< späť na článok

Diskusia :Nové BMW 3: Bavorský pilier v pohybe

6 príspevkov
12.12.2011 17:20 / goldier nevhodné
"Krátka jazda z naftovou verziou potvrdila dojmy" - sup-sup, opravit. inak pekne auto s este krajsou technikou.
12.12.2011 17:54 / Jan_Trangel
0
nevhodné
Dakujeme za upozornenie, uz sme to opravili. Pekny den,
12.12.2011 15:36 / diablo87 nevhodné
3er vždy bol aj bude tá najlepšia kombinácia všetkého čo BMW robí (Y)
12.12.2011 09:20 / Lovap1 nevhodné
Taktiež by som sa prihováral za lepúšie foto. Tie biele bodky - myslel som si, že mám niečo s monitorom, ale ako vidím má to asi aj niekto iný. Ďalej - fotky sú dosť tmavé a detaily preto moc nevyniknú. Týka sa to v podstate väčšiny fotiek pri väčšine testov.
12.12.2011 08:40 / 11kubik11 nevhodné
konecne zaujimavy BAWOR :-) ja sa chcem spytat pana redaktora alebo fotografa....je fakt uplny problem kupit novy fotoaparat?? tie pixle co tam chybaju ...to vypada hrozne.... dakujem.
12.12.2011 11:02 / MarianBalog
0
nevhodné
Za chybu sa ospravedlňujem. Fotoaparáta je OK, ide o zlú postprodukciu. Budem sa snažiť zlepšiť to pre budúcnosť. MB
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Americký federálny úrad pre letectvo dnes predĺžil o ďalších 24 hodín zákaz letov do izraelského Tel Avivu, ktorý vstúpil do platnosti v utorok večer.

Lety do izraelského Tel Avivu sú naďalej zrušené

Súťaž družstiev v korde mužov na majstrovstvách sveta v Kazani ovládli francúzski reprezentanti. V stredajšom finále si poradili s Kórejskou...

Šerm-MS: Zlato získali Francúzi a Rusky

Nový smartfón s Windows Phone 8.1 využíva štvorjadrový čip a ponúkne verziu s dvoma SIM.

Dve SIM za stovku: Nokia Lumia 530

Namiesto vzájomne nekompatibilných systémov sa máme dočkať jednej univerzálnej platformy pre rôzne typy zariadení.

Microsoft chce len jeden Windows
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie