavil druhé MPV pre Čínu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×