Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test Ford Edge: Splnený americký sen

Omladený Citroën C-Elysée sme už testovali v jeho benzínovej verzii, teraz nadišiel čas na výkonnejší a drahší naftiak. Oplatí sa zvážiť kúpu tohto dostupného sedanu i so vznetovou motorizáciou?

Test Citroën C-Elysée: Dvojitá úspora s naftou?

Opäť sme vyskúšali úspešné SUV, ktoré dostalo krátko pred odchodom do dôchodku dvojspojkovú prevodovku a vyhotovenie Outdoor.

Test Dacia Duster: Rozlúčka s originálom

Vrchol štandardnej ponuky je racionálnejšou alternatívou k plnohodnotnému modelu M3, ktorá ponúka dostatok zábavy na každý deň.

Test BMW 340i: Návykový koncert motora

Volkswagen Arteon vyzeral už na prvých snímkach ako auto, ktoré posunie dizajnové smerovanie VW správnym smerom. Zdá sa, že toto očakávanie naplnil...

Test Volkswagen Arteon 2.0 TDI: Pán Populárny

Mercedes-Benz si aktuálnu ponuku do veľkej miery zakladá na automobiloch s väčšou svetlou výškou. Zároveň so svetlosťou však stúpa aj cenovka. Je...

Test Mercedes GLA: Vstupenka do sveta SUV

Odolný kombík sme si vyskúšali s vrcholným motorom. Nie je to ľudové auto, no pre každodenné používanie ide o najuniverzálnejší model.

Test Škoda Octavia Scout: Berte špičku
Takmer ju zrazil vlak: Kde spravila chybu?

Osemvalcový automobil dostal ľahšie výfukové potrubie, ktoré si nevyžaduje ďalšie zásahy. Vhodné je pre verzie GT i GT S.

Akrapovič  vyladil Mercedes-AMG GT

TOP VIDEO Šofér zeleného hatchbacku nerešpektoval semafor. Najprv takmer zrazil ženu, v snahe vyhnúť sa jej však stratil kontrolu nad vozidlom.

Vodič doplatil na ignorovanie červenej

Pretekársky roadster s karosériou Scaglietti a trojlitrovým štvorvalcom vznikol v sérii 31 exemplárov, dnešných dní sa nedožili všetky.

Ferrari 750 Monza: Ďalšie sedemciferné

Americký off-road s ložnou plochou a plátennou strechou poháňajú dva elektromotory s výkonom 360 kW (490 k), batéria má kapacitu 100 kWh.

Schwarzenegger: Elektrina aj pre Hummer

TOP VIDEO Číslami z exaktne meraného testu dynamiky sa pýcha britskej automobilky dostáva do spoločnosti omnoho drahších modelov.

McLaren 720S sa vyrovná hyperšportom

Nemecká firma prezentovala ďalšiu verziu vozidla, ktorá svoju podstatu prezrádza názvom MHX 800. Z osemvalca vyžmýkal špecialista presne 605 kW (823...

Monštruózne BMW dostalo ešte viac výkonu
Daimler investuje do závodu v Alabame

Rozpis dopravných policajných hliadok platný na piatok 22. septembra 2017. Prinášame prehľad neoznačených vozidiel.

Dopravné policajné hliadky na dnes

Rakúsko zaviedlo program alcolocku (zariadenie vypne motor, ak zistí alkohol v dychu) pre vodičov, ktorí opakovane jazdia pod vplyvom alkoholu. Hoci je dobrovoľný a nákladný, prináša určité výhody. Plánuje sa niečo podobné aj na Slovensku?

Rakúska novinka: Pasca na vodičov s alkoholom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×