Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porsche 918: Na výlete v nádherných Alpách

TOP VIDEO
Devätnásť exemplárov Porsche 918 Spyder sa stretlo na známej Alpskej ceste. Z ich jazdy vznikli nádherné a neopakovateľné zábery. Vychutnajte si ich s nami.
1 príspevok 09.08.2017 / Filip Kadlečík

Porsche 918 Spyder patrí bezpochyby k najfascinujúcejším automobilom súčasnosti. Jeho hybridný pohonný systém sa skladá z 4,6 litrového osemvalca a dvoch elektromotorov. Táto kombinácia je dokopy schopná vyprodukovať celých 652 kW (887 k). Vďaka tomu na stovku odpáli za 2,8 sekundy a zrýchlovať prestane až na hranici 345 km/h.

Porsche 918 Spyder: Tretí do partie

Extrémne rýchly hybrid zo Stuttgartu prichádza konečne v sériovej podobe. Jeho ambície sú vysoké.

Automobil s takýmito parametrami je ako stvorený na dynamickú jazdu horskými priechodmi. 19 majiteľov sa rozhodlo na svojom 918 Spyder prekonať známu Route des Grandes Alpes - 1 500 kilometrov úzkych cestičiek a prudkých zákrut. Vychutnajte si pohľad na krásnu prírodu i automobily v priloženom videu.


Najnovšie články
VW: Tu sa bude vyrábať najdrahšie auto v SR

Montáž naznačuje obsah pripravovaných dielov, vidieť v nej môžeme exkluzívne autá, veľkolepé scenérie i neodmysliteľné šialenosti.

The Grand Tour: Druhá séria v plnom prúde

Vodiči majú v krízovej situácii viacero možností, ako upozorniť ostatných účastníkov premávky. Poznáte pravidlá, kedy môžete použiť klaksón? Slovenská polícia...

Polícia radí: Viete, kedy smiete použiť klaksón?

Bezpečnostná agentúra zverejnila početnú várku výsledkov svojich testov, v ktorej po prvýkrát udelila automobilu celkový výsledok 0 hviezdičiek.

Euro NCAP: Jedno vozidlo úplne pohorelo

Pri väčšine hybridných automobilov hrá prím predovšetkým ekológia a nízka spotreba paliva. V tomto prípade je však všetko naruby, s MINI Countryman S E All4 sa...

Test MINI Countryman: Hybrid na športovanie

Koncernový súrodenec typu Arona prichádza do slovenských obchodov so základnou cenou 16 840 eur, piatimi motormi a tromi úrovňami vybavenia.

Volkswagen uvádza do predaja malé SUV

Za prvých 11 mesiacov roka stúpol celkový odbyt vozidiel v Číne o 3,6 % na 25,8 milióna vozidiel, ukázali údaje CAAM.

Predaj áut v Číne vzrástol len mierne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×