Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sú chvíle, keď sa od svojho verného spoločníka musíte alebo potrebujete na chvíľu odlúčiť. 2695

Dajte svojmu autu voľno

Britskú značku odkúpili krajania zo spoločnosti AC Cars. Ďalší scenár môže zahŕňať premenovanie roadsteru i premiestnenie produkcie z Norfolku. 2695

Zenos bude pokračovať vo výrobe typu E10

EXKLUZÍVNE O elektromobile z Mladej Boleslavi sa hovorí dlhší čas. Škoda už vypustila viacero indícií, vďaka ktorým sme si poskladali kompletný obraz. Pozrite si nový elektromobil českej automobilky... 2695

Škoda sa prezradila: Je toto prvý elektromobil?
Test Peugeot 508 RXH: Komfort nadovšetko

PRVÁ JAZDA Absolvovali sme pilotné kilometre za volantom druhej generácie liftbacku, ktorý sa zlepšil v mnohých smeroch.

Opel Insignia: Doťahuje sa na prémiu

Preverili sme konzervatívne pôsobiacu limuzínu triedy E so slušnou náložou pod kapotou: silným šesťvalcom poháňajúcim obe nápravy.

Test Mercedes E400: Svalovec v smokingu

Honda Jazz tretej generácie je stále veľmi praktickým a všestranným autom. Okrem štandardného manuálu je dostupná aj s drahšou CVT prevodovkou...

Test Honda Jazz: Oplatí sa s automatom CVT?

Tretia generácia kompaktu získava body kvalitne pôsobiacim interiérom, pružným benzínovým motorom i dobre naladeným podvozkom.

Test Hyundai i30: Mieri medzi najlepších

Prvá generácia najmenšieho SUV z Mníchova tvarmi akoby nestarla, od jej premiéry pritom uplynulo už osem rokov. Pod karosériou však skrýva vážny...

Jazdené BMW X1: Veľký pozor na motor

Štvrtá generácia francúzskeho MPV nás zaujala dizajnom i sériovými dvadsaťpalcovými kolesami. Aké je toto príťažlivé rodinné vozidlo v praxi?

Test Renault Scénic: Pre mladú rodinu
Geniálna reklama: Nájdite Bentley v Dubaji

Otvorené vozidlo dostalo karbónové nárazníky, ráfiky s priemerom 21 palcov a luxusný kožený interiér. Výkon jeho osemvalca dosahuje 625 kW.

Brabus 850 Cabriolet: Maximálka 350 km/h

ZO ŽENEVY Ženevský autosalón aj tento rok opäť priniesol množstvo automobilových premiér či dychberúcich konceptov. Tento týždeň však motoristický sviatok zavrel svoje brány. Pripomeňte si s nami jeho najdôležitejšie premiéry.

Kvíz: Spoznáte ženevské novinky podľa detailov?

TOP VIDEO V Peru vyčíňa vodný živel a život znepríjemňuje nielen farmárom, ale napríklad aj šoférom. Tento vodič potreboval prebrodiť divokú rieku, no situácia...

Divoká rieka strhla auto aj s vodičom

Extrémne modifikovaný drobec má množstvo karbónových dielcov, kožou potiahnutý interiér a turbomotor s výkonom 297 kW (404 k).

Pogea Racing: Vrecková raketa Fiat 500

TOP VIDEO Španielska automobilka nakrúcala v Laponsku reklamu na ostrý kombík. Nešlo o preteky, dôležitý bol efekt.

Leon Cupra sa postavil psiemu záprahu

Talianske kupé z roku 1984 je vo veľkej miere pôvodné. Má čiernu karosérie a interiér potiahnutý kožou vínovej farby, na ktorej je cítiť zub času.

Pod kladivko ide vzácne De Tomaso
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×