Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test Peugeot 3008 GT: Chcelo by to 4x4?

Na test BMW i3 s väčším dojazdom sme sa tešili. Ide predsa o elektromobil, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z budúcnosti. Darí sa mu však naplniť to, čo naznačuje netradičným exteriérom?

Test BMW i3: Predbehlo svoju dobu?

Japonské vozidlo síce nemá niektoré najnovšie čačky-mačky, ale ponúka množstvo priestoru i dobré schopnosti mimo asfaltu.

Test Mitsubishi Outlander: Stará škola SUV

Ultra kompaktné SUV. Takto označuje japonská značka svojho drobca, ktorý nás oslovil dizajnom, atmosférickým motorom i obratnosťou v meste.

Test Suzuki Ignis: Zásah do čierneho

Škoda Kodiaq sa väčšine zákazníkov automaticky spája s dvojlitrovým dieselovým agregátom. Existuje však aj iná, lacnejšia, alternatíva. Stojí za to...

Test Kodiaq 1.4 TSI: Netreba ho zatracovať

Štvorvalec nás potešil svojím výkonom a šokoval spotrebou mimo mesta. Jazdecký potenciál kompaktu dokáže využiť lepšie než menší agregát.

Test Honda Civic 1.5 Turbo: Jasný víťaz

Kto obstojí v dlhodobom teste cez 100-tisíc km? AUTO BILD ukazuje víťazov a porazených: všetky vozidlá, ktoré skúšku v ostatnom čase absolvovali, sme...

Rebríček: Ktoré autá sú najspoľahlivejšie?
Nádherný Countach: Klasika jazdí vidiekom

Kupé disponuje porciou 496 kW (675 k), podvozkom s komponentmi KW a karbónovými dielcami. Disciplína 0-100 km/h mu trvá 2,7 sekundy.

Modrý šíp: Porsche 911 dosiahlo 344 km/h

TOP VIDEO Šprinty na štvť míle sú odjakživa skôr doménou amerických muscle cars. Medzi nimi sa však zavše zjavia aj exoti, ktorých neradno podceňovať.

Výkon cez 2 000 koní: Najrýchlejšie Evo sveta

Navneeth Kannan navrhol, ako by mohol japonský produkt vyzerať v roku 2025. Elektromobil čerpá zo súčasného štylistického jazyka značky.

Infiniti Q50 EV: Elektrická budúcnosť

TOP VIDEO Organizátori slávneho podujatia zverejnili oficiálny záznam jazdy dvanásťvalcového kupé a stručne ho predstavili.

Lamborghini Centenario v plnom nasadení

Charakteristické farby si v rámci krátkodobej pôžičky obliekla honosná biela limuzína Ghost, navyše v špeciálnej edícii Black Badge.

Policajný luxus: Rolls-Royce pre mužov zákona

Taliansky veterán má špecifický vzhľad a techniku Chrysler. Jeden exemplár z 26-člennej série plánuje v rámci dražby ponúknuť spoločnosť RM...

Na predaj je bezchybné kupé Ghia L 6.4
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×