Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poznáte všetky pokyny policajta? Otestujte sa!

Občas sa stáva, že na križovatke vidno policajta riadiť premávku. Poznáte jeho pokyny? V nasledujúcom teste si môžete overiť svoje vedomosti.
36 príspevkov 28.07.2017 / Soňa Zverková

Vidieť policajta riadiť premávku je už relatívne zriedkavé, preto mnohí vodiči majú problém riadiť sa ich signálmi. Navyše je tu možno aj prehnaná opatrnosť pred policajtmi, ktorá sa prejavuje okrem iného aj tým, že nejeden vodič pri policajnom aute brzdí, i keď nemusí.

A presne na policajtov sa zameriame v našom krátkom teste. Ako dobre poznáte ich pokyny? Na otázku odpovedajte tak, ako by ste policajta na obrázku videli spoza volantu. Každá otázka má len jednu správnu odpoveď.

 


Najnovšie články
Drifty na púšti: Ken Block opäť vyvádza

EXKLUZÍVNA JAZDA Najdrahšie bavorské vozidlo ohúri nielen motorom od značky Rolls-Royce, ale tiež absolútnym luxusom na štyroch kolesách.

BMW M760Li: Dvanásťvalcový elektromobil

Ford v stanovisku uviedol, že elektromobily sa budú predávať pod značkou, ktorá bude majetkom nového spoločného podniku, v ktorej budú mať obe firmy 50-%...

Ford chce v Číne vyrábať elektromobily

McLaren patrí k jedným z najvýnimočnejších automobilov histórie. Špeciál, ktorý fascinuje aj po desaťročiach, si preto logicky drží vysokú cenu. Tá...

Nový rekord: Cena McLarenu F1 stále rastie

Trinásť talianskych automobilov sa predalo v prepočte za 14 miliónov eur, polovicu z toho tvorilo jediné historické kupé.

Úžasná zbierka Ferrari: Ktoré je najdrahšie?

Wolfsburg pripravil pre kompakt s génmi MPV dizajnové zásahy, multimediálny systém s 9,2-palcovým displejom i nové motory.

VW Golf Sportsvan absolvoval facelift

Tisícka nových pracovných miest vznikla podľa neho vďaka príchodu nových produktov. Automobilka hľadá zamestnancov predovšetkým do výroby pre karosáreň,...

VW Slovakia plánuje prijať tisícku zamestnancov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×