Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drzý mladík v Mustangu zdemoloval cukráreň

TOP VIDEO
Internetom sa pomerne často šíria výsmešné obrázky a videá, ktoré si uťahujú z vodičov Fordu Mustang. Tí sú totiž známi početnými a častými karambolmi. Teraz sa našiel šofér, ktorý do bodky zosobnil všetky stereotypy.
29.06.2017 / Filip Kadlečík

Mladí vodiči majú za volantom oveľa väčšiu tendenciu vyvádzať a ich jazdu často sprevádzajú nebezpečné kúsky. Všetko sa len znásobuje, ak sa nevybúrený šofér bez rešpektu dostane k výkonnému autu. Tento mladík sa vo Forde Mustang GT snažil o drift. Pritom sa mu podarilo potvrdiť všetky výsmešné stereotypy, ktoré sa šíria o vodičoch amerického športovca. Šmyk totiž nezvládol kontrolovať a zadnou časťou vozidla zdemoloval časť výkladu cukrárne.

Ford Mustang GT vs. Lexus RC F: Objem žije!

Veľké atmosférické osemvalce stále žijú! A dokonca sa aj radi popasujú. Ktorý je lepší: americký alebo japonský?

Samozrejme, môže sa to stať každému a dopravná nehoda, pri ktorej sa nikto nezranil, sa dá vyriešiť pomerne jednoducho. Arogantnému vodičovi sa však po niekoľkých pokusoch auto podarilo opätovne naštartovať a z miesta činu ušiel. Obsluhe cukrárne dal dokonca úmyselne zlé číslo. Spravodlivosti sa však nevyhol. Do hodiny bol späť na mieste činu, tentokrát však v policajných putách.


Najnovšie články
Vyvarujte sa chýb pri kúpe diaľničnej známky

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade

Polčasové zmeny zasiahli typ Active Tourer i jeho väčšieho brata. Prinášajú nielen osvieženú vizáž, ale aj dvojspojkovú prevodovku.

BMW modernizuje svoje kompaktné MPV

Neznámy milovník deväťstojedenástky zhromažďoval pod jednou strechou to najlepšie z ikonickej generácie 964. Čoskoro jeho kolekcia poputuje do aukcie.

Dražiť sa bude unikátna zbierka Porsche

Stredne veľké SUV prispieva k budovaniu mena švédskeho výrobcu, pyšný môže byť taktiež Volkswagen s tromi prvenstvami.

Najbezpečnejšou novinkou je Volvo XC60

Nemecký off-road spája tradičné silné stránky s výdobytkami súčasnej techniky, vďaka čomu by predchodcu mal prekonať vo všetkých smeroch.

Mercedes-Benz triedy G: Moderná klasika
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×