Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Clarkson má ťažkosti: Museli ho hospitalizovať

Prípava novej série populárneho The Grand Tour rozhodne nie je bezproblémová. Po Richardovi Hammondovi musel teraz nemocnicu navštíviť aj Jeremy Clarskon.
1 08.08.2017 / Filip Kadlečík

Prvá séria The Grand Tour zožala prevažne pozitívne ohlasy a známa partička už usilovne pracuje na príprave jej pokračovania. Plány im však skrížila už druhá neplánovaná marodka. Nie je to tak dávno, čo sa po desivej nehode do nemocnice dostal Richard Hammond, teraz podobný osud stihol aj Jeremyho Clarksona.

Nakrúcanie The Grand Tour je často poriadne náročné - aj to mohlo Clarksonovi ubrať na zdraví

Hovorca Amazonu, pre ktorý spolu s Jamesom Mayom spomínaní páni pracujú, uviedol, že Jeremy bol hospitalizovaný v španielskej nemocnici počas rodinnej dovolenky. Aktuálne by mal ešte stále bojovať so zápalom pľúc. Zdá sa však, že humor ho neopúšťa ani v tejto ťažkej situácii.

Na sociálnej sieti zverejnil okrem záberu na svoju ruku aj krátky komentár aktuálnej situácie. Ako obyčajne, jeho štipľavá poznámka sa opäť dotýkala Jamesa Maya, z ktorého si s Hammondom dlhodobo robia srandu. Terčom zábavy je často jeho vek či sklony k pokojnému riadeniu.

Desať najhorších áut podľa Jeremyho Clarksona

Populárny Brit prednedávnom zverejnil zoznam jeho desiatich najobľúbenejších automobilov súčasnosti. Tentokrát sa venoval najhorším z najhorších.

Tentokrát Clarkson napísal “Jediný funkčný člen tímu Grand Tour je teraz James May. Boh nám pomáhaj!”. Reagoval tak nielen na svoje ťažkosti, ale aj na nedávnu kolíziu Hammonda. Práce na ďalších pokračovaniach šou by táto nepríjemnosť spomaliť nemala. Nepríjemný zápal totiž Jeremy dostal počas prestávky v nakrúcaní.

Not the sort of bangles I usually choose on holiday

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on


Najnovšie články
Kia Stinger GT: Prvý seriózny tuning v USA

Päťdverové kupé si ponechalo dynamickú siluetu i základné proporcie, no ergonómiu interiéru a množstvo technológií prebralo od á-osmičky.

Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis

Podľa výrobcu z Wokingu pôjde o najextrémnejšie cestné vozidlo z jeho dielne a prioritne bude zamerané na okruhovú prevádzku.

McLaren pripravuje ďalší hyperšport

Z jednotlivých štátov výrazne klesol najmä predaj vo Veľkej Británii, a to o 9,3 %. Klesol aj predaj v Nemecku (3,3 %).

Predaj áut v Európskej únii v septembri klesol
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×