Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi vyzdvihuje autonómne parkovanie A8

VIDEO
Limuzína celkom samostatne zaparkuje v krátkom spote. Možno si v ňom všimnúť viacero detailov, ktoré zodpovedajú vizualizáciám.
3 2 príspevky 15.06.2017 / Marek Pokrývka

O necelý mesiac spoznáme nového kráľa štyroch kruhov. Audi plánuje ďalšiu generáciu svojej vlajkovej lode predstaviť 11. júla v Barcelone, o vozidle však už dnes vieme množstvo detailov. Samotná automobilka k nim prispela novým spotom. V rámci neho vyzdvihuje autonómne parkovanie nového typu A8, pričom na záberoch z neho ukazuje viacero detailov.

Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti 3 fotografie v galérii Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti

Krátke video zobrazuje muža, ktorý zastaví pred luxusným rodinným domom a syna spiaceho na zadných sedadlách odnesie dnu. Limuzína popritom v pozadí na povel tlačidla celkom samostatne zaparkuje. Obdobnými funkciami už síce disponujú viaceré modely značiek BMW, Mercedes-Benz či Tesla, no špičkový produkt Ingolstadtu vraj posunie technológiu opäť o niečo ďalej.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

V spote si možno všimnúť zadok vychádzajúci z konceptov Prologue, ale tiež tvary prednej časti zodpovedajúce neoficiálnym vizualizáciám. Z interiéru zábery poodhaľujú volant a časť palubnej dosky. Dieťa má na sebe kostým superhrdinu Spidermana, čo nie je náhoda. Nemecký sedan sa totiž má objaviť v ďalšom pokračovaní ságy z dielne štúdia Marvel, ktorá príde do kinosál ešte pár dní pred barcelonským debutom A8. Odhaľovanie preto pravdepodobne prebehne v dvoch fázach.


Najnovšie články
Takmer ju zrazil vlak: Kde spravila chybu?

Severskú novinku si už možno objednať, do predaja prichádza v dvoch verziách. Portfólio sa má v budúcnosti rozširovať.

Volvo XC40: Kompletizuje švédsku rodinu

PRVÁ JAZDA Polo vstupuje do šiestej kapitoly úspešného príbehu. Po novom prichádza v podstate ako skutočné „dospelácke“ auto – porovnanie s prvou generáciou...

Volkswagen Polo: Golf má vážného konkurenta

Osemvalcový automobil dostal ľahšie výfukové potrubie, ktoré si nevyžaduje ďalšie zásahy. Vhodné je pre verzie GT i GT S.

Akrapovič  vyladil Mercedes-AMG GT

Rozšírený závod by mal vyrábať batérie a elektrické športovo-úžitkové vozidlá. Nové SUV sa bude predávať pod značkou Mercedes-Benz EQ.

Daimler investuje do závodu v Alabame

Rozpis dopravných policajných hliadok platný na piatok 22. septembra 2017. Prinášame prehľad neoznačených vozidiel.

Dopravné policajné hliadky na dnes

SUV vyšľachtené pre Spojené štáty boduje vnútorným priestorom i výborným podvozkom, slabinou je vysoká základná cena a úzka ponuka motorov.

Test Ford Edge: Splnený americký sen
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×