Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Clarkson má ťažkosti: Museli ho hospitalizovať

Prípava novej série populárneho The Grand Tour rozhodne nie je bezproblémová. Po Richardovi Hammondovi musel teraz nemocnicu navštíviť aj Jeremy Clarskon.
1 08.08.2017 / Filip Kadlečík

Prvá séria The Grand Tour zožala prevažne pozitívne ohlasy a známa partička už usilovne pracuje na príprave jej pokračovania. Plány im však skrížila už druhá neplánovaná marodka. Nie je to tak dávno, čo sa po desivej nehode do nemocnice dostal Richard Hammond, teraz podobný osud stihol aj Jeremyho Clarksona.

Nakrúcanie The Grand Tour je často poriadne náročné - aj to mohlo Clarksonovi ubrať na zdraví

Hovorca Amazonu, pre ktorý spolu s Jamesom Mayom spomínaní páni pracujú, uviedol, že Jeremy bol hospitalizovaný v španielskej nemocnici počas rodinnej dovolenky. Aktuálne by mal ešte stále bojovať so zápalom pľúc. Zdá sa však, že humor ho neopúšťa ani v tejto ťažkej situácii.

Na sociálnej sieti zverejnil okrem záberu na svoju ruku aj krátky komentár aktuálnej situácie. Ako obyčajne, jeho štipľavá poznámka sa opäť dotýkala Jamesa Maya, z ktorého si s Hammondom dlhodobo robia srandu. Terčom zábavy je často jeho vek či sklony k pokojnému riadeniu.

Desať najhorších áut podľa Jeremyho Clarksona

Populárny Brit prednedávnom zverejnil zoznam jeho desiatich najobľúbenejších automobilov súčasnosti. Tentokrát sa venoval najhorším z najhorších.

Tentokrát Clarkson napísal “Jediný funkčný člen tímu Grand Tour je teraz James May. Boh nám pomáhaj!”. Reagoval tak nielen na svoje ťažkosti, ale aj na nedávnu kolíziu Hammonda. Práce na ďalších pokračovaniach šou by táto nepríjemnosť spomaliť nemala. Nepríjemný zápal totiž Jeremy dostal počas prestávky v nakrúcaní.

Not the sort of bangles I usually choose on holiday

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on


Najnovšie články
BAC Mono: Cestné formuly na ostrove Man

Lamborghini má techniku bez zmien a kompletne novú karosériu, ktorou Okuyama vzdáva hold Marcellovi Gandinimu.

Kode 0 je Aventador s nádychom 70. rokov

V drobnom Luxembursku nastúpi do služby dvojica elektromobilov, ktoré sa majú využívať najmä diaľnici počas minimálne dvoch rokov.

Tesla Model S opäť v policajnom mundúre

Repliky slávnych superšportov nie sú na automobilovom trhu ničím výnimočným. Väčšinou ide o diela, ktoré sú od originálu doslova na nerozoznanie. Tentokrát...

Jazdené Bugatti Veyron? Stojí menej než tisícku

Honosný koncept prichádza v otvorenej verzii, ktorá má strechu zo špeciálnej tkaniny a jej pohon zabezpečuje štvorica elektromotorov.

Maybach: Najluxusnejší kabriolet sveta?

Vydať chýbajúce stavebné povolenia k pozemkom pod obchvat pomohla štátu novela zákona o jednorazových mimoriadnych opatreniach v príprave niektorých stavieb...

Práce na obchvate BA sa čoskoro začnú

Špičková verzia nemeckého vozidla vyššej strednej triedy má štylistiku, ktorá sa ubrala klasickou cestou. Po novom budú poháňané všetky kolesá.

BMW M5: Únik fotiek tesne pred debutom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×