Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test BMW 530e: Hybrid pre špecifické prípady

Do našej redakčnej garáže sa vrátila päťtisícosmička, predtým skúšaný benzínový trojvalec však nahradil objemnejší naftový motor.

Test Peugeot 5008: Sedí mu viac nafta?

FOTO Toyota nás pozvala na seminár o bezpečnosti, autonómnom riadení a budúcnosti automobilov. To, čo sme sa dozvedeli, bolo nečakané. Japonskí i americkí odborníci dávajú sebestačným vozidlám čas a majú jedno nečakané riešenie.

Toyota zbrojí: Jazda na autonómnom Lexuse LS

Redakčnou skúškou vanu vo verzii VTi 120 XTR sme zisťovali, či dokáže napriek svojmu veku splniť požiadavky dnešného vodiča.

Test Citroën Berlingo: Nepodlieha móde

Do rúk sa nám dostalo kombi so športovým vzhľadom a silnejšou verziou zážihového dvojlitra. Nadväzuje na odkaz verzie ST220?

Test Ford Mondeo: Diaľničný expres

VIDEO Modernizované Sandero Stepway Outdoor vyzerá podstatne lepšie než jeho predchodca, stále však má aj svoje muchy. Na jednu z nich si pri kúpe treba...

Test Sandero Stepway: Na čo sa vôbec nehodí?

Litrového motora sa netreba báť, českému autu dáva dostatočnú dynamiku a kultivovanosťou neurazí. Oproti predchodcovi je navyše úspornejší.

Test Škoda Fabia 1.0 TSI: Ozaj očakávaná?
Bude takto vyzerať ostrejšie BMW M2?

V réžii nemeckého tunera prešiel nabrúsený kompakt kúrou, ktorá zahŕňa ladenie motora s výsledným maximom 338 kW (460 k).

ABT Sportsline: Sériový výkon RS3 nestačí

TOP VIDEO Veľký luxusný kombík nie je schopný len na papieri, čo dokázal v rukách ostrieľaného testovacieho vodiča na Nürburgringu.

Mercedes-AMG E63 S: Najrýchlejšie kombi

Vlani uniknuté patentové obrázky nakoniec nezachytávajú sériový model, ale virtuálny koncept navrhnutý pre svetoznámu konzolovú hru.

Malá sestra Hondy NSX bude len digitálna

FOTO Už dlhé roky sa ťahá situácia, v ktorej papierové údaje o spotrebe zväčša ani zďaleka nezodpovedajú realite. Pozrite si zoznam vozidiel, pri ktorých...

Najväčší klamári: Reálna vs. udávaná spotreba

TOP VIDEO Americká značka Jeep je dnes už automobilovou ikonou. Vo veľkom ťaží predovšetkým zo svojej histórie, ktorá sa začala už v roku 1940. Pozrite si...

Krásne video: Takto sa rokmi menil Jeep

FOTO Britská firma vytvorila sedem zaujímavých vizualizácii, na ktorých vtisla súčasným autám retro vzhľad. Nejde o prvý takýto prípad.

Známe superšporty: Návrat do minulosti
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×