Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľká narodeninová súťaž: Vyhrajte jednu z 25 cien

Zapojte sa do narodeninovej súťaže a zlepšite svoje šoférske schopnosti. Odpovedzte na tri jednoduché otázky a získajte jeden z 5 poukazov do školy šmyku Driving Academy v areáli Slovakia Ring alebo jedno z 20 tričiek s logom nášho portálu.
21.03.2012 / redakcia

Súťaž bola ukončená.

Súťaž prebiehala od 1. 3. 2012 do 21. 3. 2012 (vrátane).
Mená výhercov sme priniesli v tomto vyhodnotení súťaže.

AutoMoto.sk oslavuje svoje prvé narodeniny. Vďaka vám, našim čitateľom, sme sa už po ôsmich mesiacoch stali najčítanejším slovenským automobilovým portálom a svoju pozíciu si udržiavame dodnes.

Ako darček sme pre vás okrem narodeninového prekvapenia pripravili aj veľkú súťaž. Každý, kto správne odpovie na tri jednoduché otázky, bude zaradený do žrebovania o päť poukazov na výcvik v Centre bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring a 20 tričiek s logom AutoMoto.sk.

drivingacademy Poukážky do súťaže venuje Centrum bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring.

Súťažné otázky zneli:

Koľko jedinečných užívateľov podľa auditu AIMmonitor číta každý mesiac AutoMoto.sk?

  • Asi 30
  • Asi 50 000
  • 180 000 až 200 000

Ako správne reagovať, ak sa vozidlo dostane do pretáčavého šmyku?

  • Zavrieť oči a pevne držať volant
  • Stlačiť spojku a točiť volantom v smere jazdy
  • Použiť ručnú brzdu a pridať plyn

Odkedy bude na Slovensku platiť novela zákona o cestnej premávke, ktorá zavedie tzv. objektívnu zodpovednosť?

  • Od 1. 4. 2012
  • Od 1. 7. 2012
  • Od 31. 1. 2013

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci usporiadateľa (Azet.sk, a. s.) a partnerov súťaže, ako aj ich rodinní príslušníci. Pokiaľ výherca cenu odmietne alebo sa s ním nepodarí skontaktovať do 10 dní od žrebovania, usporiadateľ vyžrebuje náhradného výhercu.

Súhlas so spracovaním vašich osobných údajov

Pretože našim čitateľom z času na čas zasielame ponuky renomovaných spoločností, prosíme vás o nasledujúci súhlas so spracovaním vašich osobných údajov: Využitím služby či produktu spoločnosti Azet.sk, a. s., výslovne súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu mena, priezviska, e-mailovej adresy a poštovnej adresy pre účely ponuky obchodu alebo služieb. Tento výslovný súhlas je udeľovaný v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona O ochrane osobných údajov v platnom znení. Ak vyjadríte nesúhlas so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky obchodu alebo služieb, nebudú poskytnuté osobné údaje používané za týmto účelom.


Najnovšie články
Benzín a nafta: Kam sa pohne cena palív u nás?

Tri čínske automobilky vytvoria platformu pre spoločné cestovanie, tzv. zdieľanie jázd. Pre služby mienia využívať aj robotické vozidlá.

Čínske automobilky podporujú zdieľanie jázd

Francúzska automobilka Renault predala v prvej polovici roka na nemeckom trhu historicky najviac elektromobilov.

Elektromobily Renaultu sú u Nemcov obľúbené

Angličania onedlho predstavia nový prírastok k elektrickým hyperšportom. Ich model D-1 sa snaží zaujať nielen výkonom, ale i zovňajškom.

Dendrobium D-1: Predátor poháňaný elektrinou

Českí umelci aplikovali na karosériou modelov i3 a i8 státisíce zrniek zlatého prachu, výsledok má pripomínať nočnú oblohu.

Česi vytvorili pre dvojicu BMW lak zo zlata

Jedno z najúspešnejších malých vozidiel sveta čoskoro dostane už svoju piatu generáciu. Veľká premiéra sa odohrá na jeseň, my však máme prvé informácie už...

Renault Clio: Prvé detaily o piatej generácii

Súdny proces s Volkswagenom zasiahol aj jeho najväčšieho dodávateľa Bosch. Súd mu totiž nariadil uvoľniť interné dokumenty, vrátane písomnej komunikácie s VW.

Dieselgate: Bosch musí zverejniť dokumenty
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×