Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zabudnite na jazdenky: Najlacnejšie nové autá

FOTO
Množstvo vodičov často premýšľa, či radšej kúpiť jazdené, alebo nové vozidlo. Každé z nich má svoje výhody. Pozrite si 32 nových áut, ktoré sa predávajú na Slovensku a stoja menej ako 10 000 eur.
64 129 príspevkov 02.06.2017 / Filip Kadlečík

Motoristi sú v tomto ohľade rozdelení na dva tábory. Jeden by si ani za nič nekúpil nové auto, pretože rýchlo stratí hodnotu, druhý by zasa nechcel riskovať voľbou jazdeného vozidla - môže sa pokaziť, byť kradnuté či mať výrazne stočené kilometre. My sa tentokrát prikloníme na stranu druhého tábora.

Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii 64 fotografií v galérii Toyota Yaris Start stojí 9 990 eur, ďalšie autá nájdete v galérii

AUTO BILD vám prináša veľký prehľad niekoľkých desiatok najlacnejších modelov na Slovensku, ktorých cena neprekročí hranicu 10 000 eur. Rebríček otvára to najdrahšie spomedzi nich, pričom medzi ním a najlacnejším je rozdiel celých 3 400 eur. Samozrejme, zoznam zahŕňa len ceny úplne nových vozidiel s nulovým nájazdom.

25 lacných jazdeniek: Aj toto ľudia predávajú?

Kúpa vozidla z druhej ruky síce býva výhodná, no mnohé jazdenky sú doslova ako nášľapné míny. Týchto 25 by sme obišli zďaleka, napriek nízkej cenovke už na prvý pohľad kričia, že nie sú úplne...

Mnohé autá aj z tejto kategórie sú dnes už pomerne slušne vybavené. Prinajmenšom dva airbagy sa už stávajú nevyhnutnosťou, výnimkou nie je ani dvojnásobný počet. Väčšina z automobilov v rebríčku ponúka aspoň manuálnu klimatizáciu, nechýba v nich základné rádio, centrálne zamykanie či elektricky ovládané okná.

>>> Pozrite si kompletný zoznam 32 najlacnejších áut v SR <<<

Bohužiaľ, v galérii sa zväčša nachádzajú lepšie vybavené verzie - automobilky sa veľmi neochotne “chvália” autami v základnom vyhotovení a ich fotografie prakticky na oficiálnych kanáloch ani nezverejňujú. Do nášho prehľadu sa dostalo 32 áut, našim úmyslom bolo pokryť všetky majoritné značky pôsobiace u nás. Ak nám nejaký dostupný model ušiel, budeme radi, keď nás v diskusii doplníte. Celý prehľad nájdete vo veľkej galérii.


Najnovšie články
Elektrický Aston Martin príde v roku 2019

Je iróniou osudu, že Volkswagen, ktorý okrem iného impérium vybudoval na motoroch so skratkou TDI, môže byť tým, kto diesel nakoniec aj pochová. Oplatí sa ešte...

Dilema: Oplatí sa vôbec ešte kúpiť naftové auto?

Rozpis dopravných policajných hliadok platný na stredu 28. júna 2017. Prinášame prehľad neoznačených vozidiel.

Dopravné policajné hliadky na dnes

Modifikovaný hatchback po okruhu naháňa silnejší superšport, v komplikovanejších sekciách dobieha náskok a často mu visí za nárazníkom.

Nordschleife: Mégane R.S. a McLaren 12C

Opäť sme si vyskúšali malého zábavného Angličana, no tentokrát so zimným obutím. Podľa očakávania prinieslo horšie jazdné vlastnosti i vyššiu spotrebu.

Test MINI Cooper S: Šibal má rád leto

Koncom leta ponúkne spoločnosť Bonhams na predaj až sedem automobilov slúžiacich ako homologizačné špeciály obávanej súťažnej kategórie.

Výnimočná šanca: Výpredaj áut skupiny B

V centre floridskej metropoly bude stáť 66-poschodová stavba plná luxusných apartmánov, ktorá je výsledkom partnerstva s lokálnym developerom.

Aston Martin chystá v Miami mrakodrap
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×