Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Clarkson má ťažkosti: Museli ho hospitalizovať

Prípava novej série populárneho The Grand Tour rozhodne nie je bezproblémová. Po Richardovi Hammondovi musel teraz nemocnicu navštíviť aj Jeremy Clarskon.
1 08.08.2017 / Filip Kadlečík

Prvá séria The Grand Tour zožala prevažne pozitívne ohlasy a známa partička už usilovne pracuje na príprave jej pokračovania. Plány im však skrížila už druhá neplánovaná marodka. Nie je to tak dávno, čo sa po desivej nehode do nemocnice dostal Richard Hammond, teraz podobný osud stihol aj Jeremyho Clarksona.

Nakrúcanie The Grand Tour je často poriadne náročné - aj to mohlo Clarksonovi ubrať na zdraví

Hovorca Amazonu, pre ktorý spolu s Jamesom Mayom spomínaní páni pracujú, uviedol, že Jeremy bol hospitalizovaný v španielskej nemocnici počas rodinnej dovolenky. Aktuálne by mal ešte stále bojovať so zápalom pľúc. Zdá sa však, že humor ho neopúšťa ani v tejto ťažkej situácii.

Na sociálnej sieti zverejnil okrem záberu na svoju ruku aj krátky komentár aktuálnej situácie. Ako obyčajne, jeho štipľavá poznámka sa opäť dotýkala Jamesa Maya, z ktorého si s Hammondom dlhodobo robia srandu. Terčom zábavy je často jeho vek či sklony k pokojnému riadeniu.

Desať najhorších áut podľa Jeremyho Clarksona

Populárny Brit prednedávnom zverejnil zoznam jeho desiatich najobľúbenejších automobilov súčasnosti. Tentokrát sa venoval najhorším z najhorších.

Tentokrát Clarkson napísal “Jediný funkčný člen tímu Grand Tour je teraz James May. Boh nám pomáhaj!”. Reagoval tak nielen na svoje ťažkosti, ale aj na nedávnu kolíziu Hammonda. Práce na ďalších pokračovaniach šou by táto nepríjemnosť spomaliť nemala. Nepríjemný zápal totiž Jeremy dostal počas prestávky v nakrúcaní.

Not the sort of bangles I usually choose on holiday

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on


Najnovšie články
Rýchla krádež: Mercedes zmizol za 20 sekúnd

Štvrtá generácia luxusného SUV by mala vzniknúť na architektúre CLAR, ktorá prinesie vyššiu tuhosť a zároveň nižšiu hmotnosť.

Nové BMW X5: Mediálna kampaň sa začala

niektoré modely dieselových áut budú mať zakázaný vjazd do dvoch úsekov dvoch ulíc v štvrti Altona.

Hamburg uvádza obmedzenia pre naftové autá

Bezpečnosť dieťaťa vo vozidle nemožno podceňovať a teda ani výber vhodnej autosedačky. Autokluby ADAC a ÖAMTC v tejto sezóne otestovali 23 modelov a väčšina...

Test autosedačiek: Jedna je extrémne nebezpečná

Vlajkovú loď francúzskej značky sme preverili s novým 1,8-litrovým benzínom, ktorý pôvodne debutoval pod kapotou kupé Alpine A110.

Test Renault Espace TCe 225: Dobré srdce

Moderné automobily sú plné asistenčných systémov, dostávajú sa už aj do najlacnejších modelov a čoskoro budú mnohé z nich povinnou výbavou. Používajú ich však...

Asistenčné systémy: Používajú ich vodiči?

Na záberoch zverejnených na sociálnych sieťach môžeme vidieť čierny a červený exemplár SUV, oba mali putovať do arabského sveta.

Cullinan: Prvé kusy už Rolls-Royce dodal
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×