Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi vyzdvihuje autonómne parkovanie A8

VIDEO
Limuzína celkom samostatne zaparkuje v krátkom spote. Možno si v ňom všimnúť viacero detailov, ktoré zodpovedajú vizualizáciám.
3 2 príspevky 15.06.2017 / Marek Pokrývka

O necelý mesiac spoznáme nového kráľa štyroch kruhov. Audi plánuje ďalšiu generáciu svojej vlajkovej lode predstaviť 11. júla v Barcelone, o vozidle však už dnes vieme množstvo detailov. Samotná automobilka k nim prispela novým spotom. V rámci neho vyzdvihuje autonómne parkovanie nového typu A8, pričom na záberoch z neho ukazuje viacero detailov.

Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti 3 fotografie v galérii Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti Zdroj: Audi

Krátke video zobrazuje muža, ktorý zastaví pred luxusným rodinným domom a syna spiaceho na zadných sedadlách odnesie dnu. Limuzína popritom v pozadí na povel tlačidla celkom samostatne zaparkuje. Obdobnými funkciami už síce disponujú viaceré modely značiek BMW, Mercedes-Benz či Tesla, no špičkový produkt Ingolstadtu vraj posunie technológiu opäť o niečo ďalej.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

V spote si možno všimnúť zadok vychádzajúci z konceptov Prologue, ale tiež tvary prednej časti zodpovedajúce neoficiálnym vizualizáciám. Z interiéru zábery poodhaľujú volant a časť palubnej dosky. Dieťa má na sebe kostým superhrdinu Spidermana, čo nie je náhoda. Nemecký sedan sa totiž má objaviť v ďalšom pokračovaní ságy z dielne štúdia Marvel, ktorá príde do kinosál ešte pár dní pred barcelonským debutom A8. Odhaľovanie preto pravdepodobne prebehne v dvoch fázach.


Najnovšie články
Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty

Hoci tradične je česká Škoda na Slovensku najpopulárnejšia, v kategórii SUV vyzerá rebríček inak. Na prvom mieste v júni aj za celý prvý polrok boduje Suzuki...

Vitara si udržiava popularitu

Woking prezradil, že zrýchlenie z pokoja na stovku zaberie novinke 2,9 sekundy. Maximálna rýchlosť ostrého Angličana je 328 km/h.

McLaren 600LT sa vyrovná svojmu bratovi

Alfa Romeo je vnímaná najmä ako značka s bohatou pretekárskou históriou, ktorá dokáže vyrobiť štvorkolesové nálože emócií. Aj Taliani však musia byť racionálni...

Alfa Romeo prekvapuje: Sedemmiestne SUV

Zamestnanci martinskej fabriky VW spolu s odbormi žalujú vedenie Volkswagen Slovakia za diskrimináciu v súvislosti s finančnými benefitmi.

Martinskí zamestnanci VW žalujú vedenie

Marek Slobodník sa so svojou partiou dobrodruhov vydal do obrovských nadmorských výšok. Na počiatku cesty ani netušili, aké ťažké skúšky vôle na nich v horách...

Na motorke v Ázii: Štyri skúšky pevnej vôle

Na sedany rýchle ako superšporty sme už takmer zvyknutí. Výkon od výrobcu však nikdy úpravcom nestačí, čo si myslí aj Manhart o novej em-päťke.

BMW M5: Manhart pridáva karbón i výkon
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×