Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prvý reálny tuning Arteonu: Podaril sa?

FOTO
Volkswagen Arteon pri svojom príchode vyvolal množstvo reakcií. Niektorí ho “zbožňujú”, iným nie je po chuti. Zjavne sa nájdu aj takí, ktorí ho považujú za nedostatočne výrazný.
7 11 príspevkov 09.08.2017 / Filip Kadlečík

Volkswagen Arteon je nepochybne najodvážnejším dielom nemeckej automobilky za posledné roky. Mnohokrát jej je vyčítaný nezáživný a strojovo presný dizajn vozidiel. Tentokrát však VW do svojho auta primiešalo viac emócií. Vďaka tomu vzniklo podstatne expresívnejšie a atraktívnejšie vozidlo.

Nižší postoj autu svedčí, o obrovských diskoch ale nie sme až tak presvedčení 7 fotografií v galérii Nižší postoj autu svedčí, o obrovských diskoch ale nie sme až tak presvedčení

Nemusí sa páčiť každému, no hlavy otáča zaručene. Pre niekoho je však aj tak málo extravagantný. My sme už o tuningu tohto auta písali, vtedy však išlo len o predstavu grafika. K tejto skupine ľudí patria aj nadšenci z Air and Static´s, ktorí nedávno na evente Eurosunday 2017 nafotili skutočne exkluzívne vozidlo. Je ním jeden z prvých, pravdepodobne dokonca úplne prvý, reálne upravený Volkswagen Arteon.

Už v základnej výbave mu výraznejší dizajn dodáva paket R-Line. Ten v tomto prípade jeho majiteľka doplnila o disky kolies z Porsche Caynne a vzduchový podvozok firmy H&Air. Do budúcnosti sa ešte chystá zpracovať na brzdách, ktoré majú pochádzať z Audi RS 3.

VW Arteon po tuningu: Hodí sa mu vôbec?

Volkswagen Arteon je pre nemeckého giganta, prinajmenšom čo sa dizajnu týka, krok správnym smerom. K reálnym tunerom sa zatiaľ nedostal, virtuálni si ho ale do parády už zobrali.

Dojem by mal dotvoriť aj veľký zadný spojler a širší bodykit. Z nášho pohľadu musíme povedať, že tento Arteon už teraz vyzerá zvláštne a nie príliš vkusne. Najmä masívne disky kolies obuté do nízkoprofilových pneumatík mu akosi nesedia. Uvidíme však, ako bude štýlový Volkswagen vyzerať, keď s ním majiteľka skončí. Súdiť dielo v polovici práce predsalen nie je fér.


Najnovšie články
BAC Mono: Cestné formuly na ostrove Man

Lamborghini má techniku bez zmien a kompletne novú karosériu, ktorou Okuyama vzdáva hold Marcellovi Gandinimu.

Kode 0 je Aventador s nádychom 70. rokov

V drobnom Luxembursku nastúpi do služby dvojica elektromobilov, ktoré sa majú využívať najmä diaľnici počas minimálne dvoch rokov.

Tesla Model S opäť v policajnom mundúre

Repliky slávnych superšportov nie sú na automobilovom trhu ničím výnimočným. Väčšinou ide o diela, ktoré sú od originálu doslova na nerozoznanie. Tentokrát...

Jazdené Bugatti Veyron? Stojí menej než tisícku

Honosný koncept prichádza v otvorenej verzii, ktorá má strechu zo špeciálnej tkaniny a jej pohon zabezpečuje štvorica elektromotorov.

Maybach: Najluxusnejší kabriolet sveta?

Vydať chýbajúce stavebné povolenia k pozemkom pod obchvat pomohla štátu novela zákona o jednorazových mimoriadnych opatreniach v príprave niektorých stavieb...

Práce na obchvate BA sa čoskoro začnú

Špičková verzia nemeckého vozidla vyššej strednej triedy má štylistiku, ktorá sa ubrala klasickou cestou. Po novom budú poháňané všetky kolesá.

BMW M5: Únik fotiek tesne pred debutom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×