Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi A8: Horúca novinka odhaľuje krivky

Ingosltadt sa pomaly chystá na 11. júl, kedy definitívne odhalí svoju novú vlajkovú loď. O limuzíne už z technického hľadiska čo-to vieme, až teraz však začínajú prichádzať prvé komplexné snímky.
1 2 príspevky 05.07.2017 / Filip Kadlečík

Tretia generácia Audi A8 je na trhu už od roku 2009 a preto je najvyšší čas na jej výmenu. O nástupcovi sa v kuloároch hovorí už nejaký čas. Teraz v automobilke vrcholia prípravy podujatia, kde z luxusnej limuzíny po prvýkrát strhnú plachtu. Uskutoční sa už o necelý týždeň, 11. júla o 09:30 v Barcelone.

Pri pohľade z profilu sa zdá, že novinka bude rešpektovať zaužívaný dizajn ingolstadtských vozidiel, osvieži ho však niekoľkými novými prvkami

Ingolstadt na vlajkovú loď púta pozornosť už niekoľko dní vopred. Vďaka tomu si môžeme vychutnať pohľad na profil prichádzajúcej štvrtej generácie. Zdá sa, že z dizajnového hľadiska sa žiadne veľké prekvapenie konať nebude, aj tento záber naznačuje, že auto sa bude vo veľkej miere ponášať na koncept Prologue.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

Vzhľad exteriéru je pri tomto luxusnom aute síce dôležitý, no oveľa podstatnejšie budú technológie prítomné na palube. Ingolstadt už prítomnosť pokročilých asistenčných systémov avizoval vďaka krátkej scénke s filmovým Spidermanom. Ďalšie video zasa upozorňovalo na možnosť autonómneho parkovania. Všetky detaily sa dozvieme už o necelý týždeň.


Najnovšie články
NDS začne sprejazdňovať križovatku Blatné na D1

Spot zameraný na prezentáciu režimu Corsa ukazuje multimediálny systém s obrázkom vozidla, ktoré bude mať extrémne agresívny vzhľad.

Lamborghini Urus: Super-SUV prezradené

Spor medzi fanúšikmi benzínových a dieselových agregátov je odvekou diskusnou témou. Zdá sa, že v budúcnosti ju môže nahradiť iná. Honda nám ukázala, že vodík...

Jazda s Hondou Clarity: Vodíkové auto v realite

Britské kupé vychádza z hliníkovej platformy väčšieho súrodenca, no prichádza výhradne so štvorlitrovým nemeckým osemvalcom.

Aston Martin Vantage uvádza svieži dizajn

Taliansky výrobca pretekárskeho náradia predstavil ľahké športové vozidlo s karbónovým monokokom a motorom uprostred.

Dallara Stradale: 400 koní a 855 kilogramov

Vizualizácie kalifornskej firmy ukazujú kupé kombinujúce súčasnosť s minulosťou, poháňa ho 500 vzduchom chladených koní.

Singer predstavil ultimátnu retro 911

V kalifornskej metropole spoznáme koncept FT-AC, ktorý zatiaľ zostáva zahalený rúškom tajomstva. Predznamenáva špeciálny Hilux?

Toyota avizuje pre LA drsný off-road
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×