Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi A8: Horúca novinka odhaľuje krivky

Ingosltadt sa pomaly chystá na 11. júl, kedy definitívne odhalí svoju novú vlajkovú loď. O limuzíne už z technického hľadiska čo-to vieme, až teraz však začínajú prichádzať prvé komplexné snímky.
1 2 príspevky 05.07.2017 / Filip Kadlečík

Tretia generácia Audi A8 je na trhu už od roku 2009 a preto je najvyšší čas na jej výmenu. O nástupcovi sa v kuloároch hovorí už nejaký čas. Teraz v automobilke vrcholia prípravy podujatia, kde z luxusnej limuzíny po prvýkrát strhnú plachtu. Uskutoční sa už o necelý týždeň, 11. júla o 09:30 v Barcelone.

Pri pohľade z profilu sa zdá, že novinka bude rešpektovať zaužívaný dizajn ingolstadtských vozidiel, osvieži ho však niekoľkými novými prvkami

Ingolstadt na vlajkovú loď púta pozornosť už niekoľko dní vopred. Vďaka tomu si môžeme vychutnať pohľad na profil prichádzajúcej štvrtej generácie. Zdá sa, že z dizajnového hľadiska sa žiadne veľké prekvapenie konať nebude, aj tento záber naznačuje, že auto sa bude vo veľkej miere ponášať na koncept Prologue.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

Vzhľad exteriéru je pri tomto luxusnom aute síce dôležitý, no oveľa podstatnejšie budú technológie prítomné na palube. Ingolstadt už prítomnosť pokročilých asistenčných systémov avizoval vďaka krátkej scénke s filmovým Spidermanom. Ďalšie video zasa upozorňovalo na možnosť autonómneho parkovania. Všetky detaily sa dozvieme už o necelý týždeň.


Najnovšie články
V Škode sa schyľuje k štrajku

Seat sa dnes chystá odhaliť viacero detailov o svojej novej značke. My sa na veľkej slávnosti zúčastníme naživo a zjavne tam nebude chýbať ani ostrá Cupra...

Prvá Cupra odhalená: 200-koňová Ibiza?

Od svojho príbuzného sa nemecký reprezentant odlišuje prednou časťou, lakovanými nárazníkmi, diskami kolies či volantom.

Opel Combo francúzske gény neskrýva

Toyota zvoláva desaťtisíce pickupov pre dva problémy, ktoré môžu mať pri nehode vážne dôsledky alebo dokonca nehodu spôsobiť.

Toyota zvoláva tisíce pickupov

Nabrúsené kupé ponesie prívlastok, ktorý v taliančine označuje pretekársku trať. Jeho tvary evidentne diktovalo prúdenie vzduchu.

Ferrari 488 Pista: Na okruhu ako doma

Elektromobil merajúci 5,11 metra má natiahnutú siluetu, obrovské kolesá a batériu s kapacitou 111 kWh. Stačiť má až na 665 kilometrov bez dobíjania.

Rodinu Volkswagen I.D. rozšíri liftback

Toyota pripravuje elektromotory, ktoré vyžadujú až o polovicu menej vzácnych kovov. Dôvodom sú obavy z nedostatku surovín, keďže automobilky rozširujú ponuku...

Toyota obmedzí vzácne kovy v e-autách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×