Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drzý mladík v Mustangu zdemoloval cukráreň

TOP VIDEO
Internetom sa pomerne často šíria výsmešné obrázky a videá, ktoré si uťahujú z vodičov Fordu Mustang. Tí sú totiž známi početnými a častými karambolmi. Teraz sa našiel šofér, ktorý do bodky zosobnil všetky stereotypy.
29.06.2017 / Filip Kadlečík

Mladí vodiči majú za volantom oveľa väčšiu tendenciu vyvádzať a ich jazdu často sprevádzajú nebezpečné kúsky. Všetko sa len znásobuje, ak sa nevybúrený šofér bez rešpektu dostane k výkonnému autu. Tento mladík sa vo Forde Mustang GT snažil o drift. Pritom sa mu podarilo potvrdiť všetky výsmešné stereotypy, ktoré sa šíria o vodičoch amerického športovca. Šmyk totiž nezvládol kontrolovať a zadnou časťou vozidla zdemoloval časť výkladu cukrárne.

Ford Mustang GT vs. Lexus RC F: Objem žije!

Veľké atmosférické osemvalce stále žijú! A dokonca sa aj radi popasujú. Ktorý je lepší: americký alebo japonský?

Samozrejme, môže sa to stať každému a dopravná nehoda, pri ktorej sa nikto nezranil, sa dá vyriešiť pomerne jednoducho. Arogantnému vodičovi sa však po niekoľkých pokusoch auto podarilo opätovne naštartovať a z miesta činu ušiel. Obsluhe cukrárne dal dokonca úmyselne zlé číslo. Spravodlivosti sa však nevyhol. Do hodiny bol späť na mieste činu, tentokrát však v policajných putách.


Najnovšie články
Arteon Shooting Brake: Najkrajšie kombi sveta?

Modernizácia automobilu bola najmä kozmetická, výrobca však spomína aj upravené vybavenie. Plug-in hybrid má predĺžený elektrický dojazd.

Ford Fusion: Druhý facelift a väčšia batéria

Pri tetovaní platí pravidlo “Dvakrát meraj a raz rež” viac, než kdekoľvek inde. Najmä permanentné obrázky na koži sa prerábajú pomerne ťažko. Tento človek sa...

Najhoršie tetovanie na svete valcuje internet

Nosnou témou skupiny je Wrangler, ktorý dostal nedávno novú generáciu. Dopĺňa ho Renegade a veterán Wagoneer.

Jeep odhalil sedem terénnych konceptov

V žilinskej fabrike Kia sa možno schyľuje k štrajku, keďže odbory odmietli ďalšiu ponuku vedenia na zvýšenie platov. Stalo sa tak aj napriek tomu,...

Odborári Kia odmietli ponuku vyšších platov

Luxusný kórejský sedan pôsobí veľmi elegantne. Presné proporcie i technické detaily si výrobca naďalej necháva pre seba.

Kia K9: Limuzína na oficiálnych záberoch

Slovenský výrobca lietajúcich automobilov chce opäť posúvať level technických riešení. AeroMobil dnes predstavil koncept lietajúceho vozidla 5.0 VTOL, ktorý...

AeroMobil 5.0 VTOL: Vzlietne ako helikoptéra
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×