Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľká narodeninová súťaž: Vyhrajte jednu z 25 cien

Zapojte sa do narodeninovej súťaže a zlepšite svoje šoférske schopnosti. Odpovedzte na tri jednoduché otázky a získajte jeden z 5 poukazov do školy šmyku Driving Academy v areáli Slovakia Ring alebo jedno z 20 tričiek s logom nášho portálu.
21.03.2012 / redakcia

Súťaž bola ukončená.

Súťaž prebiehala od 1. 3. 2012 do 21. 3. 2012 (vrátane).
Mená výhercov sme priniesli v tomto vyhodnotení súťaže.

AutoMoto.sk oslavuje svoje prvé narodeniny. Vďaka vám, našim čitateľom, sme sa už po ôsmich mesiacoch stali najčítanejším slovenským automobilovým portálom a svoju pozíciu si udržiavame dodnes.

Ako darček sme pre vás okrem narodeninového prekvapenia pripravili aj veľkú súťaž. Každý, kto správne odpovie na tri jednoduché otázky, bude zaradený do žrebovania o päť poukazov na výcvik v Centre bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring a 20 tričiek s logom AutoMoto.sk.

drivingacademy Poukážky do súťaže venuje Centrum bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring.

Súťažné otázky zneli:

Koľko jedinečných užívateľov podľa auditu AIMmonitor číta každý mesiac AutoMoto.sk?

  • Asi 30
  • Asi 50 000
  • 180 000 až 200 000

Ako správne reagovať, ak sa vozidlo dostane do pretáčavého šmyku?

  • Zavrieť oči a pevne držať volant
  • Stlačiť spojku a točiť volantom v smere jazdy
  • Použiť ručnú brzdu a pridať plyn

Odkedy bude na Slovensku platiť novela zákona o cestnej premávke, ktorá zavedie tzv. objektívnu zodpovednosť?

  • Od 1. 4. 2012
  • Od 1. 7. 2012
  • Od 31. 1. 2013

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci usporiadateľa (Azet.sk, a. s.) a partnerov súťaže, ako aj ich rodinní príslušníci. Pokiaľ výherca cenu odmietne alebo sa s ním nepodarí skontaktovať do 10 dní od žrebovania, usporiadateľ vyžrebuje náhradného výhercu.

Súhlas so spracovaním vašich osobných údajov

Pretože našim čitateľom z času na čas zasielame ponuky renomovaných spoločností, prosíme vás o nasledujúci súhlas so spracovaním vašich osobných údajov: Využitím služby či produktu spoločnosti Azet.sk, a. s., výslovne súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu mena, priezviska, e-mailovej adresy a poštovnej adresy pre účely ponuky obchodu alebo služieb. Tento výslovný súhlas je udeľovaný v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona O ochrane osobných údajov v platnom znení. Ak vyjadríte nesúhlas so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky obchodu alebo služieb, nebudú poskytnuté osobné údaje používané za týmto účelom.


Najnovšie články
Honda Insight má jazdiť pod päť litrov

Francúzska značka začína byť silným hráčom na dôležitom indickom trhu. Model Kwid zaknihoval veľký úspech a Renault vraj chystá podobnú obdobnú novinku, ktorá...

Renault: Ešte lacnejšie SUV než Dacia Duster?

Francúzska automobilka Renault ukončila minulý rok s rekordnými číslami. Predaj potiahol región Ázie a Tichomoria, predovšetkým však Čína.

Renault v rekordérskej nálade

Polčasové zmeny zasiahli typ Active Tourer i jeho väčšieho brata. Prinášajú nielen osvieženú vizáž, ale aj dvojspojkovú prevodovku.

BMW modernizuje svoje kompaktné MPV

Neznámy milovník deväťstojedenástky zhromažďoval pod jednou strechou to najlepšie z ikonickej generácie 964. Čoskoro jeho kolekcia poputuje do aukcie.

Dražiť sa bude unikátna zbierka Porsche

Stredne veľké SUV prispieva k budovaniu mena švédskeho výrobcu, pyšný môže byť taktiež Volkswagen s tromi prvenstvami.

Najbezpečnejšou novinkou je Volvo XC60

Nemecký off-road spája tradičné silné stránky s výdobytkami súčasnej techniky, vďaka čomu by predchodcu mal prekonať vo všetkých smeroch.

Mercedes-Benz triedy G: Moderná klasika
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×