Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi A8: Horúca novinka odhaľuje krivky

Ingosltadt sa pomaly chystá na 11. júl, kedy definitívne odhalí svoju novú vlajkovú loď. O limuzíne už z technického hľadiska čo-to vieme, až teraz však začínajú prichádzať prvé komplexné snímky.
1 2 príspevky 05.07.2017 / Filip Kadlečík

Tretia generácia Audi A8 je na trhu už od roku 2009 a preto je najvyšší čas na jej výmenu. O nástupcovi sa v kuloároch hovorí už nejaký čas. Teraz v automobilke vrcholia prípravy podujatia, kde z luxusnej limuzíny po prvýkrát strhnú plachtu. Uskutoční sa už o necelý týždeň, 11. júla o 09:30 v Barcelone.

Pri pohľade z profilu sa zdá, že novinka bude rešpektovať zaužívaný dizajn ingolstadtských vozidiel, osvieži ho však niekoľkými novými prvkami

Ingolstadt na vlajkovú loď púta pozornosť už niekoľko dní vopred. Vďaka tomu si môžeme vychutnať pohľad na profil prichádzajúcej štvrtej generácie. Zdá sa, že z dizajnového hľadiska sa žiadne veľké prekvapenie konať nebude, aj tento záber naznačuje, že auto sa bude vo veľkej miere ponášať na koncept Prologue.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

Vzhľad exteriéru je pri tomto luxusnom aute síce dôležitý, no oveľa podstatnejšie budú technológie prítomné na palube. Ingolstadt už prítomnosť pokročilých asistenčných systémov avizoval vďaka krátkej scénke s filmovým Spidermanom. Ďalšie video zasa upozorňovalo na možnosť autonómneho parkovania. Všetky detaily sa dozvieme už o necelý týždeň.


Najnovšie články
Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Alfa Romeo je vnímaná najmä ako značka s bohatou pretekárskou históriou, ktorá dokáže vyrobiť štvorkolesové nálože emócií. Aj Taliani však musia byť racionálni...

Alfa Romeo prekvapuje: Sedemmiestne SUV

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie

Marek Slobodník sa so svojou partiou dobrodruhov vydal do obrovských nadmorských výšok. Na počiatku cesty ani netušili, aké ťažké skúšky vôle na nich v horách...

Na motorke v Ázii: Štyri skúšky pevnej vôle

Na sedany rýchle ako superšporty sme už takmer zvyknutí. Výkon od výrobcu však nikdy úpravcom nestačí, čo si myslí aj Manhart o novej em-päťke.

BMW M5: Manhart pridáva karbón i výkon
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×