Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zabudnite na jazdenky: Najlacnejšie nové autá

FOTO
Množstvo vodičov často premýšľa, či radšej kúpiť jazdené, alebo nové vozidlo. Každé z nich má svoje výhody. Pozrite si 32 nových áut, ktoré sa predávajú na Slovensku a stoja menej ako 10 000 eur.
64 131 príspevkov 02.06.2017 / Filip Kadlečík

Motoristi sú v tomto ohľade rozdelení na dva tábory. Jeden by si ani za nič nekúpil nové auto, pretože rýchlo stratí hodnotu, druhý by zasa nechcel riskovať voľbou jazdeného vozidla - môže sa pokaziť, byť kradnuté či mať výrazne stočené kilometre. My sa tentokrát prikloníme na stranu druhého tábora.

Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii 64 fotografií v galérii Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii Zdroj: AUTO BILD

AUTO BILD vám prináša veľký prehľad niekoľkých desiatok najlacnejších modelov na Slovensku, ktorých cena neprekročí hranicu 10 000 eur. Rebríček otvára to najdrahšie spomedzi nich, pričom medzi ním a najlacnejším je rozdiel celých 3 400 eur. Samozrejme, zoznam zahŕňa len ceny úplne nových vozidiel s nulovým nájazdom.

25 lacných jazdeniek: Aj toto ľudia predávajú?

Kúpa vozidla z druhej ruky síce býva výhodná, no mnohé jazdenky sú doslova ako nášľapné míny. Týchto 25 by sme obišli zďaleka, napriek nízkej cenovke už na prvý pohľad kričia, že nie sú úplne...

Mnohé autá aj z tejto kategórie sú dnes už pomerne slušne vybavené. Prinajmenšom dva airbagy sa už stávajú nevyhnutnosťou, výnimkou nie je ani dvojnásobný počet. Väčšina z automobilov v rebríčku ponúka aspoň manuálnu klimatizáciu, nechýba v nich základné rádio, centrálne zamykanie či elektricky ovládané okná.

>>> Pozrite si kompletný zoznam 32 najlacnejších áut v SR <<<

Bohužiaľ, v galérii sa zväčša nachádzajú lepšie vybavené verzie - automobilky sa veľmi neochotne “chvália” autami v základnom vyhotovení a ich fotografie prakticky na oficiálnych kanáloch ani nezverejňujú. Do nášho prehľadu sa dostalo 32 áut, našim úmyslom bolo pokryť všetky majoritné značky pôsobiace u nás. Ak nám nejaký dostupný model ušiel, budeme radi, keď nás v diskusii doplníte. Celý prehľad nájdete vo veľkej galérii.


Najnovšie články
VW Chrobák má dnes výročie

Dynamicky tvarovaná štúdia Q Inspiration je schopná plne samostatného fungovania, má luxusný interiér a revolučný motor VC-Turbo.

Infiniti odhalilo v USA futuristický sedan

Zástupca trendovej vlny spája nemecké gény s francúzskymi, navyše stojí kdesi medzi kategóriami SUV a MPV. Ako funguje tento kríženec?

Test Opel Crossland X: Kašle na segmenty

Počas finančnej krízy v rokoch 2008 a 2009 predaj áut v EÚ výrazne klesol. Minulý rok bol preto pre európsky trh rekordný: prvýkrát po desiatich rokoch sa...

Predaj áut v EÚ sa konečne zotavil

Zmodernizovaná verzia tuzemského bestselleru sa ukáže na autosalóne v Ženeve. Okrem dizajnových zmien možno čakať aj technické úpravy.

Škoda Fabia: Kráľ slovenského trhu sa zmení

Predpokladané uvedenie dvojlitrového prepĺňaného benzínu sa naplnilo. Na európskych trhoch pravdepodobne vyradí atmosférický šesťvalec Pentastar.

Jeep Cherokee prichádza s tromi motormi

V titule nie je chyba, automobil skutočne môže byť schopný neptretržite jazdiť bokom aj stovky kilometrov. BMW to dokázalo s novým ostrým modelom M5, ktorý...

Šialené BMW M5: Drift dlhý stovky kilometrov?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×