Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Carlex Design: Zlato pre S63 AMG

Poliaci si povedali, že ku kráľovi patrí zlato. Tak si vzali na mušku Mercedes S63 AMG a jeho interiér patrične ozdobili drahým kovom.
13 1 príspevok 26.02.2014 / Radoslav Belák

Poľský úpravca Carlex Design, špecializujúci sa prevažne na interiéry, potešil oko naposledy vylepšením americkej Corvetty C6. Teraz si vzal na mušku kráľovskú triedu S od Mercedesu a to rovno vo verzii S63 AMG. Tento kúsok oplýva luxusom už pri opustení výrobnej linky, ale tuner Carlex sa rozhodol posunúť eSko ť na ešte vyššiu úroveň. Pre tento účel zvolil to najlepšie, čo sa dalo: zlato.

Interiér Mercedesu S63 AMG vykladaný zlatom od Carlex Design 13 fotografií v galérii Interiér Mercedesu S63 AMG vykladaný zlatom od Carlex Design Zdroj: Carlex Design

Interiér Mercedesu vybavili Poliaci množstvom zlatých prvkov. Nejde pritom o žiadnu fóliu, dielce sú kompletne vyrobené z tohto 24-karátového cenného kovu. Sú z neho mriežky audiosystému Burmester, vetracie otvory, tlačidlá na stredovej konzole aj na volante. Na ňom je tiež pôvodné kovové lemovanie nahradené zlatým, z drahého materiálu je tiež trojcípa hviezda a emblém Mercedes-Benz. Poľský úpravca vlastne nahradil všetky kovové časti zlatom a to sa podľa fotografií nachádza dokonca aj na pedáloch.

Carlex Design: Zlato pre S63 AMG 13 fotografií v galérii Carlex Design: Zlato pre S63 AMG Zdroj: Carlex Design Carlex Design: Zlato pre S63 AMG 13 fotografií v galérii Carlex Design: Zlato pre S63 AMG Zdroj: Carlex Design
Všetky nové dielce sú vyrobené z 24-karátového zlata

Interiér kráľa zo Stuttgartu vyzerá v takomto vyhotovení luxusne, no na mnohých bude záplava zlata nepochybne pôsobiť až gýčovo.  Tak či onak, na zverejnenie presných podrobností  o úprave si treba ešte nejaký čas počkať, rovnako aj na oficiálnu cenovku. Pri tej sa ale dá očakávať, že bude poriadne vysoká. 


Najnovšie články
V Škode sa schyľuje k štrajku

Seat sa dnes chystá odhaliť viacero detailov o svojej novej značke. My sa na veľkej slávnosti zúčastníme naživo a zjavne tam nebude chýbať ani ostrá Cupra...

Prvá Cupra odhalená: 200-koňová Ibiza?

Od svojho príbuzného sa nemecký reprezentant odlišuje prednou časťou, lakovanými nárazníkmi, diskami kolies či volantom.

Opel Combo francúzske gény neskrýva

Toyota zvoláva desaťtisíce pickupov pre dva problémy, ktoré môžu mať pri nehode vážne dôsledky alebo dokonca nehodu spôsobiť.

Toyota zvoláva tisíce pickupov

Nabrúsené kupé ponesie prívlastok, ktorý v taliančine označuje pretekársku trať. Jeho tvary evidentne diktovalo prúdenie vzduchu.

Ferrari 488 Pista: Na okruhu ako doma

Elektromobil merajúci 5,11 metra má natiahnutú siluetu, obrovské kolesá a batériu s kapacitou 111 kWh. Stačiť má až na 665 kilometrov bez dobíjania.

Rodinu Volkswagen I.D. rozšíri liftback

Toyota pripravuje elektromotory, ktoré vyžadujú až o polovicu menej vzácnych kovov. Dôvodom sú obavy z nedostatku surovín, keďže automobilky rozširujú ponuku...

Toyota obmedzí vzácne kovy v e-autách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×