Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi vyzdvihuje autonómne parkovanie A8

VIDEO
Limuzína celkom samostatne zaparkuje v krátkom spote. Možno si v ňom všimnúť viacero detailov, ktoré zodpovedajú vizualizáciám.
3 2 príspevky 15.06.2017 / Marek Pokrývka

O necelý mesiac spoznáme nového kráľa štyroch kruhov. Audi plánuje ďalšiu generáciu svojej vlajkovej lode predstaviť 11. júla v Barcelone, o vozidle však už dnes vieme množstvo detailov. Samotná automobilka k nim prispela novým spotom. V rámci neho vyzdvihuje autonómne parkovanie nového typu A8, pričom na záberoch z neho ukazuje viacero detailov.

Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti 3 fotografie v galérii Ďalšia generácia Audi A8 bude mať pokročilé autonómne schopnosti

Krátke video zobrazuje muža, ktorý zastaví pred luxusným rodinným domom a syna spiaceho na zadných sedadlách odnesie dnu. Limuzína popritom v pozadí na povel tlačidla celkom samostatne zaparkuje. Obdobnými funkciami už síce disponujú viaceré modely značiek BMW, Mercedes-Benz či Tesla, no špičkový produkt Ingolstadtu vraj posunie technológiu opäť o niečo ďalej.

Nové Audi A8: Vlajková loď prezradená

Budúca generácia á-osmičky dostane obrovskú masku chladiča, interiér vychádzajúci z konceptov Q8 a údajne aj motor 5.0 V10 TDI.

V spote si možno všimnúť zadok vychádzajúci z konceptov Prologue, ale tiež tvary prednej časti zodpovedajúce neoficiálnym vizualizáciám. Z interiéru zábery poodhaľujú volant a časť palubnej dosky. Dieťa má na sebe kostým superhrdinu Spidermana, čo nie je náhoda. Nemecký sedan sa totiž má objaviť v ďalšom pokračovaní ságy z dielne štúdia Marvel, ktorá príde do kinosál ešte pár dní pred barcelonským debutom A8. Odhaľovanie preto pravdepodobne prebehne v dvoch fázach.


Najnovšie články
Superstar svetovej rely si vyskúšala Formulu 1

PRVÁ JAZDA Na vrchole bežnej ponuky značky Mercedes-Benz stojí legendárna limuzína s jednoduchým označením. Trieda S nedávno prešla modernizáciou a my sme už...

Mercedes-Benz S 560: Zabudnite na pedále

Tuner prizval do svojej garáže sedan E200 s klasickým bodykitom, ktorý okorenil. Benzínový motor vybavil prídavnou riadiacou jednotkou.

Brabus ladí aj štandardnú triedu E

Nabrúsený variant malého hatchbacku mení atmosférický motor za prepĺňaný, presné parametre zatiaľ nie sú známe.

Suzuki Swift dostalo verziu Sport

Nissan Micra tretej generácie rozhodne nepatrí k najkrajším ani najrýchlejším automobilom sveta. Aj zo škaredého káčatka sa však môže stať beštia, ktorá svojim...

Beštiálna Micra: Motor v strede a 680 koní?

Novinka sa snaží evokovať modely SUV, japonská automobilka vyzdvihuje variabilný interiér či ľahko prístupné sedadlá v treťom rade.

Sedemmiestne MPV Mitsubishi odhalené

Organizácia na ochranu spotrebiteľov Choice uviedla, že pri výmene sa občas nahradili staré airbagy novými, ale rovnako nebezpečnými.

Austrálsky úrad vyšetruje firmu Takata
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×