< späť na článok

Diskusia :Nový VW Beetle: Mužnejší a lacnejší

3 príspevkov
01.08.2011 09:58 / Vantage nevhodné
Ford sa poučil z "úspechu" oboch verzií Scorpia a náhradu už radšej ani nevyrobil. Vo VW sa ale nepoučia nikdy..... Napriek katastrofám zvaným "Phaeton a New Beetle" znovu dajú do výroby to isté - aby zažili podobne úžasné predaje ako minule. Som zvedavý, koľko ľudí si kúpi autá s tak katastrofálnou stratou hodnoty. V tomto ukazovateli sa môže Phaetonu a Beetlu rovnať snáď len Porsche Cayenne.
01.08.2011 10:16 / Pribik
0
nevhodné
Suhlasim, ale myslim ze na stratu hodnoty sa mozu dnesne "superekologicke" automobilky vyprd*nut. (N) Tiez ma bohvieako volkswageny nepritahuju, toto auto mi vsak napriek tomu pride sympaticke... uvidime ako dlho sa uchova aktualnost designu... o zivotnosti pomlcim kedze je to vypocitan(v)e na 180 000km potom papa secko naraz... Ak im tak skutocne islo o to nejakym sposobom drzat tradiciu Beetle, mali dat motor dozadu
01.08.2011 08:07 / bela.capa nevhodné
no tak toto sa im podarilo, velmi pekne auto je z neho (Y)
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Po tom, ako z vládnucej koalície odišli dve politické strany, oznámil svoju rezignáciu aj ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk. Tieto kroky by mali...

Ukrajinský premiér Jaceňuk rezignoval, odchádza po rozpade vládnucej koalície

Talian Vincenzo Nibali sa stal víťazom 18. etapy cyklistických pretekov Tour de France z Pau na Hautacam (145,5 km) a v pyrenejských kopcoch...

TdF: Famózne víťazstvo Nibaliho, Sagan má „v suchu“ zelený dres

Aj tento rok udeľujeme operátorom vysvedčenia. Známky im udelíte vy.

Oznámkujte operátorov a vyhrajte!

Aktuálna akcia zahŕňa značky ako Hitman, Thief, Deus Ex, Just Cause či Lara Croft.

Herné klasiky za pár eur
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie