Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Clarkson má ťažkosti: Museli ho hospitalizovať

Prípava novej série populárneho The Grand Tour rozhodne nie je bezproblémová. Po Richardovi Hammondovi musel teraz nemocnicu navštíviť aj Jeremy Clarskon.
1 08.08.2017 / Filip Kadlečík

Prvá séria The Grand Tour zožala prevažne pozitívne ohlasy a známa partička už usilovne pracuje na príprave jej pokračovania. Plány im však skrížila už druhá neplánovaná marodka. Nie je to tak dávno, čo sa po desivej nehode do nemocnice dostal Richard Hammond, teraz podobný osud stihol aj Jeremyho Clarksona.

Nakrúcanie The Grand Tour je často poriadne náročné - aj to mohlo Clarksonovi ubrať na zdraví

Hovorca Amazonu, pre ktorý spolu s Jamesom Mayom spomínaní páni pracujú, uviedol, že Jeremy bol hospitalizovaný v španielskej nemocnici počas rodinnej dovolenky. Aktuálne by mal ešte stále bojovať so zápalom pľúc. Zdá sa však, že humor ho neopúšťa ani v tejto ťažkej situácii.

Na sociálnej sieti zverejnil okrem záberu na svoju ruku aj krátky komentár aktuálnej situácie. Ako obyčajne, jeho štipľavá poznámka sa opäť dotýkala Jamesa Maya, z ktorého si s Hammondom dlhodobo robia srandu. Terčom zábavy je často jeho vek či sklony k pokojnému riadeniu.

Desať najhorších áut podľa Jeremyho Clarksona

Populárny Brit prednedávnom zverejnil zoznam jeho desiatich najobľúbenejších automobilov súčasnosti. Tentokrát sa venoval najhorším z najhorších.

Tentokrát Clarkson napísal “Jediný funkčný člen tímu Grand Tour je teraz James May. Boh nám pomáhaj!”. Reagoval tak nielen na svoje ťažkosti, ale aj na nedávnu kolíziu Hammonda. Práce na ďalších pokračovaniach šou by táto nepríjemnosť spomaliť nemala. Nepríjemný zápal totiž Jeremy dostal počas prestávky v nakrúcaní.

Not the sort of bangles I usually choose on holiday

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on


Najnovšie články
VW Chrobák má dnes výročie

Dynamicky tvarovaná štúdia Q Inspiration je schopná plne samostatného fungovania, má luxusný interiér a revolučný motor VC-Turbo.

Infiniti odhalilo v USA futuristický sedan

Zástupca trendovej vlny spája nemecké gény s francúzskymi, navyše stojí kdesi medzi kategóriami SUV a MPV. Ako funguje tento kríženec?

Test Opel Crossland X: Kašle na segmenty

Počas finančnej krízy v rokoch 2008 a 2009 predaj áut v EÚ výrazne klesol. Minulý rok bol preto pre európsky trh rekordný: prvýkrát po desiatich rokoch sa...

Predaj áut v EÚ sa konečne zotavil

Zmodernizovaná verzia tuzemského bestselleru sa ukáže na autosalóne v Ženeve. Okrem dizajnových zmien možno čakať aj technické úpravy.

Škoda Fabia: Kráľ slovenského trhu sa zmení

Predpokladané uvedenie dvojlitrového prepĺňaného benzínu sa naplnilo. Na európskych trhoch pravdepodobne vyradí atmosférický šesťvalec Pentastar.

Jeep Cherokee prichádza s tromi motormi

V titule nie je chyba, automobil skutočne môže byť schopný neptretržite jazdiť bokom aj stovky kilometrov. BMW to dokázalo s novým ostrým modelom M5, ktorý...

Šialené BMW M5: Drift dlhý stovky kilometrov?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×