Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zabudnite na jazdenky: Najlacnejšie nové autá

FOTO
Množstvo vodičov často premýšľa, či radšej kúpiť jazdené, alebo nové vozidlo. Každé z nich má svoje výhody. Pozrite si 32 nových áut, ktoré sa predávajú na Slovensku a stoja menej ako 10 000 eur.
64 131 príspevkov 02.06.2017 / Filip Kadlečík

Motoristi sú v tomto ohľade rozdelení na dva tábory. Jeden by si ani za nič nekúpil nové auto, pretože rýchlo stratí hodnotu, druhý by zasa nechcel riskovať voľbou jazdeného vozidla - môže sa pokaziť, byť kradnuté či mať výrazne stočené kilometre. My sa tentokrát prikloníme na stranu druhého tábora.

Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii 64 fotografií v galérii Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii Zdroj: AUTO BILD

AUTO BILD vám prináša veľký prehľad niekoľkých desiatok najlacnejších modelov na Slovensku, ktorých cena neprekročí hranicu 10 000 eur. Rebríček otvára to najdrahšie spomedzi nich, pričom medzi ním a najlacnejším je rozdiel celých 3 400 eur. Samozrejme, zoznam zahŕňa len ceny úplne nových vozidiel s nulovým nájazdom.

25 lacných jazdeniek: Aj toto ľudia predávajú?

Kúpa vozidla z druhej ruky síce býva výhodná, no mnohé jazdenky sú doslova ako nášľapné míny. Týchto 25 by sme obišli zďaleka, napriek nízkej cenovke už na prvý pohľad kričia, že nie sú úplne...

Mnohé autá aj z tejto kategórie sú dnes už pomerne slušne vybavené. Prinajmenšom dva airbagy sa už stávajú nevyhnutnosťou, výnimkou nie je ani dvojnásobný počet. Väčšina z automobilov v rebríčku ponúka aspoň manuálnu klimatizáciu, nechýba v nich základné rádio, centrálne zamykanie či elektricky ovládané okná.

>>> Pozrite si kompletný zoznam 32 najlacnejších áut v SR <<<

Bohužiaľ, v galérii sa zväčša nachádzajú lepšie vybavené verzie - automobilky sa veľmi neochotne “chvália” autami v základnom vyhotovení a ich fotografie prakticky na oficiálnych kanáloch ani nezverejňujú. Do nášho prehľadu sa dostalo 32 áut, našim úmyslom bolo pokryť všetky majoritné značky pôsobiace u nás. Ak nám nejaký dostupný model ušiel, budeme radi, keď nás v diskusii doplníte. Celý prehľad nájdete vo veľkej galérii.


Najnovšie články
Obrovské prekvapenie: V garáži našli superauto

Vďaka pohonu všetkých kolies ponúka horúce kombi raketové rozjazdy a viac stability v zákrutách, ale je smädnejšie a trochu menej zábavné.

Test Leon ST Cupra 300: Oplatí sa 4Drive?

Kia Stinger GT je zjavom sama o sebe. So svojim 3,3 litrovým šesťvalcom a elegantným dizajnom je očarujúcim autom už na prvý pohľad. Tuneri z West Coast...

Kia Stinger GT: Prvý seriózny tuning v USA

Päťdverové kupé si ponechalo dynamickú siluetu i základné proporcie, no ergonómiu interiéru a množstvo technológií prebralo od á-osmičky.

Audi A7 ide po stopách vlajkovej lode

Už začiatkom októbra sa zistilo, že finálne kontroly vozidiel robili v niektorých prípadoch inšpektori bez osvedčenia. Teraz sa problém ešte rozšíril...

Nissan pozastaví výrobu áut pre japonský trh

Americký tuner naznačuje, že jeho Venom F5 možno dosiahne 300 míľ za hodinu. Hyperšport bude mať premiéru na výstave SEMA.

Hennessey opäť vyzýva Bugatti na duel

Severský automobil vhodne kombinuje eleganciu s imidžom zálesáka a ponúka dobrú priechodnosť terénom len s časťou nevýhod triedy SUV.

Test Volvo V90 CC: Luxusný kompromis
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×