Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Carlex Design: Zlato pre S63 AMG

Poliaci si povedali, že ku kráľovi patrí zlato. Tak si vzali na mušku Mercedes S63 AMG a jeho interiér patrične ozdobili drahým kovom.
13 1 príspevok 26.02.2014 / Radoslav Belák

Poľský úpravca Carlex Design, špecializujúci sa prevažne na interiéry, potešil oko naposledy vylepšením americkej Corvetty C6. Teraz si vzal na mušku kráľovskú triedu S od Mercedesu a to rovno vo verzii S63 AMG. Tento kúsok oplýva luxusom už pri opustení výrobnej linky, ale tuner Carlex sa rozhodol posunúť eSko ť na ešte vyššiu úroveň. Pre tento účel zvolil to najlepšie, čo sa dalo: zlato.

Interiér Mercedesu S63 AMG vykladaný zlatom od Carlex Design 13 fotografií v galérii Interiér Mercedesu S63 AMG vykladaný zlatom od Carlex Design Zdroj: Carlex Design

Interiér Mercedesu vybavili Poliaci množstvom zlatých prvkov. Nejde pritom o žiadnu fóliu, dielce sú kompletne vyrobené z tohto 24-karátového cenného kovu. Sú z neho mriežky audiosystému Burmester, vetracie otvory, tlačidlá na stredovej konzole aj na volante. Na ňom je tiež pôvodné kovové lemovanie nahradené zlatým, z drahého materiálu je tiež trojcípa hviezda a emblém Mercedes-Benz. Poľský úpravca vlastne nahradil všetky kovové časti zlatom a to sa podľa fotografií nachádza dokonca aj na pedáloch.

Carlex Design: Zlato pre S63 AMG 13 fotografií v galérii Carlex Design: Zlato pre S63 AMG Zdroj: Carlex Design Carlex Design: Zlato pre S63 AMG 13 fotografií v galérii Carlex Design: Zlato pre S63 AMG Zdroj: Carlex Design
Všetky nové dielce sú vyrobené z 24-karátového zlata

Interiér kráľa zo Stuttgartu vyzerá v takomto vyhotovení luxusne, no na mnohých bude záplava zlata nepochybne pôsobiť až gýčovo.  Tak či onak, na zverejnenie presných podrobností  o úprave si treba ešte nejaký čas počkať, rovnako aj na oficiálnu cenovku. Pri tej sa ale dá očakávať, že bude poriadne vysoká. 


Najnovšie články
VW je naďalej európskou trhovou jednotkou

Automobilke Hyundai sa na poli SUV darí, Tucson patrí medzi predajné hviezdy aj na Slovensku, Santa Fe dostáva novú generáciu. Teraz Kórea do ohňa prilieva...

Jazda s SUV Hyundai: Nástup silnej trojice

Japonské vozidlo dostalo početnú sadu prvkov vyrobených z uhlíkových vlákien, úprava vyjde na približne 10-tisíc eur.

Larte Design: Karbónový šat pre kupé Q60

Slováci stále kupujú nové autá, v júni však predaj mierne klesol. Medzi osobnými autami stále dominuje tradičná trojica Škoda, VW a Hyundai.

Slováci stále najviac obľubujú Škodu

Po druhej generácii elektromobilu Nissan absolvovala testy dvojica noviniek Ford a Volvo, obe získali perfektné hodnotenia.

Euro NCAP: Päť hviezd pre Focus aj XC40

Hoci emisná aféra stojí Volkswagen nemalé peniaze, jeho víťazné ťaženie to nezastavilo. V prvom polroku zlomil svoj predchádzajúci rekord v počte predaných áut.

VW má za sebou rekordný polrok

Britský superšport poháňa 3,5-litrový šesťvalec Ford EcoBoost, automobilka hovorí o maxime na úrovni 404 kW (550 k).

Noble M500: Angličan s americkým srdcom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×