Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford zaútočí na Las Vegas s Focusom a Fiestou

Na nadchádzajúcej výstave SEMA v Las Vegas bude mať automobilka Ford početné zastúpenie. Novinkou budú upravené kúsky nového Focusu.
10 24.10.2011 / Marek Pokrývka

Centrom expozície americkej automobilky Ford na blížiacej sa výstave SEMA bude nová generácia typu Focus. Prezentovať tu bude šesť hatchbackov a jeden sedan. Úpravy sú dielom rôznych firiem, vyhotovené sú vo viacerých štýloch. Pod autá sa podpísali firmy ako Roush, Steeda či Capaldi Racing.

Ford Focus sedan v úprave od Capaldi Racing 10 fotografií v galérii Ford Focus sedan v úprave od Capaldi Racing

Chýbať nebude ani obľúbený hatchback Fiesta. Ford ho bude prezentovať v troch kusoch. Upravené Fiesty pochádzajú z dielní M2-Motoring, Gold Coast Automotive a Aarona Vaccara. Automobilka v súčasnosti ponúka predbežný pohľad na upravené automobily prostredníctvom počítačových grafík.

BANNER300


Najnovšie články
Balíte sa na dovolenku? Pozor, pokuta až 5 000 €

Rozpis dopravných policajných hliadok platný na stredu 24. mája 2017. Prinášame prehľad neoznačených vozidiel.

Dopravné policajné hliadky na dnes

Kategória automobilových sleeperov dostala nový prírastok. Je ním staré Audi S2 Avant, ktoré po úpravách šikovných mechanikov zrýchľuje závratnou rýchlosťou.

Staré Audi S2 Avant má pod kapotou 812 koní

Mladoboleslavský sedan sa zmenil na kupé s vyklápacou zadnou časťou, má motor uprostred a asi trikrát vyšší výkon než originál.

Extrémna Škoda 120: Prekvapuje motorom

PRVÁ JAZDA Piata generácia Nissanu Micra sa pokúša o reštart. So svojimi predchodcami štýlová novinka totiž nemá prakticky nič spoločné. Aký je drobný Japonec...

Nissan Micra číslo päť: Podarená premena

Malý hatchback má pomerne dravý vzhľad, podľa zákulisných zdrojov bude dostupný s motormi schopnými spaľovať benzín i etanol.

Fiat Punto nahradí originálny typ Argo

Mark Fields odchádza do dôchodku po 28 rokoch práce vo firme. Vo funkcii ho vystrieda Jim Hackett, ktorý prišiel do automobilky v roku 2013.

Ford potvrdil výmenu generálneho riaditeľa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×