Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Nový VW Beetle: Mužnejší a lacnejší

3 príspevkov
01.08.2011 09:58 / Vantage nevhodné
Ford sa poučil z "úspechu" oboch verzií Scorpia a náhradu už radšej ani nevyrobil. Vo VW sa ale nepoučia nikdy..... Napriek katastrofám zvaným "Phaeton a New Beetle" znovu dajú do výroby to isté - aby zažili podobne úžasné predaje ako minule. Som zvedavý, koľko ľudí si kúpi autá s tak katastrofálnou stratou hodnoty. V tomto ukazovateli sa môže Phaetonu a Beetlu rovnať snáď len Porsche Cayenne.
01.08.2011 10:16 / Pribik
0
nevhodné
Suhlasim, ale myslim ze na stratu hodnoty sa mozu dnesne "superekologicke" automobilky vyprd*nut. (N) Tiez ma bohvieako volkswageny nepritahuju, toto auto mi vsak napriek tomu pride sympaticke... uvidime ako dlho sa uchova aktualnost designu... o zivotnosti pomlcim kedze je to vypocitan(v)e na 180 000km potom papa secko naraz... Ak im tak skutocne islo o to nejakym sposobom drzat tradiciu Beetle, mali dat motor dozadu
01.08.2011 08:07 / bela.capa nevhodné
no tak toto sa im podarilo, velmi pekne auto je z neho (Y)
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Boje o strategicky dôležité miesta na Ukrajine neustávajú. Rusom hrozia ďalšie sankcie.

Krehké prímerie na Ukrajine: Boje pokračujú, Rusom hrozia ďalšie sankcie

Operátor vylepšil pokrytie rýchlych dát. Nové lokality pribudli na mapu pokrytia.

Orange: 4G v 10 veľkých mestách

Richard Norris (39) je známy ako muž, ktorému transplantovali tvár po nešťastnej nehode v roku 1997. 

Muž bez tváre zbalil krásnu blondínku!

V Břežanskom potoku neďaleko západného okraja Prahy plávala v septembri 1990 mŕtvola  nahej ženy. Predavačku Blanku B. ktosi brutálne zbil a zaškrtil.

Staré zločiny: Rakúsky vrah besnil aj v Československu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie