Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru na snehu: Ktoré je to najvšestrannejšie?

Volkswagen postavil SUV, ktoré spolu s Arteonom či Touaregom má byť začiatkom novej a imidžovej éry značky. Môže však vôbec súperiť s legendárnym Golfom, od ktorého sa zasa až tak nelíši?

Test Volkswagen T-Roc 1.5 TSI: Nahradí aj Golf?

Základný recept na úspešné rumunské SUV zostáva po generačnej výmene rovnaký, no k pokroku došlo vo viacerých kľúčových oblastiach.

Test Dacia Duster II: Evolúcia sa podarila

Kia sa už dlhšie čoraz odvážnejšie púšťa do hybridných vôd a ide jej to stále lepšie. Optima SW vo vyhotovení PHEV sľubuje slušnú spotrebu...

Test Kia Optima SW: Dospelý plug-in hybrid

Prvé zvýšené kombi zo Stuttgartu výborne zvládne rolu manažérskeho koča, partnera chalupárov i rýchleho hltača kilometrov.

Test Mercedes E350d All-Terrain: Univerzál

Segment pick-upov zažíva v posledných rokoch boom a model Alaskan je jedným z jeho produktov. Renault je u nás tradične silným úžitkovým hráčov, no...

Test Renault Alaskan: Vynikajúca alternatíva

Mazda CX-5 na ceste vytŕča. Je iná ako ostatné veľké SUV, má svoj nezameniteľný štýl a bez námahy otáča hlavy okoloidúcim. Nič však nie je dokonalé -...

Test Mazda CX-5: Voľba srdca aj rozumu
Toto BMW naháňa strach aj superšportom

VIDEO Britská spoločnosť rFpro prišla na trh s prelomovou platformou. Vďaka ich systému bude vývoj autonómnych vozidiel jednoduchší. Podľa skúseností však nie sú počítačom riadené automobily neomylné.

Evolúcia autonómnych áut: Učia sa virtuálnou realitou

Sivo-biele kupé z roku 1993 poháňa o štyri roky mladší motor z rely špeciálu triedy WRC, výkon 294 kW (400 k) prenáša na všetky kolesá.

Ken Block ukázal svoje nové náradie

VIDEO Úpravca z amerického Texasu naordinoval SUV pozmenený kompresor, odlišné sacie potrubie a svieže dáta pre riadiacu jednotku.

Hennessey šľachtí aj najvýkonnejší Jeep

Športový sedan z generácie E39 dostal predný nárazník z kupé M4, rozšírené blatníky či zadný dielec z modelu M3.

BMW M5: Modernejšie neznamená krajšie

FOTO Pri prezeraní fotografií z miesta nehody, ktorú mala moderná Kia s staručké Volvo, sa na prvý pohľad môže zdať, že kedysi boli autá bezpečnejšie. Nie...

Zrážka starého a nového auta: Kto obišiel lepšie?

FOTO Svet reklám je krásny, plný farieb, dobrého počasia, dobrodružstva, úsmevov a lásky. Problémom však je, že je aj nereálny. Presne tento fakt šikovne...

Reklama vs. realita: Ako vyzerajú autá v základe?
Predaj áut v EÚ klesol, dokonca aj v Nemecku

Prvý štvrťrok je vždy v predaji diaľničných známok najsilnejší, nakoľko motoristi kupujú ročné známky. Predalo sa ich takmer milión. A kde vodiči najviac nakupujú? Na obchodných miestach.

Za diaľničné známky vyše 40 miliónov eur

VIDEO Dve vozidlá z minulej dekády absolvovali frontálnu kolíziu i bočný náraz, hodnotené boli na základe dobových štandardov Euro NCAP. Podľa odborníkov stúpla vinou skorodovaných dielcov šanca na úmrtie pasažierov japonského modelu o 20 percent.

Korózia: Ako ovplyvňuje bezpečnosť auta?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×