Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi A8: Horúca novinka odhaľuje krivky

Ingosltadt sa pomaly chystá na 11. júl, kedy definitívne odhalí svoju novú vlajkovú loď. O limuzíne už z technického hľadiska čo-to vieme, až teraz však začínajú prichádzať prvé komplexné snímky.
1 2 príspevky 05.07.2017 / Filip Kadlečík

Tretia generácia Audi A8 je na trhu už od roku 2009 a preto je najvyšší čas na jej výmenu. O nástupcovi sa v kuloároch hovorí už nejaký čas. Teraz v automobilke vrcholia prípravy podujatia, kde z luxusnej limuzíny po prvýkrát strhnú plachtu. Uskutoční sa už o necelý týždeň, 11. júla o 09:30 v Barcelone.

Pri pohľade z profilu sa zdá, že novinka bude rešpektovať zaužívaný dizajn ingolstadtských vozidiel, osvieži ho však niekoľkými novými prvkami

Ingolstadt na vlajkovú loď púta pozornosť už niekoľko dní vopred. Vďaka tomu si môžeme vychutnať pohľad na profil prichádzajúcej štvrtej generácie. Zdá sa, že z dizajnového hľadiska sa žiadne veľké prekvapenie konať nebude, aj tento záber naznačuje, že auto sa bude vo veľkej miere ponášať na koncept Prologue.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

Vzhľad exteriéru je pri tomto luxusnom aute síce dôležitý, no oveľa podstatnejšie budú technológie prítomné na palube. Ingolstadt už prítomnosť pokročilých asistenčných systémov avizoval vďaka krátkej scénke s filmovým Spidermanom. Ďalšie video zasa upozorňovalo na možnosť autonómneho parkovania. Všetky detaily sa dozvieme už o necelý týždeň.


Najnovšie články
Superstar svetovej rely si vyskúšala Formulu 1

PRVÁ JAZDA Na vrchole bežnej ponuky značky Mercedes-Benz stojí legendárna limuzína s jednoduchým označením. Trieda S nedávno prešla modernizáciou a my sme už...

Mercedes-Benz S 560: Zabudnite na pedále

Tuner prizval do svojej garáže sedan E200 s klasickým bodykitom, ktorý okorenil. Benzínový motor vybavil prídavnou riadiacou jednotkou.

Brabus ladí aj štandardnú triedu E

Nabrúsený variant malého hatchbacku mení atmosférický motor za prepĺňaný, presné parametre zatiaľ nie sú známe.

Suzuki Swift dostalo verziu Sport

Nissan Micra tretej generácie rozhodne nepatrí k najkrajším ani najrýchlejším automobilom sveta. Aj zo škaredého káčatka sa však môže stať beštia, ktorá svojim...

Beštiálna Micra: Motor v strede a 680 koní?

Novinka sa snaží evokovať modely SUV, japonská automobilka vyzdvihuje variabilný interiér či ľahko prístupné sedadlá v treťom rade.

Sedemmiestne MPV Mitsubishi odhalené

Organizácia na ochranu spotrebiteľov Choice uviedla, že pri výmene sa občas nahradili staré airbagy novými, ale rovnako nebezpečnými.

Austrálsky úrad vyšetruje firmu Takata
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×